жижифреймут• 16 января 2024
Що це може бути з собакою?
Міні- такса, 5 років, хлопчик. Вчора донька увечері з ним гуляла і сказала, що наступила йому на лапу, і він відмовився підніматися по сходах у під´їзді. Вона несла його на руках. Ввечері поводив себе як звичайно.
Сьогодні вранці я його вигулювала, якщо так це можна назвати. Знову відмовився спускатися сходами, знесла. Трохи пройшов, зробив свої справи і стоїть - ні туди ні сюди. Взяла його на руки, принесла до квартири. Не їсть. Не бігає. Стоїть або лежить. На ліжко чи диван не може застрибнути. Тремтить. Температури немає. Ніс вологий. Що це може бути?
Айболитная• 16 января 2024
К врачу, естественно. У такс в первую очередь проверить позвоночник. Лапа вряд ли... Хромал бы, но не было бы проблем сесть-встать
жижифреймут
• 16 января 2024
Ответ дляzhara
Якщо ви в Києві, їдьте до Павла Бездетного.
Дякую за пораду! Але ми, на жаль, не в Києві.