ЛижТолько• Изменено 15 января 2024
Вибір шпалер
Нормально буде виглядати таке поєднання?
Дача, кімнатка 10квм, багато світла
Друге фото - це картинка з основним кольором і темне листя створює схоже поєднання
Дача, кімнатка 10квм, багато світла
Результат:
вже голосів:
26 (56.52%)
Непогано
15 (32.61%)
Несмак, шукайте ще
5 (10.87%)
Результат
Мядуза аля моргонер• 15 января 2024
Якщо кімната не велика то навіщо робити в ній акцентувати стіну?
Ні я розумію що хочете заповнити простір, але такі акценти дуже швидко набридають
МЧСница• 15 января 2024
Вам реально надо мнение людей чтобы обои на дачу в малюсенькую комнатку поклеить?
Или вы не понимаете нравится вам или нет
ЛижТолько
• 15 января 2024
Ответ дляМЧСница
Ну как дача? Полноценный дом, даже жить там год-полтора собираемся.
И да, у меня уже замылился глаз и голова перестала соображать. Требуется мышление на аутсорсе)
ЛижТолько
• 15 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Бо меблів там небагато, стеля висока, поза кімнатами все біле. Хочеться якось розбавити, бо лікарня виходить
Мядуза аля моргонер• 15 января 2024
Ответ дляЛижТолько
Краще зробити якісь полиці чи шкаф для речей бо як показує практика місця для зберігання завжди не вистачає
хутряна володарка• 15 января 2024
Ответ дляЛижТолько
У меня вообще стены белые, сначала дико было, а сейчас нравится
Иванка Бур• 15 января 2024
Автор, это вы хотите всю комнату тёмными листьями оклеить? Или я неправильно поняла?
Пушка заряджена• 15 января 2024
Ответ дляЛижТолько
Разбавьте постером или каким нибудь панно.
ЛижТолько
• 15 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Так у меня и есть белые. Но вы можете представить 140 квадратов белых стен? В этой больничке и психиатрическое отделение открывать можно будет))
ЛижТолько
• 15 января 2024
Ответ дляИванка Бур
3 стены светло-зеленых и одну листьями
хутряна володарка• 15 января 2024
Ответ дляЛижТолько
Так 140 или 10?
Иванка Бур• 15 января 2024
Ответ дляЛижТолько
3 стены светло-зеленых и одну листьями
А, поняла.
Я считаю, надо пробовать. Не поклеите - не узнаете. И раз вам хочется, то почему нет?
ЛижТолько
• 15 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ні, шафи там не буде, хіба що комодик маленький. Призначення кімнат і меблі вже вирішені, залишився декор. А з мене дизайнер дуже не дуже, от і мучуся
Играю у края• 15 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Так 140 или 10?
Да вроде ясно написано, что весь остальной дом в белых тонах, а комнату хочется по-другому сделать. Вам не понятно?
ЛижТолько
• 15 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Так 140 или 10?
140 суммарно дом. Белый коридор, белая гостиная, белый с/у, белая прачечная, белая детская гостиная...
Герцогиня• 15 января 2024
Зробіть , як на фото 2 , акцент вазоном, а не темними обоями.
ПС Я теж хотіла оливкові стіни, але вийшли світлі, мало фарби добавила.
хутряна володарка• 15 января 2024
Ответ дляИграю у края
Где в посте написано о доме в белых тонах?
Вопрос был о комнате на даче 10 метров и надо ли делать акцентную стену с листьями
Шкварочка• 15 января 2024
Ответ дляЛижТолько
А я балдію від 70 кв м білих стін, ще й меблі білі. Бісить тільки темна підлога, кожна пилиночка видна
ЛижТолько
• 15 января 2024
Ответ дляГерцогиня
Я хотіла спочатку sage, але зблизька на нього дивлюся і він просто сірий і похмурий((
хутряна володарка• 15 января 2024
Ответ дляЛижТолько
Мне листья сами по себе нравятся, но для такой маленькой комнаты кажутся темноваты
Мочалкин блюз• 15 января 2024
Ответ дляЛижТолько
Я живу в такій ’лікарні’))) з часом простір заповнюється меблями, які мають колір і стає норм. По темі - просто повісьте якусь картину або постер, поличку. За бажанням зможете зняти/замінити, не затіваючи знову ремонт
Муркошечка• 15 января 2024
Мне нравится, у меня на лоджии похожая стена, с листьями и обезьянками, а рядом стена антрацитовая. Лоджия 4м. Не надоела совсем, лучше я не представляю себе)
Комиссия50%• 15 января 2024
В маленькой комнате бы не делала такой крупный рисунок, будет казаться еще меньше
Міс Всесвіт• 15 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Вот так у нас)
очень-очень прикольно, и обои - супер 👍
Фізик-ядерщик заочно• 15 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Вот так у нас)
Очень красиво и уютно. Оазис)
Мамин тріль• 20 января 2024
Для маленької кімнати, на мою думку, листя затемне чи масивне. Навіть якщо поєднувати, хочеться ніжніше щось для невеликого простору