18 января в 09:04

Ви знаєте хто і навіщо це все зробив?

Знаєте, хто вбив автора всесвітньо відомого "Щедрика" Миколу Леонтовича?
Знаєте, хто на допитах відірвав Максиму Рильському вуса зі шматом шкіри і м´яса?
Знаєте, хто розстріляв автора відомої книги "Камінна душа", бандуриста Гната Хоткевича?
Знаєте, хто довів до самогубства Миколу Хвильового чи Миколу Скрипника?
Знаєте, хто вбив Леся Курбаса та Миколу Куліша однією кулею, аби...зекономити?
Знаєте, хто і чому розстріляв Миколу Зерова? А Валер’яна Підмогильного, Мирослава Ірчана, Марка Вороного, Євгена Плужника, Григорія Косинку, Майка Йогансона...?
Знаєте, хто і по яких саме статтях ув´язнили Сергія Параджанова після гучної прем´єри "Тіні забутих предків"?
Знаєте, хто спалив всі ноти Василя Барвінського на подвір´ї львівської консерваторії, а потім "дарував" 10 років концтаборів разом з його дружиною, - донькою відомого науковця Івана Пулюя?!
Знаєте, чому виїхали за кордон Анна Стен, Сергій Лифар Михайло Ломацький? А сини відомого гуцульського письменника Петра - Шекерика Доникового, який сам пропав безвісти?!
Знаєте, хто забороняв творити першому теоретику українського народного танцю Василю Верховинцю?
Знаєте, чому відбувала каторгу Людмила Старицька - Черняхівська? А Параска Плитка - Горицвіт? Ольга Нестеренко?
Знаєте, хто і чому назавжди заборонив Олександру Довженку повертатися додому, в Україну?
Знаєте, хто повісив автора відомої "Червоної рути" та інших українських шляґерів Володимира Івасюка?
Знаєте, хто звів з життя в тюремній камері Василя Стуса?
А чи може знаєте...?
Відповідь на всі "знаєте" відома і одна: радянська влада, тоталітарна система, моzKалі, російське бидло, яке вже кілька століть нищить наш цвіт, наших митців, нашу мову, наші традиції, нашу культуру.
І цих "а знаєте, хто і чому..." - хмара, бо росія не може змиритись, що Україна та її народ - вільний, мудрий, нескорений і надзвичайно сміливий. Бо навіть під дулом ворожого російського автомата наші українці жартують і співають пісні.
Будь ласка, знайте. А найголовніше, пам´ятайте коли захочеться запитати: який улюблений сааавєтскій фільм чи какоє вкуснає марожено було в ссср чи як весело с дєлушкой марозам
показать весь текст
VShpak 18 января в 09:37
Ответ дляHallowkitty -54c3
Ну ненавидимо ми їх, будемо ненавидіти звісно і далі, а що це глобально дасть?
Ну, може ж на виборах не будете голосувати за тих, хто хоче заглянути в очі катові ?
4 5
Hallowkitty -54c3 18 января в 09:38
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
І що всеодно знищували українців, всеодно імперці.
1 2
автор Love_Love_Love_ 18 января в 09:39
Ответ дляHallowkitty -54c3
Ну ненавидимо ми їх, будемо ненавидіти звісно і далі, а що це глобально дасть?
Ви серйозно?
Приведу вам паралель……. що глобально дасть хворому якщо лікар досконало вивчить історію його хвороби, паталогії, генетичні захворювання, спосіб життя. харчування, хроніку і хвороби членів родини?
1 1 10
Hallowkitty -54c3 18 января в 09:39
Ответ дляVShpak
Ну, може ж на виборах не будете голосувати за тих, хто хоче заглянути в очі катові ?
Оце так, тут погоджусь, не доведи Грсподи нам сюди типу Арестовича.
VShpak 18 января в 09:42
Ответ дляHallowkitty -54c3
Оце так, тут погоджусь, не доведи Грсподи нам сюди типу Арестовича.
Так цей не просто заглядує, і не в те око
1 3
Красавишна-Улыбавишна 18 января в 09:45
Автор, так действует АБСОЛЮТНО ЛЮБОЙ тоталитарный режим.
Без территориальной или национальной принадлежности.
Там где не соблюдаются законы и попираются права человека - жди таких же событий.
1 8
Nat-li 18 января в 09:45
Ответ дляОленёнок
У дамы - учителя такие темы интересные в профиле 😂 судя по всему, таки да - ее чём-то подтравливают, так как результат налицо 😂
Дама из ’освобожденной’ в 14 году части Украины 🤷‍♀️
Классический медицинский случай.
1 10 1
Peres Lal 18 января в 09:49
Ответ дляNat-li
А вы б воевать пошли. Было б толку больше, чем теток на форуме клеймить. Мужик.....🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Я в месяц в бюджет налогов плачу на несколько пенсий. К началу этой войны я руку не приложил, пусть зе-избиратели решают проблемы своего ставленника.
8 3
Просто Козя Я 18 января в 09:49
Ответ дляElenaMari
А вы знаєте хто в Україні відкрив перші консерваторії, хто укр. композиторів спонсував, чому укр. композитори в Україні не могли профес. розвиватись а їздили в Москву в Ленінград, в Европу?
Де ви такі хворі на голову беретесь?.... Вони спочатку повбивали всіх митців, а потім відкрили консерваторії 🤦 Ну це пи дць. Як з Маріуполем. Спочатку знищили все місто разом з великою кількістю людей, а потім на кістках побудували 3 райони. Великий вклад блять.
1 18 1
автор Love_Love_Love_ 18 января в 09:50
Ответ дляPeres Lal
Я в месяц в бюджет налогов плачу на несколько пенсий. К началу этой войны я руку не приложил, пусть зе-избиратели решают проблемы своего ставленника.
Ви б не позорились, ні брехнею, ні позицією
8 2
автор Love_Love_Love_ 18 января в 09:50
Ответ дляПросто Козя Я
Де ви такі хворі на голову беретесь?.... Вони спочатку повбивали всіх митців, а потім відкрили консерваторії 🤦 Ну це пи дць. Як з Маріуполем. Спочатку знищили все місто разом з великою кількістю людей, а потім на кістках побудували 3 райони. Великий вклад блять.
Вона вчитель
Hallowkitty -54c3 18 января в 09:57
Ответ дляElenaMari
А кто убил Кузьму который на укр правительство глаза открывал???
А де докази?
Це припущення, що його могли вбити .
1 5
Hallowkitty -54c3 18 января в 09:58
Ответ дляElenaMari
А кто убил Кузьму который на укр правительство глаза открывал???
А скільки в росії вбито опозиціонерів?
Hallowkitty -54c3 18 января в 09:59
Автор, спасибі вам за тему, треба регулярно про це нагадувати.
Просто Козя Я 18 января в 10:00
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона вчитель
Политинформации на расии разве что
автор Love_Love_Love_ 18 января в 10:01
Ответ дляПросто Козя Я
Политинформации на расии разве что
Та 100%
Isidda 18 января в 10:07
я вже думала опять зрада і зеля виноват)а так по темі-кацапи це дно.кінчені
2 8
Isidda 18 января в 10:09
а нєє ошиблась.як же ж без ботні.
МаргариткаW 18 января в 10:09
Автор, назовите современных, с мировой известностью украинских учёных, художников, писателей, композиторов и тд, которые появились за 30 лет независимости Украины.

спасибо.
10 11
Isidda 18 января в 10:10
я думаю зеленський скоро буде винуватий і в нестояку деяких осіб
4 1
lilu1990 18 января в 10:13
Стопе, автор. А ви упевнені, що то все москалі, а не свої ж Гринкевичі? Хвильовий взагалі то був адептом революції на боці більшовиків.

У новелі Я романтика його роздуми, до чого вона довела. До розстрілу (репресій) проти власної матері - України, в чому він взяв безпосередню участь через свою засліпленість ідеалами більшовизму. Він воював проти армії УНР у свій час.

Його гасло Геть від Москви було суто ідеологічним і ніяк не стосувалося розриву економічних чи політичних зв´язків з Росією.
6 4
Isidda 18 января в 10:15
МаргариткаW дивимось журнал фобс.3 місце по багатству в період страшенної війни.чи не гордість країни?
fishcka 18 января в 10:17
Ответ дляарина-ветерок
Так розвивала, що потім майже всіх вбила? Про Будинок Слово, Розстріляне відродження чули? Декілька років розквіту у нашій Першій столиці, а потім тотальне знищення, чи як мінімум табори. І почитайте по яким звинуваченням. Саме за любов до України. Винищувать все і всіх, русня завжди в своєму репертуарі. Неграмотне бидло, яке не міняється віками. Он своїх Акуніна й Глуховського вже ворогами народу об´явили й поливають брудом.
термін ’Перша столиця’ теж москалям належить і дуже добре накладається на їх міф що до більшовиків тут нічого не було а Ленін створив Україну
1 6
Isidda 18 января в 10:18
люди гинуть.війна.а вони до корита лізуть.у них предвиборча компанія.самі чесні.ні разу не вкрали...будуть вибори-обере народ президента.а зараз війна.краще б на фронт пішли а не на ютубі відосіки клепали
Leeloo_aloha 18 января в 10:22
Ответ дляарина-ветерок
Так розвивала, що потім майже всіх вбила? Про Будинок Слово, Розстріляне відродження чули? Декілька років розквіту у нашій Першій столиці, а потім тотальне знищення, чи як мінімум табори. І почитайте по яким звинуваченням. Саме за любов до України. Винищувать все і всіх, русня завжди в своєму репертуарі. Неграмотне бидло, яке не міняється віками. Он своїх Акуніна й Глуховського вже ворогами народу об´явили й поливають брудом.
Тут ви добре помітили - горе коли до влади приходить неграмотне бидло. На жаль тут Україна не далеко втекла від рф.
6 1
Leeloo_aloha 18 января в 10:30
Ответ дляореста1981
Який брєд? У мене бабуся працювала на мясокомбінаті,всі кращі ковбаси йшли на москву і ленінград(в наших магазинах навіть про такі не знали,що вони взагалі є),цукерки також і так у всьому. Україна була багата на врожаї,худобу,молочну продукцію,а найголовніше на працьовитих людей,тому дійсно годувала звичайно не всю росію, а її великі міста
А ще Україна була житницею Європи...
Чим тут гордитися? Сировинний придаток?
Та ця родюча земля нас і занапастила. Виробництва свого майже нема, науки теж нема, лише земля і підприємці купи-продай.
8 1
Heksa 18 января в 10:39
Ответ дляnezhinka
Ніхто.
Я достатньо стара, щоб пам’ятати як Кузьма за ригів топив))) А тепер прям попозиціонер, закатований, херой-боротьбун.
1 3 2
Barkas 18 января в 10:44
Ответ дляМаргариткаW
Автор, назовите современных, с мировой известностью украинских учёных, художников, писателей, композиторов и тд, которые появились за 30 лет независимости Украины.

спасибо.
Назвіть російських за цей же час. Часи великих особистостей в минулому, навіть у світовому політикумі серйозна криза.
3 1 7
Павела 18 января в 10:47
Ответ дляарина-ветерок
Так розвивала, що потім майже всіх вбила? Про Будинок Слово, Розстріляне відродження чули? Декілька років розквіту у нашій Першій столиці, а потім тотальне знищення, чи як мінімум табори. І почитайте по яким звинуваченням. Саме за любов до України. Винищувать все і всіх, русня завжди в своєму репертуарі. Неграмотне бидло, яке не міняється віками. Он своїх Акуніна й Глуховського вже ворогами народу об´явили й поливають брудом.
А зараз, що вони роблять? Нове розстріляне відродження. Загинули і продовжує гинути на цій клятій війні найкраща молодь, майбутнє. Це ті, хто має будувати Україну. Кожне життя безцінне, кожного воїна. Але якщо припустимо мій чоловік чи сусід менеджер, чи Іван сантехнік можуть принести користь для майбутнього своїй сім´ї і місту, де живе, то є молодь, яка могла збудувати майбутнє держави. Я не бачу виходу з даної ситуації, глухий кут. Ми ховаємось за їхніми спинами, і я в тому числі. Не буду лукавити і говорити про економічний, волонтерський фронт (хоч моя сім´я за 22 і частину 23 р сплатила податків на сотні тисяч і зі своєї кишені допомагаємо тисячами), бо для мене це страх за свою сім´ю, своїх дітей. У мене дуже складна сімейна ситуація, як і у багатьох, але ці люди віддають найцінніше. Потрібно зберегти життя, це майбутнє України. Але як? Я виходу не бачу.
Павела 18 января в 10:49
Ответ дляМаргариткаW
Автор, назовите современных, с мировой известностью украинских учёных, художников, писателей, композиторов и тд, которые появились за 30 лет независимости Украины.

спасибо.
В росії їх також не багато за цей час. Ситі комфортні часи не сприяють цьому. Хоч я переконана, що назбирається парочка і там і тут.