Любовь Калистратовна• 17 января 2024
Якої фірми постільну білизну купуєте не за всі гроші ?
Невгамовна сила• 17 января 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А мальва? Дивлюсь гарні знижки і дизайн?
Смотрите состав ткани
Любовь Калистратовна
• 17 января 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Смотрите состав ткани
Якщо бязь, то 85 бавовни і 15 добавки, а креп сатин то 100 бавовна, але читаю що це слизька тканина.
Невгамовна сила• 17 января 2024
Я обожнюю сатин, для мене він найпращий. Не беру постіль де є добавки, не раджу
ДА да да• 17 января 2024
Зайдіть на сайт karaca home,відфільтруйте по ціні і подивіться.
Я купувала саме цього виробника,щоправда трохи дорожче було,була гарна акція. Набір прекрасний,ще і подарункова коробка була розкішна. Але зараз він трохи дорожчий аніж я брала,але там є на будь який смак
Лгин• 18 января 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
в вилюте нет ничего ’прекрасного’
даже приличного
Є. Вся білизна і ковдри: все хорошої якості, на дитячих комплектах третя дитина спить - не вилиняли, без катишок.