Пи Пи Пилюля• 17 января 2024
Поясніть сенс такого бізнесу?
Навіщо тести бізнес і не отримувати хочаб 3-4К?
У мене знайома витягує ледь на 20-30 тис грн. і тішиться що вона бізнесмен.
Дівчатка, будь ласка , без стьобу, просто поясніть? Невже зараз модно бути таким бізнесменом і головне на дядю не йти працювати. ..
Бізнес це не легко, на дядю набагато легше.
Куди не запрошу піти/ поїхати грошей немає…
Що не запитаю … грошей немає…
Зато в компанії вона бізнесмен!!!
Для мене це дивно.
Що не запитаю … грошей немає…
Зато в компанії вона бізнесмен!!!
Для мене це дивно.
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Там мабуть не дядя, а гроші у тумбочці)
Я не про свою зарплату.
ЯблокоРаздора• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ану сказать мені які є плюси коли у бізнесі 7-8 років і навіть не мати можливості кудись мінімально поїхати в Карпати, на море за все життя? Для чого такий бізнес?
Будь ласка плюси?
Т.е. вы не видите ’бурной жизни’ вашей приятельницы и делаете вывод, что бизнес так себе?
Люблю кетчуп• 17 января 2024
Була спорт студія у нашому будинку, там дві кімнати, місця взагалі немає, двері з вулиці відкриваються і тут же ти займаешься, дуже дивно. Як на мене взагалі не продумано все і не підходило це примищення для тих задач. Тим не меньш відкрились, ходило дуже мало людей, і от вони переїзджають у приміщення побільше. Тобто вірять, що зможуть тягуть більше оренду, ремонт знову.
Жена миллионера• 17 января 2024
Можно подумать, все, кто работает на дядю, получают огромные деньги.
Ну будет она работать на дядю, на те же деньги. И так же никуда не ездить.
хутряна володарка• 17 января 2024
Автор, вам просто набридли її постійні відмовки чи ниття і скарги. Не важливо чим займаєтесь ви і вона. На компроміси ніхто з вас йти не хоче.
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Удалено администрацией...
Я нормально отримую. І знаю що можна нормально получати. Маю вільний більш менш графік.
Я зараз не про себе
Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Що це змінить?
та ладно?))
Знакомая ушла из айти чтобы плести венки и продавать их на олх?) вы предлагаете ей помочь ’войти в айти’, а она всеми силами упирается? У нее есть хоть какой-то бэкграунд чтобы зарабатывать ’намного легче и больше на дядю’?
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Якраз то бурне життя. Часу ні на що немає, життя немає, грошей немає, і здоровʼя вже немає
хутряна володарка• 17 января 2024
Ответ дляPrervana
А потом херак и квартиру купит😆😆😆
І буде нити, що на ремонт нема))))
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляPrervana
А потом херак и квартиру купит😆😆😆
Вона поки навіть без машини, мріє про машину.
Люблю кетчуп• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дякую. Я просто думаю що можливо потрібно визнати, що не виходить? Але ж вона хвилюється що люди скажуть….
Я знаю що важко, її я підтримую, але хочу поговорити з нею , бо вона постійно просить поговорити на цю тему, а я мекаю, щоб її не демотивувати.
Ну це ж її діло і рішення
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну це ж її діло і рішення
Я знаю, я просто бачу що їй дуже складно.
Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Так что же вы ее в айти на определите?
Десь так, але...• 17 января 2024
В моїй професії варіант йти працювати на державу за 5-8 тисяч, чи в ЗСУ на нормальну зарплату. Від армії тримають двоє дітей і зір -13. Якщо працювати на себе, то заробиш більше, ніж офіційні оклади, а працюєш у вільному графіку і сам собі господар.
Галя із Дарниці• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Будь ласка плюси?
Втягнулася, були інші надії.
Тепер кинути шкода, бо зусиль потрачено багато. Вірить в кращі часи, тримає і тягне свою лямку. Невідомість ляквє, особливо зараз. Можеш на дядю і не заробить тих 20-30 тисяч.треба ще найти такого дядю, щоб їх платив в цьому місяці, через 3 місяці також.
Украиночка• 17 января 2024
Есть такие люди, автор, они ноют всегда что у них нет денег. И не зависит это от их дохода. Моя кума такая. Ныла в молодости когда ее муж работал сантехником в жеке, ноет и сейчас работая начальником отдела в крупной компании. Дети всегда одеты как бомжи, маленькая квартирка, никуда не ездят. Я не обращаю внимания и вам советую.
Экспертиза• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я працюю і так і так. Бачу і плюси і мінуси
Так чого вас це тригерує?
Живить своїм життям. Не слідкуйте за чужим.
Николай-b526• 17 января 2024
Ответ дляНевидимка
Дядя сколько вам платит для строчения таких тем?
просто имеет)
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляЭкспертиза
Так чого вас це тригерує?
Вивчити нове слово і що?)
Кукусики• 17 января 2024
Для девочки нормальная зарплата, ни от кого не зависит, никому не подчиняется, всегда себя прокормит, реализует все свои планы и идеи , работает так как ей удобно и комфортно , а не терпит причуды начальника. Только плюсы
Rocka Rolla• 17 января 2024
Я поважаю людей у яких хватає мозоку не працювати на когось. Це свобода, це дуже багато, до чого тут мода)
Може ваша подруга просто не хоче з вами спілкуватись і гроші це банальна відмазка))
ВундерКИНГ• 17 января 2024
Работаю ’на дядю’, имею свои 30к.
Планирую просит повышение ЗП до 35к.
Больничные, отпуска не беру - могу большую часть роботы выполнить удалённо, тоесть получаю полную зарплату.
Если работать ’на себя’ прибыль должна быть минимум 100к.
Это должно перекрывать возможные риски.
Планирую просит повышение ЗП до 35к.
Это должно перекрывать возможные риски.
Злюсь до кипіння• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Будь ласка плюси?
та половина Украины работает за 7-10 тысяч и тоже не имеет возможности никуда поехать.
плюсов у своего бизнеса может не так много, если он и правда не приносит супер денег, но тут вопрос в другом - кто по образованию ваша знакомая? может у нее так себе образование и нет опыта. и если она свернет бизнес - то работая на дядю будет получать 12-15к максимум. в этом случае, конечно, лучше работать на себя.
Жена миллионера• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А які варіанти ви можете їй запропонувати чи хоча б підказати?
Яка у неї професія, ким вона зможе працювати без свого бізнесу і яка середня зп в її галузі?
Чи просто зафукати її можете і все?
Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляЖена миллионера
Чи просто зафукати її можете і все?
На такие вопросы автор не отвечает :)
На старті моєї карʼєри у мене була краща подруга, яка займалася приблизно тим самим чим і я. Коли я прийшла в компанію в якій я працюю зараз, я звала її до себе, так як тут зп вища, ніж вона отримувала в половину, на той момент. Її аргументом проти було - там я буду помічником, а тут я директор підписант. Я ніколи не розуміла чому їй так важливо мало заробляти, не бути фактично директором, а лише по документах. А зараз я офігіваю від того які хитрозаді були у неї керівники, взяли молоду дівчину, переклали на неї відповідальність, ще й копійки платили. А вона себе гідно кликала директором.
Потім наші шляхи розійшлися.
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Работаю ’на дядю’, имею свои 30к.
Планирую просит повышение ЗП до 35к.
Это должно перекрывать возможные риски.
Планирую просит повышение ЗП до 35к.
Это должно перекрывать возможные риски.
І я про це ж. У мене більше ніж 100 і я казала що можливо потрібно рухатися далі, але вона каже що не піде на дядю
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляRocka Rolla
Ні, ви навіть поняття не маєте які є роботи і роботодавці.
У вас поняття тільки українського працівника, який як на заводі з ранку до ночі.
Життя прекрасне і без укр роботодавців, які цінують своїх працівників.