Морская свинка• 16 января 2024

Похваліться своїм пгт, селом, містечком Київська, Черкаська, Чернігівська обл

Дівчата,

Похваліться своїм смт чи селом чи маленьким містечком, Київська обл.

Щоб зручно жити було (аптека, магазини, щось лікарське - типу лікарні чи щось подібне).

Щоб природа була шикарна - в плані річка для купання чи ставок, ліс.

Тобто, щоб і природа і всі зручності цивілізації.

А також - щоб було зручно діставатися до Києва, щоб маршрутки чи автобуси ПРЯМІ, без пересадок ходили.

Кафе, ресторани, школа та садочок для дітей мені особо не потрібні.

Або не тільки Київська область, можна - Черкаська область, або Черніівська з тих їхніх боків, що ближче до Києва та зручно їздити до Києва.

Дякую усім
Рву и мечу• 16 января 2024
Ви куку? Війна

автор Морская свинка • 16 января 2024
Ответ дляРву и мечу
Ви куку? Війна
ні, я не ку-ку. мені потрібно переїхати та я не знаю, куди саме. а їздити та дивитися усе підряд немаю грошей та часу. так я зможу вже в якісь конкретні пгт розглядати та туди їхати.
Барбітта• 16 января 2024
Чернігівську область можете розглядати лише у випадку дистанційної роботи. Бо з заплатами засада.
автор Морская свинка • 16 января 2024
Ответ дляБарбітта
ви звідти?
Щедрик ведрик• 16 января 2024
Михайлівка-Рубежівка
Барбітта• 16 января 2024
Ответ дляМорская свинка
ви звідти?
З Чернігова
автор Морская свинка • 16 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Михайлівка-Рубежівка
там все дуже дорого, що стосується житла.
так, близько до Києва, але дорого.

я шукаю щось подалі, щоб годину-півтори-дві їзди до Києва.
Так буде набагато дешевше.
ША! я прийшла!• 16 января 2024
В каком селе есть больницы?
Смотрите Узин, Киевская область. К Киеву полтора часа, маршрутки каждый час ходят, есть речка Узинка, где купаются. Есть поликлиника, больница для простых случаев (сложные везут в Белую Церковь). Природа хорошая, есть большой парк. Магазины - и АТБ, и Фора и много мелких киосков, рынок
Жилья под аренду нет
Стріляний птах• 16 января 2024
Ответ дляМорская свинка
Уже был пост 1в1 ваши слова. Это спец задание?

ША! я прийшла!• 16 января 2024
Ответ дляРву и мечу
Ви куку? Війна
И что?
Щедрик ведрик• 16 января 2024
Ответ дляМорская свинка
так, близько до Києва, але дорого.

Так буде набагато дешевше.
Ми там до війни продали будиночок невеликий 60 метрів за 30 тисяч
Плекаю думи• 16 января 2024
автор, а ви самі звідки?
автор Морская свинка • 16 января 2024
Ответ дляША! я прийшла!
В каком селе есть больницы?
Жилья под аренду нет
дякую Вам дуже за інфо!!!! Маршрутки у Київ приходять на Видубичі чи на Теремки? Через Кагарлик маршрутки їдуть? Дякую
ША! я прийшла!• 16 января 2024
Ответ дляБарбітта
Автор хочет село или пгт. Ни в селе, ни в пгт работы нет. Значит наличие работы автора не особо беспокоит
автор Морская свинка • 16 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
це дорого ддя мене. немає стільки грошей. як би було 30 тис, то я б Київ роздивилася
автор Морская свинка • 16 января 2024
Ответ дляПлекаю думи
автор, а ви самі звідки?
звідки, де обстріли кожен день з артилерії по цивільним, по домах прямо
над головою бомби літають.
автор Морская свинка • 16 января 2024
Ответ дляША! я прийшла!
мале містечко мені теж підійде. робота віддалено.
Сизоока бестія• 16 января 2024
Я би Вам щиро порадила Сєвєродонецьк (надзвичайно комфортне для життя місто, де було все для щасливого життя: і робота, і інфраструктура, і спортивні споруди, і чудові озера). Але там зараз орки(
З Київської області подивіться Бучу. Там теж класно і до Києва хвилин 30-40 на прямій маршрутці.
ША! я прийшла!• 16 января 2024
Ответ дляМорская свинка
Вроде на Теремки. Последний раз, когда я ездила на маршрутке их остановка была Палац Украина. Но с тех пор прошло 8 лет, помню родственники говорили, что на Теремки. Может сейчас что-то поменялось, в связи с закрытием станций
Как едут - не знаю. Никогда не обращала внимание

Барбітта• 16 января 2024
Ответ дляМорская свинка
Якщо віддалено, розгляньте Ніжин.
Летала_НаМетле• 16 января 2024
Если школы/садики не нужны, есть работа онлайн и хотите поселиться в тихих ебенях, езжайте в Жашков, ЧО. Магазины, больница, водоемы для отдыха там есть. По жилью - знакомые снимают двушку в 5-этажке с совковым ремонтом за 4000.
В шоколаде• 16 января 2024
Ответ дляМорская свинка
На 30 тысяч вы можете только посмотреть на Киев, нет тут таких цен.
автор Морская свинка • 16 января 2024
Ответ дляСизоока бестія
Буча- дорого дуже все.
мені потрібно щось подалі та подешевше.
ША! я прийшла!• 16 января 2024
Ответ дляМорская свинка
Узин - это город, но очень маленький
автор Морская свинка • 16 января 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Дякую
ША! я прийшла!• 16 января 2024
Ответ дляСизоока бестія
В Буче очень дорого. С такими ценами можно сразу в Киев ехать.
А насчет Северодонецка странный коммент
автор Морская свинка • 16 января 2024
Ответ дляБарбітта
Якщо віддалено, розгляньте Ніжин.
Ніжин наче велике місто. Хоча, я толком й не знаю, яке воно

Шукаю щось поменше.
автор Морская свинка • 16 января 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Узин - это город, но очень маленький
мені нормально маленький город. не треба великих.
НаливайКа• 16 января 2024
Може Коростишів вам підійде.
Барбітта• 16 января 2024
Ответ дляМорская свинка

Шукаю щось поменше.
Воно не дуже велике і цивілізація є.