Мурзилка• 16 января 2024

в моєму житті немає ніякого сенсу

розлучена, ледь пару років витягую сама дочку.
нема друзів, бо працюю багато і сил не вистачає ні на що.
останнім часом мушу помогти батькам і взяти їх до себе. і це просто пекло. відносини з дитиною зіпсувались в 0, тому що батьки постійно мене критикують, постійно крики на мене при дитині.
шукала для них оренду - їм все не так.
найбільше боляче, що життя з ними зіпсувало відносини з дочкою.
і тепер вже нічого не повернути. я вже не виховаю її наново по-іншому.
я не думаю про якогось мужчину, чи взагалі щасливе життя - просто мучусь і існую.
взагалі живу без сенсу.
одні страждання і мука
автор Мурзилка • 16 января 2024
Ответ дляШукаю стакан
Тепер зрозуміло.
Я вам співчуваю, є такі авторитарні батьки. А скільки їм років, вони пенсіонери?

Ви маєте поставити їх на місце. Виберіть час, сядьте всі разом і скажіть їм спокійно, виважено все, що вам не подобається.

Ви маєте бути однією командою, а не суперниками в такі непрості часи. Якщо не зрозуміють, то зніймайте їм квартиру (вони вам дають частково за квартплату? Можливо, частину - вони,частину ви.
Бо так не має бути, коли вдома ви не відчуваєте себе хазяйкою, і т.д.
А ще у вас виснаження від всього цього. Далі легше не буде.

Запам´ятайте, для дитини - ви головна, ви за неї відповідаєте в першу чергу, а не бабуся і дідусь.
Саме життя підштовхує вас діяти.
життя підштовхує діяти?
завівши мене на дно?
таким чином, що я просто вже зарилась і вже нічого не рятує і не врятує?
Ашотакоя• 16 января 2024
Ответ дляМурзилка
життя підштовхує діяти?
завівши мене на дно?
А де дно? Є робота, дитина, здорові батьки
Ашотакоя• 16 января 2024
Гарно влаштувались, знайшли винних у прогалинах виховання дитини.
Шукаю стакан• 16 января 2024
Ответ дляМурзилка
життя підштовхує діяти?
завівши мене на дно?
Хм. Ви дивна. Або в депресії, неврозі...
Або троль
У вас є дитина, батьки, житло, робота. Яке, бляха муха, дно?!!! Не гнівіть Бога!

Ви знаєте, може, батьки праві в чомусь? Якщо ви і з дитиною так себе поводите, кажете такі речі (а їх необов´язково казати, діти все зчитують), то не дивно, що батьки можуть втручатися.
І вирішувати ви нічого не збираєтеся. Лише бідкатися.
gaga77329• 17 января 2024
Можу порекомендувати лікаря-психолога Анну Яцушко. Працює в методі КПТ. Допомогла подолати депресію, коли зневірилась у дії антидепресантів