Муууумие• 17 января 2024
Смена профессии в 26
Реально ли сменить профессию в моем возрасте или нужны только молодые? Видела критерии до 25/27 лет
ХтоЯкщоНеЯ• 17 января 2024
Сменить профессию никогда не поздно. Заниматься нужно тем, что приносит Вам удовольствие и достойное вознаграждение.
Патика-мотика• 17 января 2024
Ви жартуєте, мені 40 і думаю змінювати, в 26 змінила б аж бігом.
Завжди мало• 17 января 2024
Пишіть що на що міняти. Так же не зрозуміло. Змінити професію або род діяльності - це не одне й те саме!
Завжди мало• 17 января 2024
Ответ дляПатика-мотика
Ви можете написати, як саме змінювати?
Патика-мотика• 17 января 2024
Ответ дляЗавжди мало
Ви можете написати, як саме змінювати?
Не дуже кардинально, хочу із кадровика спробувати вивчитись на HR, поки, на жаль, не дуже виходить. Промоніторила ринок праці і майже всі роботодавці хочуть молодих до 30 років, думаю ще чи варто витрачати гроші на те навчання. Поки що слухаю безкоштовні вебінари по даному направленню.
Завжди мало• 17 января 2024
Ответ дляПатика-мотика
Зрозуміло. У вас все вийде. Принаймні, завжди можна в бюджеті працювати кадровиком або в охороні праці.
Патика-мотика• 17 января 2024
Ответ дляЗавжди мало
Дякую, я зараз в приватній фірмі будівельній працюю, але щось з роботою туго, тому і задумалася, що робити далі, якщо фірма закриється. А ЗП кадровиків по місту нашому не дуже.
Муууумие
• 17 января 2024
Ответ дляЗавжди мало
Вчитель на ux дизайнера
Завжди мало• 17 января 2024
Ответ дляА ось і я
Я в 39 сменила, но на мою профессию не надо учиться
Тоді це не професія, а діяльність.
Завжди мало• 17 января 2024
Ответ дляМуууумие
Вчитель на ux дизайнера
Вчитель англійської?
Тоді спробуйте.