Забобонний фрукт• 16 января 2024
Яке меню в баню на д.н.?
Дівчата, порекомендуйте, що можна в баню приготувати?
Будуть самі дівчата. Але нас буде 10)))
Що зручно їсти ? Піцу/суші сказали не хочуть))) щось всі стали за домашню їжу. Я люблю готувати, тож з радістю , але треба ідеї, що це може бути.
Дякую
Будуть самі дівчата. Але нас буде 10)))
Дякую
Почемучечка• 16 января 2024
Мясна, сирна тарілка, млинці з ікрою, тарталетки з рибою. На шпажках чері, огірок, оливка
Люблю Украину• 16 января 2024
Ответ дляok1904
Зараз в основному беруть креветки.
Сейчас девочек берут в баню.
ГЛЮкоза• 16 января 2024
Ну якщо домашня, то оселедець, квашені огірки-помідори, сальце, запечена картопля, печінка з цибулею, холодець
Почемучечка• 16 января 2024
Ответ дляok1904
Ще фрукти . Обов´язково.
Ну фрукти, десерт, цукерки самособою.
Ответ дляЛюблю Украину
Сейчас девочек берут в баню.
Я відвідую баню, щоб паритись, а не жаритись.
В 90ті брали дєвачєк, зараз це в основному детокс, багато спортсменів, зожників. До речі баня+дєвачкі, привіт інсульт, дєвачкі можна аж на наступний день, якщо баня для здоровя
Почемучечка• 16 января 2024
Взагалі, якщо є можливість, замовте кейтерінг і не парьтесь. Все гарно порційно зроблять.
Почемучечка• 16 января 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Сейчас девочек берут в баню.
В 90-х це було. Прокидаємось
Викликаю на дебати• 16 января 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Який холодець в бане?
Міряю від одиниці• 16 января 2024
Плюсую за запечену картоплю і загорніть у фольгу, щоб тепла лишилась. Навряд там є де розігріти їжу)
Мʼясо можна теж запекти. Хоч курку, хоч свинину
Люблю Украину• 16 января 2024
Ответ дляok1904
Девочки = детокс для спортсменов+ депутатов и прочих кто на диете и жирное ниизяя.
Просто Фіфа• 16 января 2024
а баня ваша или вы идете в какой-то банный комплекс? если банный комплекс, то там скорее всего есть какое-то меню, в котором классические раки-креветки, прекрасно идут в бане. С собой взять фрукты и сладкое. Много есть в бане и после нее вообще не хочется
ГЛЮкоза• 16 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Який холодець в бане?
Ну ок, міняєм холодець на шашлик та овочі гриль :)
Ответ дляЛюблю Украину
Не пишіть маячню. Зараз бані/сауни/хамами доступні всім , а не лише депутатам +дєвачками. Так якщо для здоров´я, то без м´ясного два дні і без алкоголю. Проста, легка їжа
ОбережнаЯ• 16 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Ми в парілку ставили картошку щоб гаряча була
Не гоню• 16 января 2024
Ответ дляok1904
Їжа в бані не головне. Ви просто зустрітись, поспілкуватись чи щоб з користю?
Головне! На холеру тогда туды пертысь??
Не гоню• 16 января 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Сейчас девочек берут в баню.
Действительно. Мы брали художника ,и он нас с девочками рисовал .
Забобонний фрукт
• 16 января 2024
Ответ дляok1904
День народження. Тому пустим стіл не може бути)
Забобонний фрукт
• 16 января 2024
Ответ дляПочемучечка
Супер. Дякую
Забобонний фрукт
• 16 января 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Сейчас девочек берут в баню.
Дуже смішно.
У нас суто дівчача компанія