18 мнеУЖЕ• Изменено 15 января 2024
Допоможіть знайти український кліп/пісню
Не можу згадати ні ім´я виконавиці, ні назву пісні. Єдине, що пригадую, що бачила чорно-білий кліп на YouTube із білявою дівчиною-вокалісткою у чи то сукні, чи то піджаку, яка співала пісню про кохання (щось типу про тебе, про мене) і в назві гурту ніби літера Y. Гурт маловідомий, сучасний відносно. Пісні років 3-5. Буду вдячна, якщо хтось, можливо, вгадає по опису :)
18 мнеУЖЕ
• 16 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Це?
Ні, на жаль. Дякую. Там кліп у таких сіро-чорних тонах. І дівчина білявка. Не Kola, не Білик. Пісня дуже така особиста, ніби присвята коханому.
18 мнеУЖЕ
• 16 января 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Tayanna - осень?
Ні, дякую :( Я навіть колись її тут у добірках пісень кидала, як посилання на Youtube, але не можу знайти. Там дівчина ніби співає на початку, що тільки з ним не соромиться бути відвертою чи якось так
От не можу пригадати і все. Може, відпущу і пізніше згадається.
18 мнеУЖЕ
• 16 января 2024
Ответ дляСлобожаночка
По опису схоже на це, але тут без коханого
На жаль, ні. Дякую. Та пісня лірична, але не дуже попсова. Ніби 2 слова в назві було.
18 мнеУЖЕ
• 16 января 2024
Згадала нарешті, спробувавши усі комбінації ’Про мене, про тебе, для тебе’. Виявилось, що це Mari Cheba (привіт літера ’Y’ у назві
) - З тобою. Ох і пам´ять.