Муууумие• 17 января 2024

Смена профессии в 26

Реально ли сменить профессию в моем возрасте или нужны только молодые? Видела критерии до 25/27 лет
Крию матом страшно• 17 января 2024
нужно, если текущая не ваше

ВсеЧетко• 17 января 2024
Люди міняють професію і в 40, і в 50
ХтоЯкщоНеЯ• 17 января 2024
Сменить профессию никогда не поздно. Заниматься нужно тем, что приносит Вам удовольствие и достойное вознаграждение.
Обнимашкина• 17 января 2024
я в 37 сменила
Патика-мотика• 17 января 2024
Ви жартуєте, мені 40 і думаю змінювати, в 26 змінила б аж бігом.
Зліпок ступні• 17 января 2024
Я в сорок змінила кардинально сферу діяльності по бізнесу
Miss Lisi4ka• 17 января 2024
Конечно, я в 30+ лет второе высшее получила
УраганнаЯ• 17 января 2024
Та міняйте вже. Троляка з вас не дуже.
Луноликая Вика• 17 января 2024
Я в 27 змінила, взагалі не розумію в чому проблема.

Завжди мало• 17 января 2024
Пишіть що на що міняти. Так же не зрозуміло. Змінити професію або род діяльності - це не одне й те саме!
Завжди мало• 17 января 2024
Ответ дляПатика-мотика
Ви можете написати, як саме змінювати?
Патика-мотика• 17 января 2024
Ответ дляЗавжди мало
Ви можете написати, як саме змінювати?
Не дуже кардинально, хочу із кадровика спробувати вивчитись на HR, поки, на жаль, не дуже виходить. Промоніторила ринок праці і майже всі роботодавці хочуть молодих до 30 років, думаю ще чи варто витрачати гроші на те навчання. Поки що слухаю безкоштовні вебінари по даному направленню.
Завжди мало• 17 января 2024
Ответ дляПатика-мотика
Зрозуміло. У вас все вийде. Принаймні, завжди можна в бюджеті працювати кадровиком або в охороні праці.
Патика-мотика• 17 января 2024
Ответ дляЗавжди мало
Дякую, я зараз в приватній фірмі будівельній працюю, але щось з роботою туго, тому і задумалася, що робити далі, якщо фірма закриється. А ЗП кадровиків по місту нашому не дуже.
автор Муууумие • 17 января 2024
Ответ дляЗавжди мало
Вчитель на ux дизайнера
А ось і я• 17 января 2024
Я в 39 сменила, но на мою профессию не надо учиться
Завжди мало• 17 января 2024
Ответ дляА ось і я
Тоді це не професія, а діяльність.
Завжди мало• 17 января 2024
Ответ дляМуууумие
Вчитель на ux дизайнера
Вчитель англійської?
Тоді спробуйте.
А ось і я• 17 января 2024
Ответ дляЗавжди мало
Тоді це не професія, а діяльність.
Може бути