Мрію про космос• 16 января 2024
Трисомія 21ризик
Дівчата заспокойте мене, в кого був такий ризик і народилась здорова дитинка? Вагітність еко
Занижений папп-а, все решта норм. Завтра йду здавати ніпт
Кудрі кручу сама• 16 января 2024
Здавайте ніпт і чекайте результат. Не читайте нічого на цю тему, не накручуйте себе
Танго утрьох• 16 января 2024
Автор, у мене був ризик синдрома Дауна 1:32. Робила ніпт тест, тоді його тільки починали у нас робити і надсилали в Німеччину чи Ізраїль і коштував він 1 тис€. Все добре.
Якщо у вас є хвилювання, то робіть ніпт, тому що вам ще більше половини вагітності ходити і нехай все буде добре.
Мусик Пусик• 16 января 2024
Автор, в мене дитина з Т21. Обовязково пройдіть додаткове обстеження, не читайте казки, у кого було погано і стало добре, перестрахуйтесь. В мене теж був поганий аналіз, лікар (дуже відомий) в Києві сказав, що я молода і це не можливо, це з тестом щось не ок, а по результату дитина інвалід.
Мрію про космос
• 16 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Дякую щиро
Грамотний хвіст• 16 января 2024
Не только паппа у вас. Воротниковое пространство 2,3 мм тоже великовато. Делайте НИПТ
Мрію про космос
• 16 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Воротніковий простір норма до 3 мм
Леди_на_драндулете• 16 января 2024
У подруги было такое, беременность в 39 лет. Ходила но доп. обследования, дочь во 2-м классе уже.
Грамотний хвіст• 16 января 2024
Ответ дляМрію про космос
Воротніковий простір норма до 3 мм
В среднем 1,4-1,7 хороший результат. 2,3 - это еще норма, но уже далеко от медианы, т.е. есть риск
Мрію про космос
• 16 января 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Автор, а що на узд? Комірцева зона, ніс?
Комірцева 2,3 мм
Носова кістка 2,7 мм
НЛОша• 16 января 2024
Автор, Вам пгд не делали перед подсадкой?
Всё зависит от того готовы ли Вы прерывать беременность в случае, не дай Бог, подтверждения диагноза?
Если рожать будете в любом случае, то ничего не дедайте или сделайте нипт. Если будете прерывать то лучше прокол, там сразу почти 100% результат. Я делала прокол
Пластилин_Колец• 16 января 2024
Ответ дляМрію про космос
Комірцева 2,3 мм
Носова кістка 2,7 мм
Вже побачила. Робіть ніпт. Я робила через вік, він прийшов нормальний, інші тести лікар сказав, що можна не робити, вони усі пальцем в небо, серед ТЕСТІВ ніпт найточніший. У вас по узд норма. Все буде добре.
Мрію про космос
• 16 января 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Дякую
Чудовий каламбур• 16 января 2024
Без Нипта к сожалению сложно что либо сказать, у Вас и риски преэкламсии пограничные, обратите на это внимание, стоит начать принимать аспирин
Грамотний хвіст• 16 января 2024
На вашем сроке вы еще можете сделать биопсию ворсин хориона. Там ответ быстрый. Если вдруг после НИПТ потребуется амниоцентез, это ждать 16-17 недель + 2 недели на анализ.
Вот из вашего заключения крестик, где величина воротникового пространства у вашего малыша, зеленая линия - это медиана (наилучший вараинт нормы), красные линии - границы нормы. У вас очень близко к верхней границе.
Грамотний хвіст• 16 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
Дуже шкода 🥺 А що за лікар був? На амніоцентез не направляли?
У мене був ризик на одному апараті 1:167, на іншому 1:2 (!). Робила амніо.
Глас_Народа• 16 января 2024
Авторе, у вас є час. Заспокойтеся і зробіть необхідні дослідження. Потім будете вирішувати. Знаю два випадки, коли жінки робили амніо через ризик трисомії, виявилося, що все гаразд, в обох здорові діти.
Пенек Возмездия• 16 января 2024
Ответ дляНЛОша
Так, на мою думку теж краще прокол. Тоді і результат можна назвати результатом, а не ймовірністю.
Ms. Скромность• 16 января 2024
У меня было.
Делала биопсию ворсинок хориона.
Диагноз не подтвердился.
Ребенка уже 16
Делала биопсию ворсинок хориона.
Диагноз не подтвердился.
Ребенка уже 16
Путающаяся• 16 января 2024
в мене були високі ризики по двом трисоміям. робила ніпт, прийшов норм результат.
я не хотіла ходити нервувати до кінця вагітності, ну і хвору дитину теж не хотіла.
чужі історії не допоможуть. бо в когось ризик не підтвердився, а в когось як вище написати підтвердився. а буває навпаки все ок по скрінінгу, а дитина з діагнозом.
Пи Пи Пилюля• 16 января 2024
Автор, а у вас еко без пгд ембріонів було?
Бажаю вам хороших показників ніпт
Мрію про космос
• 16 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Бажаю вам хороших показників ніпт
Без
Дякую❤️
dahashutka19• 16 января 2024
Забула написати...ще можливо це просто помилка лабораторії, як було у мене. Бажаю, щоб у вас все добре було!
Мрію про космос
• 30 января 2024
Дівчата всім дякую за відповідь та підтримку) прийшла ніпт рівно за 2 тижні, ризик низький)