Їжак в панчохах• 16 января 2024

Как начать читать книги

Раньше читала все, даже надписи на заборе. Сейчас просто ноль. Заставляю себя. Хочу читать, покупаю книги, а осилить не могу, мысли где то там. Могу одно книгу год читать. Ну капец же. Столько интересного вокруг, а я упускаю
Бадабум• 16 января 2024
Читайте тут.
Обстановщица• 16 января 2024
Ставьте себе план, например, 30 страниц в день и постепенно увеличивайте. Главное, относите телефон в другую комнату чтобы не отвлекаться.
Примарочка• 16 января 2024
Розслабтесь, нічого справді важливого ви не пропустите. Просто зараз вам не до читання, так буває
Оцененная• 16 января 2024
Я после войны читать не могу((( мысли куда-то уплывают ....
лаМпочка• 16 января 2024
В мене таке сталось з початком війни, зараз потроху виходжу з цього стану. Все почалось з книги ’казки баби гавришихи’, де невелички оповідання - осилила (тобто прочитала), відпочила, і так далі, потрохи розкачувала себе. Бо книжки, навіть невелички, навіть цікавої темати - важко, об´єм більший і важко давалось.
Зараз просто цікаву трилогію читаю - не можу відірватись, хоча повільно , але постійно читаю вже місяць :) і дуже цьому рада
Бавовнятко• 16 января 2024
попробуйте ничего не делать: ложитесь на кровать, убирайте смартфон, выключайте телевизор и т.д., и ничего не делайте. Вам скоро наскучит и вы пойдёте искать себе занятие
А я нівроку• 16 января 2024
Откройте книгу начните читать)
Сіточка• 16 января 2024
Я слушаю аудиокниги. Вот сейчас

Аудіокнига Тигролови - автор Іван Багряний
Жинси на дитину• 16 января 2024
А нащо змушувати себе? У мене таке було, не хотілося - не читала кілька років. Після лютого 2022 почала, це була моя форма ескапізму, все-таки ні фільми, ні будь-які інші способи не дають змоги так глибоко зануритися в інший світ.
Думаєте, читання книг зробить вас розумнішою і освіченішою? Як на мене, це міф. Можна читати бульварні романи, і дивитися в ютубі подкасти науковців, це просто спосіб отримання інформації.
Бася Фельдман• 16 января 2024
Книги не первоочередная житейская необходимость...
Не читаете сейчас - значит Вашей личности нет сейчас в этом острой потребности, когда эта потребность появится - сразу начнёте читать....
Вообще, так-то если по честному, всю культуру и науку во все времена у всех народов творили и двигали бездельники, те которым не надо было себе голову забивать о куске хлеба себе и детям завтра - дворяне, монахи, богатая буржуазия...
Так и с чтением книг - чуть Жизнь тиски свои ослабит - сразу и желание читать вернётся...
А сейчас даже не переживайте по этому поводу...
САМ_ТАКОЙ• 16 января 2024
Взяти себе в руки і вийти з порадниці 😀 Люди зараз звикли до картинок, мемів, коротких текстів. Книги лінуються читати.
Читайте хоча б те, що куплене, щоб не шкода було витрачених грошей.
Я зараз читаю Джейн Остін для відпочинку перед сном - нудна, легка, примітивна )) До цього прочитала «Тисяча сяючих сонць» про афганських жінок, це просто вибух мозку, знала, що у них там капець з правами жінки, але ж не на стільки 🙁
Лінива, не каюсь• 16 января 2024
Ответ дляБадабум
Читайте тут.
Это точно. Тут такие шедевры иногда встречаются. Особенно люблю фантастику от ботов почитать.
Мій не такий• 16 января 2024
Я дітям завжди кажу - не знаєш що читати, читай Кінга. Це завжди цікаво та іноді навіть повчально. Але так, після війни було важко починати. Вам просто треба знайти дійсно цікаву книжку. Мені дуже зайшла ’Я бачу вас цікавить пітьма’.
Голена блондинка• 16 января 2024
Книги перестала читати відколи погіршився зір. Але залюбки слухаю аудіокниги , дуже зручно.
Звоночек• 16 января 2024
Візьміть книгу, яка вам дійсно подобається, і перечитайте
Почніть з 15 сторінок в день

Коли відновиться звичка, збільшите кількість сторінок
Playland• 16 января 2024
Ответ длялаМпочка
Яка трилогія Вас зацікавила?
Не кую, не мелю• 16 января 2024
Колись багато читала, перечитувала. Зараз рідко. Не тому, що не люблю, а тому, що більшість стала не цікава з певних причин. Дещо вганяє в депресію, бо в молодому віці сприймалось романтизовано, а зараз зовсім інакше. Дещо стало примітивним. Дещо нагадує купу іншого, що вже прочитано. Хочу чогось легкого, приємного, простого, але одночасно оригінального і небанального. Та й таке
Лиса Патрикевна• 16 января 2024
Просто найдите что вам по душе. Не обязательно художественное что-то, может научпоп какой или биографические романы вам подойдут.
лаМпочка• 17 января 2024
Ответ дляPlayland
Яка трилогія Вас зацікавила?
українське фентезі з національним колоритом :) дуже легко читається і мова така смачна, кольорова, барвиста...

Павло Дерев´янко
Аркан вовків
Тенета війни
Пісня дібров
Tammy21• 17 января 2024
Читання -- це навичка, постійне читання -- звичка. Якщо дійсно хочеться читати, вам потрібно прив´язати цю нову, ще не сформовану звичку до вже існуючої. Усі гаджети виносьте у сусідню кімнату, не читайте з телефона.