18 января в 09:04

Ви знаєте хто і навіщо це все зробив?

Знаєте, хто вбив автора всесвітньо відомого "Щедрика" Миколу Леонтовича?
Знаєте, хто на допитах відірвав Максиму Рильському вуса зі шматом шкіри і м´яса?
Знаєте, хто розстріляв автора відомої книги "Камінна душа", бандуриста Гната Хоткевича?
Знаєте, хто довів до самогубства Миколу Хвильового чи Миколу Скрипника?
Знаєте, хто вбив Леся Курбаса та Миколу Куліша однією кулею, аби...зекономити?
Знаєте, хто і чому розстріляв Миколу Зерова? А Валер’яна Підмогильного, Мирослава Ірчана, Марка Вороного, Євгена Плужника, Григорія Косинку, Майка Йогансона...?
Знаєте, хто і по яких саме статтях ув´язнили Сергія Параджанова після гучної прем´єри "Тіні забутих предків"?
Знаєте, хто спалив всі ноти Василя Барвінського на подвір´ї львівської консерваторії, а потім "дарував" 10 років концтаборів разом з його дружиною, - донькою відомого науковця Івана Пулюя?!
Знаєте, чому виїхали за кордон Анна Стен, Сергій Лифар Михайло Ломацький? А сини відомого гуцульського письменника Петра - Шекерика Доникового, який сам пропав безвісти?!
Знаєте, хто забороняв творити першому теоретику українського народного танцю Василю Верховинцю?
Знаєте, чому відбувала каторгу Людмила Старицька - Черняхівська? А Параска Плитка - Горицвіт? Ольга Нестеренко?
Знаєте, хто і чому назавжди заборонив Олександру Довженку повертатися додому, в Україну?
Знаєте, хто повісив автора відомої "Червоної рути" та інших українських шляґерів Володимира Івасюка?
Знаєте, хто звів з життя в тюремній камері Василя Стуса?
А чи може знаєте...?
Відповідь на всі "знаєте" відома і одна: радянська влада, тоталітарна система, моzKалі, російське бидло, яке вже кілька століть нищить наш цвіт, наших митців, нашу мову, наші традиції, нашу культуру.
І цих "а знаєте, хто і чому..." - хмара, бо росія не може змиритись, що Україна та її народ - вільний, мудрий, нескорений і надзвичайно сміливий. Бо навіть під дулом ворожого російського автомата наші українці жартують і співають пісні.
Будь ласка, знайте. А найголовніше, пам´ятайте коли захочеться запитати: який улюблений сааавєтскій фільм чи какоє вкуснає марожено було в ссср чи як весело с дєлушкой марозам
показать весь текст
Barkas 18 января в 09:16
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Якби росіяни не окупували нашу територію, то у нас не було б композиторів? В чому логіка? І що це доводить, що репресії були не тільки в Україні? Нічого особистого, можна не ображатися, чи що?
16 1
ElenaMari 18 января в 09:17
Ответ дляNat-li
Ну вы просто классический ’голос Донбасса’ 🤦‍♀️
Ну да Кузьма тоже каким голосом был)))
9 3
Barkas 18 января в 09:17
Ответ дляарина-ветерок
Дякую за тему. Так і є. русня завжди знищувала нашу культуру. Вже навіть в цій війні скільки вбили поетів, письменників, митців, скільки розбомбили музеїв і бібліотек.
Поети - теж письменники)
VShpak 18 января в 09:17
Ответ дляElenaMari
Автор вам проще жить не зная ничего ваше право, люди должны развиваться , а не деградировать
Ви схожі на отих жінок, що їздять на свіданки у тюрми до серійних убивць !
Ашотакова … що він кат, що стільки вбив, замучив людей … мене він любить
20 6
Bejza 18 января в 09:18
Ответ дляPeres Lal
К сожалению, феноменальные познания истории Украины открываются советчицам только при выезде с этой самой Украины, когда они перестают играть любую роль в ее жизни. Пока жили здесь - пилили ноХти и лепили ресницы, как только свалили по Германиям - тут тебе и мова, и вера, и прочие атрибуты патриота. Пишешь им - возвращайтесь, вкладывайте налоги в страну, реально ж экономика в опе - нихт не можна, даст ист фантастишь!!! Родину лучше любить с безопасного расстояния, особенно если муж и дети рядом.
Як ваш пост заздрості пов´язаний до наших вбитих поетів, письменників, співаків, композиторів, закатованих уураїнських патріотів?
14 1
арина-ветерок 18 января в 09:19
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Так розвивала, що потім майже всіх вбила? Про Будинок Слово, Розстріляне відродження чули? Декілька років розквіту у нашій Першій столиці, а потім тотальне знищення, чи як мінімум табори. І почитайте по яким звинуваченням. Саме за любов до України. Винищувать все і всіх, русня завжди в своєму репертуарі. Неграмотне бидло, яке не міняється віками. Он своїх Акуніна й Глуховського вже ворогами народу об´явили й поливають брудом.
19 1
автор Love_Love_Love_ 18 января в 09:19
Ответ дляPeres Lal
К сожалению, феноменальные познания истории Украины открываются советчицам только при выезде с этой самой Украины, когда они перестают играть любую роль в ее жизни. Пока жили здесь - пилили ноХти и лепили ресницы, как только свалили по Германиям - тут тебе и мова, и вера, и прочие атрибуты патриота. Пишешь им - возвращайтесь, вкладывайте налоги в страну, реально ж экономика в опе - нихт не можна, даст ист фантастишь!!! Родину лучше любить с безопасного расстояния, особенно если муж и дети рядом.
Феноменальні пізнання в історії України в мене з 6 класу, саме з того часу я вигравала районні олімпіади, в 10 класі зайняла друге місце на всеукраїнській.
Я не живу в Україні, якщо вам це цікаво, але я плачу податки в Україні, даю робочі місця, плачу податки в іншій державі яка допомагає Україні, конкретно в данний момент я є спонсором розіграшу призів за донати для однієї бригади, спеціально зайшла для вас на банку хлопців. З вчорашнього вечора до ранку назбирали більше 70 тисяч гривень. Ще є питання?
Чи що вас конкретно тригернуло?
14 5
автор Love_Love_Love_ 18 января в 09:20
Ответ дляVShpak
Ви схожі на отих жінок, що їздять на свіданки у тюрми до серійних убивць !
Ашотакова … що він кат, що стільки вбив, замучив людей … мене він любить
В точку
7 3
Nat-li 18 января в 09:21
Ответ дляElenaMari
Ну да Кузьма тоже каким голосом был)))
Какое отношение Кузьма имеет к вашему облагораживанию говняной русни? Вы на раху из освобожденного Донбасса выехали, надеюсь, восхищаться культурой?
18 2
Barkas 18 января в 09:21
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Я б особисто обійшлася без цієї плеяди, у світі вистачить талановитих людей і без росіян. І без Росії чудово обійшлася б, і без їхнього внеску в наших композиторів. А як у світі без вкладу Росії розвиваються композитори, це ж не можливо за вашою логікою? Держава, яка була б, та і розвивала. Ще й краще. 8 мільйонів українців загинули тільки в голодомор, він того вартий, той смердючий Чайковський? Ні, ні, і ще раз ні.
17 1
МаргариткаW 18 января в 09:22
Ответ дляPeres Lal
К сожалению, феноменальные познания истории Украины открываются советчицам только при выезде с этой самой Украины, когда они перестают играть любую роль в ее жизни. Пока жили здесь - пилили ноХти и лепили ресницы, как только свалили по Германиям - тут тебе и мова, и вера, и прочие атрибуты патриота. Пишешь им - возвращайтесь, вкладывайте налоги в страну, реально ж экономика в опе - нихт не можна, даст ист фантастишь!!! Родину лучше любить с безопасного расстояния, особенно если муж и дети рядом.
Удалено администрацией...
Barkas 18 января в 09:22
Ответ дляElenaMari
А кто убил Кузьму который на укр правительство глаза открывал???
Ніхто.
lady.dziu2011 18 января в 09:23
Так вони і своїх грохали, хто осуджував владу. Згадайте Ігоря Талькова, Нємцова. А наша влада нормально ставилися і ставиться до критиків? Щось мені здається що Кузьма не просто так попав в аварію, а Чорновол?
14 8
Piracanta 18 января в 09:23
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Ну назовите ещё украинскую культуру шароварщиной, чтобы уж полный комплект был)
11 2
автор Love_Love_Love_ 18 января в 09:23
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
МаргариткаW 18 января в 09:25
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Happiness13-Ukraine 18 января в 09:26
Ответ дляElenaMari
Бред , Москва огого , а Украина её кормила, ну сволочи они , но бабуся которая экономику страны не знала всезнающая, моя бабушка тоже за Тимошенко была так что теперь
Цікаво, скільки вам років. Я жила при союзі, так от у моєї мами була подруга, сестра якої жила в мАсквє. Так от кожного місяця поїздом передавали торби продуктів, особливо влітку, тому що жрать їм нічого було. Ні помідорів, ні огірків, ні тим паче ягід якісь. І що там огогого? Всі 15 республік працювали на мАскву.
2 15 1
Оленёнок 18 января в 09:27
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Грустно, что вы учитель и имеете доступ к нашим детям. Представляю, что вы им там рассказываете…
Peres Lal 18 января в 09:27
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Сейчас еще соратники из выехавщего батальона подтянутся, научат нас Украину любить. Сходили бы к бундестагу, постояли с плакатами ’Шольц, дай Украине Таурусы’, в разы больше б толку было, чем от страданий на форуме.
1 9 9
автор Love_Love_Love_ 18 января в 09:27
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Ок, йдіть з Богом, не збільшуйте мені винагороду
Nat-li 18 января в 09:27
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
А ну расскажите, что в теме автора вам так не понравилось? Вы считаете это выдумкой?
Мила 26 18 января в 09:28
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Автор за океаном на всякий випадок)
І там дуже за нас непокоїться і просвіщає)
5 4 9
noree 18 января в 09:28
Ответ дляnezhinka
Це так по ленінськи - розстріляти всіх ...
Ні, це так по кацапські - все «піз…ить». А кацапів треба розстрілювати. Лише так. Неважливо де вони знаходяться.
2 10
Оленёнок 18 января в 09:28
К слову, насколько помню, и у Глинки, и у Чайковского совсем не русские корни.
VShpak 18 января в 09:28
Ответ дляPeres Lal
К сожалению, феноменальные познания истории Украины открываются советчицам только при выезде с этой самой Украины, когда они перестают играть любую роль в ее жизни. Пока жили здесь - пилили ноХти и лепили ресницы, как только свалили по Германиям - тут тебе и мова, и вера, и прочие атрибуты патриота. Пишешь им - возвращайтесь, вкладывайте налоги в страну, реально ж экономика в опе - нихт не можна, даст ист фантастишь!!! Родину лучше любить с безопасного расстояния, особенно если муж и дети рядом.
Не бачу звʼязку …
Тема про історію України ! Чи вони починають нею цікавитися саме в Німеччині
Думаю, вони там зайняті вивченням німецької, і це ніяк не відміняє їх самоідентифікацію !

І навіщо ви хочете повернути людей у війну ? Кожен день летять ракети, руйнуються будинки, з кожним днем все більше людей, які залишилася без дому ! Руйнуються підприємства, економіка просідає, безробіття … куди ви кличете тих людей ? До вас у хату, на ваше місце на роботі ?
Якщо так, то ви дуже благородна людина, але ж пишіть тоді конкретно - запрошую до себе - адреса, телефон; влаштую на роботу - назва підприємства, контакти
13 1 4
Nat-li 18 января в 09:29
Ответ дляPeres Lal
Сейчас еще соратники из выехавщего батальона подтянутся, научат нас Украину любить. Сходили бы к бундестагу, постояли с плакатами ’Шольц, дай Украине Таурусы’, в разы больше б толку было, чем от страданий на форуме.
А вы б воевать пошли. Было б толку больше, чем теток на форуме клеймить. Мужик.....🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
12 5
Павела 18 января в 09:30
Ответ дляElenaMari
А кто убил Кузьму который на укр правительство глаза открывал???
Невже в когось ще очі закриті на нашу владу? Почитайте фейсбук, депутатів, блогерів, юристів, цей форум в кінці кінців. Невже мало пишуть і говорять про нашу владу?))) Але ж не всіх вбили. Що такого сказав Кузьма чого не говорять інші? Думаю, що це ’вбивство з політичних мотивів’ притягнуте за вуха.
По темі, кацапи нас гнобили, нищили і вбивали століттями. Кара така жити біля цих виродків, певно. І це не припиниться ніколи, вони великі ми малі. Ми свій шанс просрали, завдяки тим же продажним щурам, які сидять у ВР. Вони суки явно не інтереси України відстоювали протягом усіх років.
2 12
ореста1981 18 января в 09:32
Ответ дляElenaMari
Бред , Москва огого , а Украина её кормила, ну сволочи они , но бабуся которая экономику страны не знала всезнающая, моя бабушка тоже за Тимошенко была так что теперь
Який брєд? У мене бабуся працювала на мясокомбінаті,всі кращі ковбаси йшли на москву і ленінград(в наших магазинах навіть про такі не знали,що вони взагалі є),цукерки також і так у всьому. Україна була багата на врожаї,худобу,молочну продукцію,а найголовніше на працьовитих людей,тому дійсно годувала звичайно не всю росію, а її великі міста
4 18
Оленёнок 18 января в 09:35
У дамы - учителя такие темы интересные в профиле 😂 судя по всему, таки да - ее чём-то подтравливают, так как результат налицо 😂
Hallowkitty -54c3 18 января в 09:35
Ответ дляBuketik
Лупаймо цю скалу. До людей потихеньку починає доходити. Але не до всіх, звісно
Ну ненавидимо ми їх, будемо ненавидіти звісно і далі, а що це глобально дасть?