ЦібаФу• 15 января 2024

які у вас симптоми гіпотеріозу?

гугл мені в поміч, звісно. але цікавить ще безпосередньо ваш досвід. Я чомусь стала плаксива, такого не нагуглила і взагалі, мені плаксивість не притаманна. А дивилась фільм-зплакалась. Тепер чуть що-сльози. Не в депресії, все добре
Баба Йога• 15 января 2024
Это нюансы психики,щитовидка причем?
автор ЦібаФу • 15 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Это нюансы психики,щитовидка причем?
гормони. деякі жінки в пмс такі чутливі, то злі,то плаксиві. у мене такого не наблюдалось
КвартираЧья• 15 января 2024
Ответ дляЦібаФу
У щитовидки гормоны не за плаксивость отвечают
Думаю виною ваших слез-есть война

У меня была пониженная температура,сухость кожи ,вялость и сонливость .
Неваляшкина• 15 января 2024
У меня отеки были на глазах
автор ЦібаФу • 15 января 2024
Ответ дляКвартираЧья
Думаю виною ваших слез-есть война

вже нагуглила статтю-плаксивість в тому числі в симптомах. у мене стійка психіка і війна не настільки вплинула на мою нервову систему. у мене також пониження температури, волоссєпад, суха шкіра, зайві кг, сонна і втомлена я. вже подумала може я вагітна? бо щось останній тиждень то філтм розчулить, то історія про знайому яка померла
Проня_Прокоповна• 15 января 2024
щитовидка навпаки роздратованість дає
Дрібка щастя• 15 января 2024
мерзлявость ,отечность ,низковатый пульс.гипотериоз вроде незначительный(5)
Фантазерша• 15 января 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
щитовидка навпаки роздратованість дає
одне іншому не заважає
автор ЦібаФу • 15 января 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
щитовидка навпаки роздратованість дає
’Така емоція як роздратованість або плаксивість — не завжди є просто емоцією, а може бути дзвіночком дисфункції щитоподібної залози — проявом тиреотоксикозу або гіпотиреозу. Це коли щитоподібна залоза виробляє або занадто багато тиреоїдних гормонів або, навпаки, недостатньо- вже другу статтю нарила. дратівлива я тільки коли мама мозок виїдає. а так-я не дратуюсь
Фантазерша• 15 января 2024
у мене є майже всі, перелічені в книзі Протокол Хашимото
не здуріти допомагає тільки почуття гумору
Любви вам!• 15 января 2024
Плаксивість може бути через високий рівень пролактину.
автор ЦібаФу • 15 января 2024
Ответ дляЛюбви вам!
я на достінексі, пожиттєво, пролактин контролюю. в нормі
Любви вам!• 15 января 2024
Ответ дляЦібаФу
Тоді може бути особисто Ваш симптом гіпотеріозу, у всіх вони різні, у когось може бути більшість симптомів, у когось лише декілька.
Якщо почали недавно приймати левотироксин, то може ще не повністю зкомпенсувалось; не знаю, як правильно написати.
автор ЦібаФу • 15 января 2024
Ответ дляЛюбви вам!
до речі,думала,що знаю про пролактин достатньо. виявляється що і це симптом.. дякую, буду знати!
Любви вам!• 15 января 2024
Ответ дляЦібаФу
Будь-ласка! Я не лікар, якщо що, пишу зі свого власного досвіду та моїх знайомих. Будьте здорові!
автор ЦібаФу • 15 января 2024
Ответ дляЛюбви вам!
дякую! навзаєм!!!! а чому у вас був підвищений пролактин? і який показник?
Любви вам!• 15 января 2024
Ответ дляЦібаФу
Дякую! Пролактин завищений був у знайомої, показників не знаю. Наче теж Достінекс приймала.
Лика-прилипка• 15 января 2024
Ответ дляКвартираЧья
Думаю виною ваших слез-есть война

Плаксивость тоже присутствует и набор веса колоссально быстро, ну это у меня так было. И все перечисленное Вами.
Life is Beautiful• 15 января 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
щитовидка навпаки роздратованість дає
Гипертеріоз роздратованість, гіпотеріоз млявість.