Пи Пи Пилюля• 17 января 2024

Поясніть сенс такого бізнесу?

Навіщо тести бізнес і не отримувати хочаб 3-4К?
У мене знайома витягує ледь на 20-30 тис грн. і тішиться що вона бізнесмен.
Дівчатка, будь ласка , без стьобу, просто поясніть? Невже зараз модно бути таким бізнесменом і головне на дядю не йти працювати. ..
Бізнес це не легко, на дядю набагато легше.
Куди не запрошу піти/ поїхати грошей немає…
Що не запитаю … грошей немає…
Зато в компанії вона бізнесмен!!!
Для мене це дивно.
автор Пи Пи Пилюля • 17 января 2024
Ответ дляЖена миллионера
А які варіанти ви можете їй запропонувати чи хоча б підказати?
Яка у неї професія, ким вона зможе працювати без свого бізнесу і яка середня зп в її галузі?
Чи просто зафукати її можете і все?
Я її заставила піти на Анг. Плюс курси різні.
З робою проблем не буде. Пропонувала їй він 1К на початку.

автор Пи Пи Пилюля • 17 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
На такие вопросы автор не отвечает :)
Атвєчаєт)
Горда пташка• 17 января 2024
Ответ дляPrervana
А потом херак и квартиру купит😆😆😆
Ми так купили будинок. Саме херак і за нал з бізнесу.
Томатико• 17 января 2024
Тю, в мене приблизно така ж сума за місяць. Я фоп. Але щоб заробити такі гроші я працюю днів 6 на місяць. Я жінка, я мати. Для мене дорожче вільний час кожного дня, ніж поїхати 1-2 рази за рік та прогуляти все те що відпрацьовували по ночах. Час за гроші не купишь. А ще для зарабатування грошек є чоловік. В сезон коли всі кудись їдуть, я відповідаю, що в мене нема часу, бо я працюю. Але ж і заробляю я в цей період більше чим айті. Ще в мене може не бути грошей в серпні, коли іде велика закупка на Новий Рік. Але моє нема грошей, то не є що в мене іх зовсім нема. Це значить, що зараз в мене нема вільної гривні, а валюту не хочу міняти по самому низькому курсу за рік. Ще в мене нема грошей коли я не хочу нікуди їхати з конкретною особистістю.
Холодная каша• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вважати себе бізнесменом.
а ви ким себе вважаєте?
Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
и она ходит на курсы сейчас? Какие, кстати?)
автор Пи Пи Пилюля • 17 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Анг і стратегія розвитку
автор Пи Пи Пилюля • 17 января 2024
Ответ дляХолодная каша
а ви ким себе вважаєте?
Я прекрасний спеціаліст. ( хоча працюю і на дядю і на себе)
Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Анг і стратегія розвитку
1) тогда к чему тема, если она учится чтобы свичнуться?
2) кем она будет после стратегии развития? На какую позицию вы ее засунете?

Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы не ответили о проектах своих ’на себя’) Это как, вы фрилансите как проджект?
Томатико• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ану сказать мені які є плюси коли у бізнесі 7-8 років і навіть не мати можливості кудись мінімально поїхати в Карпати, на море за все життя? Для чого такий бізнес?
Будь ласка плюси?
Якщо ваша подруга заробляе 20-30 в міс, то в неї є 100% можливість поїхати на море, та в карпати. Але не з вами. можливо вона і їздить, але про це мовчить.
автор Пи Пи Пилюля • 17 января 2024
Ответ дляТоматико
Як би ж то була. Вчора обговорювали поїзду на моїй машині у Будапешт, каже що з кредитки, але хоче їхати (
автор Пи Пи Пилюля • 17 января 2024
Ответ дляТоматико
Може і не зі мною хоче , але ж не їздить взагалі (
ВундерКИНГ• 17 января 2024
Ответ дляКукусики
Для девочки нормальная зарплата, ни от кого не зависит, никому не подчиняется, всегда себя прокормит, реализует все свои планы и идеи , работает так как ей удобно и комфортно , а не терпит причуды начальника. Только плюсы
А минусы вы не хотите замечать?
Заболел человек и бизнес стоит - дохода нет.
Поехал на неделю в отпуск - тоже самое.
Новогодние или другие праздники - или ты все праздники работаешь или снова ’голяк’.
Тут к родителям поехали на майские - бизнес стоит, ребёнок заболел - бизнес стоит.
автор Пи Пи Пилюля • 17 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Яке це має відношення до моєї теми?)
Ні у мене так само ФОП, я супроводжую бізнес проекти. Від відкриття компанії до супроводу повного.
Rocka Rolla• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ні, ви навіть поняття не маєте які є роботи і роботодавці.
У вас поняття тільки українського працівника, який як на заводі з ранку до ночі.
Життя прекрасне і без укр роботодавців, які цінують своїх працівників.
О я дивлюсь у вас ’чудова’ звичка все за всіх вирішувати, навіть за мене ви знаєте про що я маю поняття))) можете не сумніватись - ваша подруга біжить просто від такого токса😁
Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Яке це має відношення до моєї теми?)
а это уже просто интересно, что вы вкладываете в это понятие) Вы прям продукт свой разрабатываете или проджект на фрилансе. Так, а кто вы на своей работе на дядю, позиция как называется?
автор Пи Пи Пилюля • 17 января 2024
Ответ дляRocka Rolla
Біжить більше 20 років і ніяк не втече)
автор Пи Пи Пилюля • 17 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Key manager

Джонсонюк• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Так воно ж зараз вчиться, не факт що їй це цікаво і виходить...
Та й з ІТ зараз ситуація не найкраща...
Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Біжить більше 20 років і ніяк не втече)
Зато сколько у вас было лет, чтобы чувствовать себя хорошо на ее фоне)))
Томатико• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Та ну. Я б зараз в Будапешт теж не поїхала. Що там робити? Скоріш за все вона просто боїться мандрувати. Не любить виходити з зони комфорту. Мови не знає.
Якщо вона шмотками займається, то зараз закупки весняної колекції. Чим більш вдало вона зараз вкладе гроші, тим більше заробить. Може до Валентина були закупки.
автор Пи Пи Пилюля • 17 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Мені абсолютно не Хорошо від того що моя любімка і подружка не може рвануть зі мною туди куди я хочу. Мені не Хорошо, що вона ниє постійно. Мені не хорошо, що вона в кредитах постійно
Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Key manager
Сколько вашей знакомой еще нужно учиться, чтобы выйти на уровень когда она сможет претендовать на кого, кстати? джуна проджекта? Или кем она будет после курсов по стратегии развития? не BA же?

зі: как вы попали в айти, кстати?
Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
так она подружка? оке) Так чего вы ее раньше не запихнули в айти?
Диви яка я пава!• 17 января 2024
Так дайте їй бідній гроші, оплатіть поїздку. Думаю вона з радістю погодиться.
автор Пи Пи Пилюля • 17 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама

зі: как вы попали в айти, кстати?
Я маю великий досвід, багато вчилася і вкладала в себе. Так і працюю - маю купу вільного часу. Середа, субота, неділя - вихідні.
автор Пи Пи Пилюля • 17 января 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну я не можу завжди допомагати)
автор Пи Пи Пилюля • 17 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Чому я маю її запихати якщо вона не хоче?)
Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Сейчас-то да, понятно что у вас опыт, но вы же как-то пришли в эту сферу, правильно?
Сколько подруге учиться до мало-мальски приемлемого для ’дяди’ результата?