Девальвация• 17 января 2024

Хочу поділитися своїм досвідом.Можливо хтось теж з таким стикався?

Як справилися?

Коротко: мені 28 років, і ми з чоловіком намагаємося завагітніти.
Ще на початку 2019р ми зіткнулися із першим викиднем, потім Позаматкова вагітність і розрив труби (видалили праву), далі була операція лапароскопія/гістероскопія (видалили спайки на лівій трубі і вона проходима)
2023р після операції нам дали 🟢 світло, і ми старалися вагітніти, перші пів року були тихими, далі було 2вагітності (позаматкова трубна) і в подальшому мимовільний трубний аборт.
Після останньої вагітності пройшов місяць як знову дізнаємось про вагітність, все наче добре, відстежуємо хгл він значно вищий ніж при 2х В попередніх і нарешті думаємо що все добре.
Але ж, на УЗД знову Позаматкова, і мало того якби це було у лівій трубі як зазвичай, плід прикріпився на правому яєчнику.
Лікар сказав, що дива бувають всякі, зараз знову ж таки слідкуємо за ХГЛ, і УЗД якщо збільшується у числах і розмірах тоді тільки лапароскопія, якщо ж різке зниження хгл - буде самовільний вихід.

Причина: фімбрії (ворсинки) що штовхають плід у матку не функціонують через безліч операцій і в минулому часті запалення, через це плід не може пройти у зазначене місце. (Така відповідь лікарів).

Нам вже порадили ЕКО.

Буду вдячна за поради хто був у такій ситуації, що робили? Куди зверталися? Аналізи і т.д.🙏
пані Солоха• 17 января 2024
Автор співчуваю, по темі не підкажу нажаль.
Ms. Анонимная• 17 января 2024
робіть ЭКО, не мучайте себе
ИзЮмрудная• 17 января 2024
Ну в вашем случае скорей всего только ЭКО и подойдёт. Труба у вас только одна, ворсинки нормально не функционируют. Какие вы ещё варианты видите ? Вам всего 28, значит шанс на удачное ЭКО высокий.
Ермолайчик• 17 января 2024
В мене була позаматкова по тій самій причині, праву трубу видалили. Через 5 місяців завагітніла і народила синочка.
Але у Вас все складніше(
Можливо дійсно ЕКО?
Все буде• 17 января 2024
Я за ЕКЗ 100%. Зараз як раз з чоловіком готуємось (і нам під 40).
Замороженная селедка• 17 января 2024
Автор, співчуваю, вам через таке довелось пройти. По темі, скоріш за все ЕКО - реальний шанс на маткову вагітність і народження дитинки.
Фима Собак• 17 января 2024
Запишіться на консультацію до Романової Ольги Олегівни. Вона репродуктолог і має дуже широкий спектр знань. Можливо щось порадить вам.
Цвіпканя• 17 января 2024
Не мучайте себе, не втрачайте час і гроші, робіть еко та й все.
Сусановна• 17 января 2024
саме тому, що може потім бути така ситуація, то після викидня, позаматкової (з видаленням правої труби) і завмерлої (чистку робити відмовилась, все вийшло саме), я відмовилась робити перевірку лівої труби на прохідність або бідь які діагностувальні операції в матці чи одній трубі.
а поїхала в санаторій на грязі (це був санаторій Черче на межі Львівської і ІваноФранківської області) - рекомендую!
і вагітність настала!
але лікарі знову діагностували завмерлу. я відмовилась робити аборт. виявилось, що з вагітністю все ок!!! дитинка є!!!
саме додаткові втручання в ваш організм привели до такої ситуації з ворсинками.
і можна спробувати вам підвищити свій імунітет. поїхати в санаторій на все літо.
але не факт, що зможете виправити. дещо буває необоротній.
хоча пробуйте. літо попереду.
автор Девальвация • 17 января 2024
Ответ дляФима Собак
Яке місто?
ЛижТолько• 17 января 2024
Если не решитесь на ЭКО и будете пока сами пробовать, то хоть сохраните яйцеклетки. Вдруг что-то ещё со второй трубой, то что б вы имели шанс на собственного ребенка через эко
Якось так і живу• 17 января 2024
Ответ дляДевальвация
Яке місто?
Автор не витрачайте час на долю. Якщо щось піде не так то це знову втручання в організм. Саме це і призвело до того що організм не може впоратись сам. Ідіть на эко. У мене подруга вже і еко не може зробити. Їй відмовляють. Теж багато операцій(
Почемучка• 17 января 2024
Я Вам співчуваю, але по життю якщо дивитись, то коли лбом пробиваєш стіни для досягнення вагітності, то нажаль потім не все добре.. Розкажу два випадки тільки з близьких людей. Одна дуже намагалась, то викидні, то завмерла.. але таки народила, а через рік рак на фоні гормональних стресів, померла((. Друга 10 років намагалась і народила - дитинка з проблемами.
Я розумію що звучить доволі жостко, але не просто так не получається, можливо не час, можливо не той чоловік, але щось не те
Вся в кредитах• 17 января 2024
Ответ дляПочемучка
Зачем такую дичь писать?
Виннипуховна• 17 января 2024
Автор, не тратьте время на ожидания и разочарования
Про грязи - это , конечно , обнадеживающе , но из разряда эпичных историй , никого не хочу обидеть
Я испробовала и грязи , и лапароскопию
При условии сохранных труб
Но помогло ЭКО -удача с 1 попытки , двойня
Чего ждала , столько лет страдала и каждые месячные - трагедией были ….
А я скажу - советы умных таких , та не спешите , да подождите вы здоровы , вы молоды
Досиделась до 35 лет
Все буде• 17 января 2024
Ответ дляПочемучка
У вас є діти?
Почемучка• 17 января 2024
Ответ дляВся в кредитах
Зачем такую дичь писать?
Вы зашли судить чужие мнения?
Я написала ровно то, что наблюдаю давно
Виннипуховна• 17 января 2024
Ответ дляПочемучка
Сказочная дурь
С такой философией и к врачу не надо ходить , да и лечиться незачем если болеешь , а то вдруг выздоровеешь, а тебя поезд собьет
Вся в кредитах• 17 января 2024
Ответ дляПочемучка
Вы зашли судить чужие мнения?
Я написала ровно то, что наблюдаю давно
Вы наблюдаете то, что хотите. Вашим наблюдением противоречат миллион совершенно других историй, а вы просто накручиваете автора. Может вы и зубы не чистите, потому что во рту должна быть натуральная микрофлора? Не моетесь? При аппендиците откажетесь от операции, это ведь вмешательство в организм, а раз так уже складываются обстоятельства, то.... жить - это не ваше?
Блакитна устриця• 17 января 2024
Автор, у вас самый благополучный вариант в плане ЭКО.
Не тратить время и деньги, а готовиться к ЭКО.
Представьте, еще 30-35 лет назад женщины в вашей ситуации были обречены. Т.е.шансы вскорости потерять и вторую трубу очень велики.
Моя крестная добегалась по морозу в фильдеперсовых чулочках, удалили обе трубы. Хорошо, что уже был ребёнок от первого брака. Во втором не смогла родить. А сейчас бы ей легко помогли.
Почемучка• 17 января 2024
Ответ дляВся в кредитах
Выговорились?
Виннипуховна• 17 января 2024
Ответ дляПочемучка
Выговорились?
А дети есть у вас ?
Лама_мама• 17 января 2024
Автор ,не то чтобы это Вас успокоить должно. Но я двоих детей выносила с особенностью организма . У меня беременность всегда наступала не в матке ,если обращалась на очень маленьких сроках ,то всегда была паника у врачей по поводу внематочной. Затем плод находил свое место и это шейка матки.
Фізик-ядерщик заочно• 17 января 2024
Ответ дляПочемучка
Ну ото нащо таке морозити? Може у вас є офіційна статистика процентного співвідношення проблемних наслідків від вагітностей, які намагались зберегти або ’примусово’ зробити? І статистика таких же наслідків від нормотипових вагітностей?
Що за мода вставляти свої п´ять копійок у зовсім інше питання? Ви з чогось взяли, що то автору треба?
Мій особистий приклад - перші два викидні, після другого в наступному ж циклі знову завагітніла, хоча прийнято так не робити. В 5 тижнів була величезна гематома майже на всю матку від попереднього викидня і невелика відслойка самого плодного яйця. Лікарі давали максимум 1-2 проценти на збереження, з порад було тільки лягти, не рухатись і молитись. Тобто мене нічого не могло врятувати. В 6 тижнів гематома прорвала і я плавала в тій крові. Але врешті моєму синові зараз майже 14, він картинка, знає три мови, моє щастя. Це не приклад? Не треба було?
Наступна моя вагітність була двійнею, я тут теж розповідала. В 20 тижнів один плід завмер, закрутилася пуповиною. Мене змушували до штучних пологів, кричали, що не виживу, не виходжу, дебіла народжу. Я послала всіх в пень і народила свого другого смішинку, обожнюю його. То тепер 2-2, чи як?
Автор, по темі - я теж за еко
Наталья-a250• 17 января 2024
Я за ЭКО. Сходите к репродуктологу и не теряйте время
Дуся Юрьевна• 17 января 2024
Робіть ЕКЗ. Можно ще багато разів позаматкову отримати((
Фібрії не працюють у вас
Виннипуховна• 17 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Что-то история какая-то из раздела « Очевидное -невероятное» , простите
Лама_мама• 17 января 2024
Ответ дляВиннипуховна
Как есть(( Не думаю, что моя история уникальна,это что-то наследственное ,т.к. у моей матери и её сестры близнеца были внематочные и удаление труб у бабушки по материной линии тоже.
Міряно-переміряно• 17 января 2024
Удаляйте вторую трубу и идите на еко по госпрограмме. Я прошла эти качели, выкинула кучу денег и все оно было как корове припарка. Удалила вторую трубу и пошла на еко по госпрограмме. Удаляла в Черкассах, ЭКО делала в Киеве 4 роддом . Если есть деньги 4000 уе. то можете идти сами . Нет денег, то идите по госу.
Дон Пэдро• 17 января 2024
Співчуваю вам,бережіть себе і своє здоров‘я.