Пи Пи Пилюля• 16 января 2024

Девочки, успокойте меня, места себе не нахожу

Ищу работу. Нашла очень и очень выгодное предложение, сегодня была на собеседовании, все очень понравилось. Очень хвалили меня и говорили что я та, кого они искали. В пятницу сказали выйти на пробный день и если все ок в понедельник выходить. Но я очень волнуюсь, что до пятницы они найдут еще лучшего кандидата, и мне откажут
Предложений по моей специальности не так много, я уже все отказала в собеседованиях. Очень нервничаю, успокойте меня. Город небольшой, пойти будет некуда
я Кукарача• 16 января 2024
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Вы не в себе, прихворали?

Fashion_besties• 16 января 2024
Ответ дляя Кукарача
Вы не в себе, прихворали?
Удалено администрацией...
Угадайс• 16 января 2024
скажите им, что все они очень хорошие человечки и вас точно оставят.
инфа 100%)
Играю у края• 16 января 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
В компанії де я працюю є така практика.
В пробний день дають завдання, які будуть виконуватись в поточній роботі і перевіряють його виконання (прикріплюють до одного з майбутніх колег на цей день). І в кінці дня повторно проводять коротку співбесіду разом з наставником і визначаються, чи підходить компанії співробітник і чи підходить співробітнику компанія.
Може людина на співбесіді про себе нарозповідала. що вона Зірка в своїй сфері. а на практиці виявиться, що вона майже 0.
За оплату цього дня ок. Безкоштовні стажування це не є добре
175см55кг19лет (она)• 16 января 2024
Ответ дляИграю у края
Це не стажування. Це як додаткова співбесіда.
175см55кг19лет (она)• 16 января 2024
Ответ дляИграю у края
І Ви знаєте, частина кандидатів не добували до середини дня, тому що дописували собі зірочки, а по факту не розуміли що потрібно робити і як.
Телефон Рубика• 16 января 2024
Ответ дляя Кукарача
Автор, они имеют право брать претендентов столько, сколько хотят и давать им пробный день. Хотя что такое один день.... А дальше отбирать тех из тех, кто проявит себя на этом испытательном дне и зявит себя как можно лучше. Вот как раз ваша задача преподнести себя в тот день так, что бы вы проявились лучше всех и вас возьмут на работу.
У кадровиків немає такого поняття як випробувальний день. Випробувальний термін - так, це місяць, два, три. Цікаво, як цей день протабелюють? А ніяк, безоплатно для Автора, ще й переживай приймуть чи ні.
автор Пи Пи Пилюля • 16 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Ну меня силком не держат и на полный день не оставляют
Сказали прийти когда захочу и быть сколько захочу, хоть 2 часа
175см55кг19лет (она)• 16 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Якщо це так бентежить, то не йдіть і шукайте далі. А людину оформлюють на роботу, і вона така приходить і виявляється не розуміє що потрібно робити і як. а на співбесіді вся така Зірка і все знаю і все вмію. Пропрацювала 2 дні і звалила, а кадровикам накази оформлюй та розраховуй таких брехух.

я Кукарача• 16 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
И?
Lysiiiiii• 16 января 2024
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Господи…
Яку єресь тільки не прочитаєш тут…
Автор, вам правильно вище написали, від вас зараз нічого не залежить в якщо справді хороша компанія, то не дозволять собі так обманювали.
Перестаньте нервуватися, просто візьміть себе в руки і почекайте.
Знаю-чекати складно, але мусите взяти себе в руки. Вже вівторок вечір, два дні залишилося.
Дрібка щастя• 16 января 2024
Ответ дляЗапасная спина
А якщо метеорит впаде на ваше місто? Давайте цей варіант розглянемо.
або автор зустріне динозавра
задумчивая мордочка• 16 января 2024
Мне на работе ведьма перекрыла финансовый канал.Из-за нее уменьшился доход.И дорогу перекрыла к офису.Сижу дома работаю.Как это убрать,кто подскажет?
Телефон Рубика• 16 января 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Фірма від фірми відрізняється, людина за два дні не може зорієнтуватися що до чого, хоч буде й фахівець. Та навіть сісти за незнайомий компьютер і знайти там щось - потрібен час. Тому і оформлюється трудова угода хоча б на місяць. Плюс людина не робот, може нервувати і не так себе проявити спочатку.
На співбесіді можуть дати завдання, щоб перевірити знання, що там набрешеш?.. Hr як правило зі знаннями психології людини, їм так просто не налапшаєш.
А кадровики хай приймають і звільняють, це їхня щоденна робота, їм від цього найменше проблем ))
Телефон Рубика• 16 января 2024
Ответ дляя Кукарача
И?
Ы
Все, що мимо кабінету трудовика і бухгалтера, рабство.
Играю у края• 16 января 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Якщо це повний робочий день, то це вже не співбесіда. Якщо пару годин, то ще допустимо
автор Пи Пи Пилюля • 16 января 2024
Ответ дляИграю у края
Ответ 38
Мао_Мяо• 16 января 2024
Мене напрягає більше, що дуже хвалили вас. Вони вас не знають, а вихваляють -це дуже дивно. Я б очікувала підвох якийсь. Робота певно з сюрпризом