Шось типу триллера, але без жахів, крові і сексу))
marinamagic• 16 января 2024
Новий фільм сподобався, російською назва звучить «Единожды солгав», а українською щось типу «Твоя перша остання брехня»
Ответ дляmarinamagic
Мені теж сподобався і я тут тему з порадою створювала...яку ж бридоту мені писали, ви б тільки бачили, що серіал дніще і таке подібне. А серіал, реально, чудовий і з високим рейтингом, підтримую.
marinamagic• 16 января 2024
Ответ длямимозка
Це я про один і той же писала) просто здивувало, що назва так відрізняється