бЭйбА• 16 января 2024

Хлопчики вдарили м´ячем

Нещодавно відпочивала з подругою за кордоном, одного разу ми валялись на пляжі, і хлопчики років десяти двічі кинули м´яч на мою попу, навіть чоловіки насміхалися з цього. Вони випадково це зробили чи навмисно?
автор бЭйбА • 16 января 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Вертайтесь і питайте тих хто вдарив
Я вже їх не знайду)
Королева ганделику• 16 января 2024
Звісно, що навмисно. Посміятись над теліпанням жирненької дупки
автор бЭйбА • 16 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
В мене не жирна)
Амелі на мілені• 16 января 2024
Мы с сыном как-то играли на пляже в бадминтон. Недалеко отдыхал мужчинка. Дремал, видимо приятный сон видел. Как вдруг воланчик приземлился точно в его приподнятый причиндал) Был очень недоволен) Но мы не специально, так само получилось
автор бЭйбА • 16 января 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Можливо в мене теж так)
автор бЭйбА • 16 января 2024
Ответ дляСмурфетта
вы еще и не спортивная
Це чому?)