Захекалася читать• 16 января 2024
Начал покалывать зуб под пломбой, может ли пройти?
Сегодня весь день была на нервах, много переживала, и начал чуть покалывать нерв в зубе под пломбой. Пломба близко к нерву, не прям болит, просто временами чуть покалывает на 1-2 сек. И на холодное еще с момента лечения реагирует. Может ли это пройти само или придется удалять нерв? Очень переживаю.. Ибо тогда уж коронку надо ставить, разрушиться без нерва… а это уже тысяч 10 и много времени(((
Не люблю натовп• 16 января 2024
В мене було таке, але прямо сильна чутливість на гаряче, холодне. Лікар сказав що з пломбою все добре, але близько нерв. Тому жити можна хоч і пару років, але все діло в дискомфорті. В результаті я таки видалила нерв.
Пампушечка• 16 января 2024
Мій зуб після депульпації вже більше 20 років, з ним все гуд, так що не буде зуб руйнуватися. Хай ваш зубчик скоріше вилікується і вас не бентежить. Якщо свіжа пломби, то теж може бути період привикання зуба до пломби.