Смурфетта• Изменено 15 января 2024

Порадьте, будь ласка, догляд за шкірою обличчя

Завжди мала комбіновану шкіру і користувалася матуючими зволожуючими кремами бюджетного сегменту. Активно матувала пудрою.Зараз шкіра вже не жирна в т зоні( 38 років), матувати необхідності не маю, зневоднена. Також маю псоріаз на обличчі, тому багато років вже користуюся лише дитячим милом і дитячим кремом, або Бепантеном. Псоріазні бляшки підмазую кремом з пантенолом. Боюся нових висипів. Зараз відчуваю, що потрібен догляд, як мінімум гарное зволоження. Порадьте, будь ласка, недорогі засоби для догляду. Заздалегідь вдячна.
автор Смурфетта • 15 января 2024
* підмазую кремом з пантенолом

ИзЮмрудная• 15 января 2024
Урьяж О термале линейка( там много кремчиков увлажняющих)
Есть Толедерм крем увлажняющий,но не Риш, он как раз для кожи чувствительный, реактивной....я пробовала его неплохой и цена
автор Смурфетта • 15 января 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Дякую
Катерина577888• 15 января 2024
Рекомендую купити гель для обличчя Cerave або щось від Le Roche
автор Смурфетта • 15 января 2024
Ответ дляКатерина577888
Дякую
Мадам Тю-лю-лю• 15 января 2024
Histomer мені підійшов також шкіра вся в пятнах була