Роза в вазі• 17 января 2024
Як раніше люди займалися коханням? Особливо в селах, вони не соромилися??
Хатки були маленькі, не поділені навіть на кімнати - все інтимне життя відбувалося поруч - одягання-роздягання, подружній секс,перша шлюбна ніч, народження дітей. У Степана Руданського є сороміцькі вірші, і там таке - і про куні, і про мінєт, інцест,навіть не уявляла, що в 19 столітті знали про такі речі.
Тишком_нишком• 17 января 2024
Тому я дуже люблю читати твори укр письменників про інтимне життя минулого століття
Міс Всесвіт• 17 января 2024
Так и занимались. Думаете, сейчас нет тех, кто занимается сексом в одной комнате с ребенком/родителями/родственниками?
Карамбулкул• 18 января 2024
А зараз щр живуть інакше?
Раніше в сарай ходили чи в баню. Зараз в готель можна.
Міс Всесвіт• 18 января 2024
Ответ дляКарамбулкул
А зараз щр живуть інакше?
Не всегда можно пойти в отель
АнтиТанкист• 18 января 2024
Темы про то, как вы представляете себе секс мусульманок и беремнных тоже ваши ? Теперь вы уже представляете себе как занимались сексом селяне ? Кто будет следующим ?
Карамбулкул• 18 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Не всегда можно пойти в отель
Ну в машині можна якщо тепло. Але проблема була раніше і є зараз.
ДаЗдраПерма• 18 января 2024
Ні, після того, як поїли курочки і ковбаски, що тільки-но по двору бігала, їм вже нічого не соромно було.
Автор, ви новий штатний тріль? Ну хоч стилістику написання трошки міняйте, теми як під копірку.
Пургену мне• 18 января 2024
Йшли в клуньку, на горище, це я із серіалу про Кайдашів дізналася .
Хто ставить рука-лице, що не так ?
Міс Всесвіт• 18 января 2024
Ответ дляКарамбулкул
Машина тоже есть не у всех
Кондуктор автобуса• 18 января 2024
Нi тодi сходилось пiв села, i контролювали, щоб все гарно робили. Навчали, якщо що не так. То, щоб було соромно нiчого такого не робили.
Ні за холодну воду• 18 января 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Т е ахаться прилюдно не стыдно, а мин.т, например, - уже стыдно? Или как дифференцировали?
Крошка Енот• 18 января 2024
Ответ дляПургену мне
Піду почитаю Руданського на ніч.
Кидайте сюди щось цікаве
Кондуктор автобуса• 18 января 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Мене там не було, точно не скажу. Ну якось виживали ж...
.
Малая еще та• 18 января 2024
Добре, що ми живемо в інші часи і про секс, і насолоду люди розуміють набагато більше.
Марафетчица• 18 января 2024
Звонит мне бабушка, насмотрелась Говорить Украина и там было про оральный секс. И тут мне бабушка выдает🙄, оральный это когда в опу? Мол что это такое 😀. Я сказала что ба, я понятие не имею про что ты 😀.
Міс Всесвіт• 18 января 2024
Ответ дляПасти Ла
почему?
Потому что не везде есть отели. И не у всех есть деньги на то, чтобы пойти в отель
Пасти Ла• 18 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
ну зато у всех есть возможность на одной кровати при типа спящем ребенке ахаться
Тишком_нишком• 18 января 2024
Ответ дляМарафетчица
Важко бабусі допомогти розібратися?
Пасти Ла• 18 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
нема лаве - нема кохання
Фима Собак• 18 января 2024
Ответ дляТишком_нишком
Це які твори? Я про таке і не здогадувалася)
Тишком_нишком• 18 января 2024
Ответ дляФима Собак
Любко дереш -багато такого