Мурзилка• 16 января 2024
в моєму житті немає ніякого сенсу
розлучена, ледь пару років витягую сама дочку.
нема друзів, бо працюю багато і сил не вистачає ні на що.
останнім часом мушу помогти батькам і взяти їх до себе. і це просто пекло. відносини з дитиною зіпсувались в 0, тому що батьки постійно мене критикують, постійно крики на мене при дитині.
шукала для них оренду - їм все не так.
найбільше боляче, що життя з ними зіпсувало відносини з дочкою.
і тепер вже нічого не повернути. я вже не виховаю її наново по-іншому.
я не думаю про якогось мужчину, чи взагалі щасливе життя - просто мучусь і існую.
взагалі живу без сенсу.
одні страждання і мука
шукала для них оренду - їм все не так.
взагалі живу без сенсу.
одні страждання і мука
В курсі діла• 16 января 2024
все ж таки знайти спосіб відселити батьків. і спробувати налагодити стосунки з дитиною. просто обійму. тримайтеся.
Мурзилка
• 16 января 2024
батьки мене ненавидять і настроюють дочку проти мене. але дуже хитро це роблять.
а я не можу і просто вигнати з дому їх
Мурзилка
• 16 января 2024
Ответ дляВ курсі діла
вже надто багато часу пройшло - я вже не зможу.
якщо я стану дочці не потрібна за пару років - я просто перестану жити, їсти
Киця-бриця• 16 января 2024
Родители что,совсем немощные? Почему вы их тянете и ищите им сьем? Они вами пользуются и портят вам жизнь, вы должны быть отдельно от них и налаживать отношения с дочерью.
Ашотакоя• 16 января 2024
Скільки батькам? Чому в них аренда і хто за неї платитиме? Чия квартира?
Тень льва• 16 января 2024
Ответ дляМурзилка
А вы знаете, ваша дочка будет как вы склонна к самоубийству и потере смысла жизни
Козяка-маляка• 16 января 2024
Ответ дляМурзилка
а я не можу і просто вигнати з дому їх
Выгоняйте нафиг родителей
Заместитель Анонима• 16 января 2024
Ответ дляМурзилка
а я не можу і просто вигнати з дому їх
Тю, уедьте на неделю. Пусть сами разбираются, и поймут, кто банкует, и кого уважать надо. В таких случаях, чем больше будешь пытаться быть хорошим, тем хуже отношение
В курсі діла• 16 января 2024
Ответ дляМурзилка
дивіться, у Вас ще мала дитина. ще не пізно все налагодити. а от з батьками варто вирішувати. нехай будуть поряд але не в одній квартирі. некомфортно вам і вашій донці. а це повинно бути на першому плані. бо донька росте і бачить такі погані стосунки + вони налаштовують її проти вас. з якою ціллю?
Стильна штучка• 16 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Выгоняйте нафиг родителей
И чем скорей, тем лучше.
КонФФетОшка• 16 января 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ща вам напишут, что у вас есть смысл - ребенок
Как видно это не смысл(
Мурзилка
• 16 января 2024
Ответ дляТень льва
я вже в ній таке щось помічаю.
в мене нема цієї схильності. я перелякана. просто собі щось думаю чи злюсь, чи плачу. але я ніколи нічого собі не зроблю
Мурзилка
• 16 января 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
девочке 8 лет, а мамаша уже крест на ней поставила
на ній? в смислі
Ашотакоя• 16 января 2024
’витягую’ - то яка зарплата, може 40 тис мало для вас. Змінюйте свої переконання й подалі від батьків
Брюлик в стразах• 16 января 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Как видно это не смысл(
не то, что мужик
о котором автор даже не может мечтать
Мурзилка
• 16 января 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
на тиждень - це не дешево знімати десь готель
Мурзилка
• 16 января 2024
Ответ дляВ курсі діла
в них нема такої цілі.
просто вони такі є. це їх суть.
Ашотакоя• 16 января 2024
Ответ дляМурзилка
Так а батькам за чий кошт знімати. Готель обов´язково? Є дешевші варіанти
German Anderson• 16 января 2024
Родители трудоспособные или лежачие инвалиды? Почему не взять ребенка и не уехать в Германию, Польшу, Молдову - да куда угодно?
В Германии ребенок пойдет в школу, вы получите соцвыплаты, возможность изучать язык. Потом устроитесь на минималку и будете зарабатывать 2000 евро, даже на позиции дворника.
500 отдадите на налоги, 600 на съем жилья, 400 - на питание, и еще 500 останется.
Ваша жизнь круто изменится. Ехать можно вообще без денег.
Зачем вы ставите на себе крест? Изменяйте мышление - у вас вся жизнь впереди, и у дочери тоже.
Брюлик в стразах• 16 января 2024
Ответ дляМурзилка
на ній? в смислі
’’’життя з ними зіпсувало відносини з дочкою.
і тепер вже нічого не повернути. я вже не виховаю її наново по-іншому.’’’
вопрос ’А вы знаете, ваша дочка будет как вы склонна к самоубийству и потере смысла жизни’
ответ ’я вже в ній таке щось помічаю.’
ребенку 8 лет, и именно вы ее злейший враг
ответ ’я вже в ній таке щось помічаю.’
Мурзилка
• 16 января 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
не то, что мужик
о котором автор даже не может мечтать
чому не можу? скоріш не хочу
В курсі діла• 16 января 2024
Ответ дляМурзилка
в них нема такої цілі.
просто вони такі є. це їх суть.
то хай живуть зі своєю суттю в іншому місці. знайдіть в собі сили змініти СВОЄ життя. вони своє вже пожили.. і не в праві розвалювати ваше з дитиною. не всім щастить з батьками. і ви невинні що вони такі. ото хай валять і варяться в своєму соку самі. це ваше життя і ви маєте обирати для себе і доньки кращий варіант. впевнена він є. скільки років батькам? чому ви змушені жити разом?
Мурзилка
• 16 января 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
ответ ’я вже в ній таке щось помічаю.’
що мені тоді робити?
Радостина• 16 января 2024
У меня у знакомой так как у вас.
Родители со временем настроили ребенка против матери,при нем гнобили маму и теперь ребенок с презрением чуть ли не относится к маме
Выгоняйте родителей -у вас скоро будет АД В КВАРТИРЕ И В ОТНОШЕНИЯХ С РЕБЕНКОМ!!!!