Воздух в банке• 18 января 2024
Сыну 12 будет никогда не дарила дорогие подарки
Хочу что-то ,вроде как уже надо
Что подарить?
Катерина577888• 18 января 2024
Телефон/навушники/ігрова приставка/ноутбук-це з банальних варіантів, а так напишіть хоча б чим він цікавиться, щоб можна було конкретно порадити
Воздух в банке
• 18 января 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Отправтп его летом в лагерь хороший
Регулярно ездит летом
Снідаю авокадо• 18 января 2024
Ответ дляВоздух в банке
Регулярно ездит летом
Ну вот если ему нравится то можно как подарок преподнести. Ну или развлечение какое-то купите
Весёлая морковка• 18 января 2024
Як можна щось порадити, взагалі не знаючи, що є у вашого сина, та що у вашому розумінні ’дорого/дешево’?🤔
рукиЖимолости• 18 января 2024
Ответ дляE9g40r1
Спробуйте вибрати і подарувати йому квадрокоптера , думаю це буде дуже цікавий і сучасний подарунок, цим можна і змусити вийти на вулицю, що б в домі нічого не розбив, заодно свіжим повітрям подихає.
Щоб сусідів інфаркт схопив
КучМала• 18 января 2024
Щось я трохи не розумію, у вас вартість подарунка вимірюється грошима? Тобто, це якась принципова позиція? Що аби дешевий подарунок.
Мені здається, що подарунок - це просто або бажана річ, або бажання зробити приємно з боку дарителя. Останній з моїх прикладів - менший, 12 років, попросив на новий рік шоколадку Таблерон) бо йому просто захотілось саме цього шоколаду. А за три тижні до цього на др отримав дрона, це єдине, що я змогла придумати, бо в нього не було жодних бажань, просто сюрприз. Знову ж таки, про ціну не йдеться, дитина була щаслива в обох випадках. Подарунки дітям в нас даруються абсолютно різні за ціною, від кількох гривень до кількох зарплат, але жодного разу це не сприймалось як дешево чи дорого.
ФсеСама• 18 января 2024
Ответ дляE9g40r1
зараз вони заборонені до використання...можуть штраф впаяти...
Чесно брешу• 18 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
Щоб сусідів інфаркт схопив
І хтось з сусідів підстрелить той квадрокоптер
бЭйбА• 18 января 2024
Ответ дляВоздух в банке
Регулярно ездит летом
Чем не подарок. А выговорить, не дарили. Балованные дети нынче
Летюча помилка• 18 января 2024
Моему 13 лет. Летом придирчиво выбирал волейбольный мяч.
Абсолютно равнодушен к гаджетам. Хотя фанат игры Майнкрафт. Совершенно случайно купила ему игровые наушники и попала в точку. Хотя когда покупала, то думала чисто о себе. Надоело слушать игровые вопли всей команды, лучше пусть только его мне будет слышно.
Квадрокоптер, как выше рекомендуют, мой даже открывать не стал. Ему подарили, лежит запечатанный уже несколько лет.
А так ничего ему не нужно. Все покупается по мере необходимости.
Дівчина Бобула• 18 января 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Мой впервые на прошлый др заказал подарок, до этого всегда мы решали и угадывали.
Заказал - серьгу в ухо.