неДоПриличий• 05 марта в 21:20
Наснилося, що вагітна
Вже довгий час намагаємось завагітніти, але не виходить. Наснилося, що прийшла до лікаря на огляд, а я вже вагітна...як вважаєте просто багато думаю про це чи може шось означати?
МадамОхмури• 05 марта в 22:05
Нужно отпустить ситуацию. Некоторым помогло затеять ремонт, кому-то смена обстановки, кому-то вышить картину. На беременность, насколько знаю, снится рыба.