Забрала і не сказала• Изменено 17 января 2024
Хочу сделать аборт и уже на грани. Поддержите
Или отговорите(
Мне 24, мы расстались
Невероятно больно от обиды, я не буду писать всю историю, но отношения изначально были токсичные и кроме стресса в них ничего не было
У меня резус отрицательный , помимо этого до этой ситуации я никогда бы не заикнулась бы даже об аборте
Если что, у меня есть свое жилье. Подсознательно я думаю о ребенке, а с другой стороны я боюсь сломать себе жизнь и больше никогда никого не встречу
Мне 24, мы расстались
Мексиканочка• 18 января 2024
Ответ дляБадабум
Нет. Но и любить любого ребенка только потому, что он ребенок,я не должна
А почему вы оправдываетесь? Я констатировала очевидный факт.
Качка в тапцях• 18 января 2024
Милая девушка(автор), судя по тому , что Вы пишите, у Вас есть совесть и Вы добрый человек . Убив ребенка, Вас будет преследовать эта мысль.
Рожайте и будьте счастливы! Желаю,чтобы на Вашем пути , Вам встретился хороший спутник жизни
Мексиканочка• 18 января 2024
Ответ дляБадабум
Ну так закрывайте тему...зачем это все?
Вы сделали выбор. В любом случае, жизнь ваша. И испортить ее можете только вы
Не навязывайте автору свои жизненные проблемы
Бадабум• 18 января 2024
Ответ дляМексиканочка
не придумывайте то, чего нет
Бадабум• 18 января 2024
Ответ дляМексиканочка
Как видите он не очевидный. Ненависть и безразличие очевидно разные эмоции
Мексиканочка• 18 января 2024
Ответ дляБадабум
Не пытайтесь меня убедить.
Бутерброд з ікрою• 18 января 2024
Мне 37, замужем и очень хотим ребенка но не получается. Помню себя а 24 как я боялась забеременеть. Увы жизнь вносит сюрпризы. Но тогда бы я рожала наверное. Вам лучше подумать это тяжёлый период. Может все таки попозже от любимого мужчины?
Бабка_в_кедах• 18 января 2024
Народжуйте! Кажу Вам як дівчина, яка зробила аборт три місяці тому. Дуже шкодую що не сказала мамі, а вирішала все з хлопцем. Не спати не їсти не можу. Засну сниться що я в аду, що вічні муки і тд.
З мамою не можу говорити бо мені соромно перед нею, вона моя найкраща подружка, а в цей момент я вирішила що я самостійна.
Хлопець теж все не витримує мене, вже сам шкодує що підтримав аборт. Психічно це вбиває. Я теж думала як Ви , що все важко що погано, дуже злякалась що життя поміняється , а борги , а житло , а мамі допомагати ( вона не ходяча), а по факту жінки за 800 грн дітей виховують і нормальні діти. Шкода що тоді я не знайшла порадницю , тут жінки б зразу мені розум на місце вставили. Да важко , нас мама сама двох виростила, життя свого не було , по заробітках постійно. Але вона пишається своїми дівчатками, а я бачте… тепер молю Бога про прощення , і мабуть єдине що зараз тримає мене на світі це моя мама, бо не хочеться позорить її тим що донька вбивця і самогубець. Тому сумніваєтесь народжуйте!
Бадабум• 18 января 2024
Ответ дляМексиканочка
Не пытайтесь меня убедить.
😁🤣 да мне как-то...о, безразлично
Мексиканочка• 18 января 2024
Ответ дляБадабум
😁🤣 да мне как-то...о, безразлично
Да я вижу) было бы безразлично или я бы была не права, вы бы так упорно не вели беседу со мной))) вам есть над чем работать касательно детей. Кому безразлично, тот проходит мимо даже не обращая внимание )))
Мексиканочка• 18 января 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так вы бы рожали или попозже?
Бадабум• 18 января 2024
Ответ дляМексиканочка
Ок, исходя из ваших рассуждений- я вас ненавижу. На этом и закончим.
Касательно детей, над своими мне работать не надо. А остальных, как вы решили, я ненавижу, поэтому тоже не надо
Авторе, ви схиляєтесь до правильного вибору! Народжуйте!
Всі аргументи проти такі, ніби вже після народження дитини/дітей не можна втратити дохід, роботу, квартиру, допомогу близьких чи чоловіка.. І що тоді? Дітей завезти в ліс? Колись і таке було можливо, якщо вірити літературі. Точно були часи, коли діти до працездатного віку і людьми не надто вважалися. Зараз - це дикість. Можливо, доживемо до часів, коли принаймні поради в стилі ’не парьтесь, то просто згусток клітин’ будуть заборонені.
Народжують в шлюбі, бажаних дітей, від коханого чоловіка, а за рік він самоусувається і навіть аліментів не платить. Виходять заміж вдруге, маючи 3-4 дітей (реальні знайомі жінки, які уклали шлюб кілька місяців тому).
Життя не прорахуєш, як не старайся.
Але ця дитина вже є. ВЖЕ має стать, майбутній колір очей та волосся, темперамент та набір талантів.
А щодо страхів, сліз та сумнівів під час вагітності - то вони і у тих, хто планував навіть дуже можуть бути. Гормони, невідомість, зміна звичного вектору.
Щиро бажаю вам легкої вагітності та здорової дитинки!
Життя не прорахуєш, як не старайся.