18 января в 09:04

Ви знаєте хто і навіщо це все зробив?

Знаєте, хто вбив автора всесвітньо відомого "Щедрика" Миколу Леонтовича?
Знаєте, хто на допитах відірвав Максиму Рильському вуса зі шматом шкіри і м´яса?
Знаєте, хто розстріляв автора відомої книги "Камінна душа", бандуриста Гната Хоткевича?
Знаєте, хто довів до самогубства Миколу Хвильового чи Миколу Скрипника?
Знаєте, хто вбив Леся Курбаса та Миколу Куліша однією кулею, аби...зекономити?
Знаєте, хто і чому розстріляв Миколу Зерова? А Валер’яна Підмогильного, Мирослава Ірчана, Марка Вороного, Євгена Плужника, Григорія Косинку, Майка Йогансона...?
Знаєте, хто і по яких саме статтях ув´язнили Сергія Параджанова після гучної прем´єри "Тіні забутих предків"?
Знаєте, хто спалив всі ноти Василя Барвінського на подвір´ї львівської консерваторії, а потім "дарував" 10 років концтаборів разом з його дружиною, - донькою відомого науковця Івана Пулюя?!
Знаєте, чому виїхали за кордон Анна Стен, Сергій Лифар Михайло Ломацький? А сини відомого гуцульського письменника Петра - Шекерика Доникового, який сам пропав безвісти?!
Знаєте, хто забороняв творити першому теоретику українського народного танцю Василю Верховинцю?
Знаєте, чому відбувала каторгу Людмила Старицька - Черняхівська? А Параска Плитка - Горицвіт? Ольга Нестеренко?
Знаєте, хто і чому назавжди заборонив Олександру Довженку повертатися додому, в Україну?
Знаєте, хто повісив автора відомої "Червоної рути" та інших українських шляґерів Володимира Івасюка?
Знаєте, хто звів з життя в тюремній камері Василя Стуса?
А чи може знаєте...?
Відповідь на всі "знаєте" відома і одна: радянська влада, тоталітарна система, моzKалі, російське бидло, яке вже кілька століть нищить наш цвіт, наших митців, нашу мову, наші традиції, нашу культуру.
І цих "а знаєте, хто і чому..." - хмара, бо росія не може змиритись, що Україна та її народ - вільний, мудрий, нескорений і надзвичайно сміливий. Бо навіть під дулом ворожого російського автомата наші українці жартують і співають пісні.
Будь ласка, знайте. А найголовніше, пам´ятайте коли захочеться запитати: який улюблений сааавєтскій фільм чи какоє вкуснає марожено було в ссср чи як весело с дєлушкой марозам
reokioto 18 января в 09:07
Удалено администрацией...
Natali Parfum 18 января в 09:07
Тепер ще нам би вбити розстріляти отих усіх грінкевичів при владі
9 44
ElenaMari 18 января в 09:08
А вы знаєте хто в Україні відкрив перші консерваторії, хто укр. композиторів спонсував, чому укр. композитори в Україні не могли профес. розвиватись а їздили в Москву в Ленінград, в Европу?
19 34 3
Bejza 18 января в 09:08
Ответ дляreokioto
Удалено администрацией...
Не бачу нічого смішного.
Barkas 18 января в 09:08
Дякую за тему, але... Не мечіть бісер перед свинями. Я вже передбачаю, хто сюди збіжиться і що будуть писати.
11 60 2
Оленёнок 18 января в 09:09
Русня планомерно уничтожала или присваивала себе наше культурное наследие. Они всегда были конченными. Жаль, что многие это поняли только в свете последних событий. Но лучше поздно, чем никогда. Хороший русский - холодный русский.
Nat-li 18 января в 09:10
Ответ дляnezhinka
Дякую за тему, але... Не мечіть бісер перед свинями. Я вже передбачаю, хто сюди збіжиться і що будуть писати.
Та вже. Рупор старшого брата вже вєщає.
24 7
автор Love_Love_Love_ 18 января в 09:10
Ответ дляnezhinka
Дякую за тему, але... Не мечіть бісер перед свинями. Я вже передбачаю, хто сюди збіжиться і що будуть писати.
Нехай пишуть і бісяться, їм корисно, а як ще хоч одна розумна людина задумається це вже багато
33 1 3
Barkas 18 января в 09:10
Ответ дляNatali Parfum
Тепер ще нам би вбити розстріляти отих усіх грінкевичів при владі
Це так по ленінськи - розстріляти всіх ...
6 15
Buketik 18 января в 09:10
Лупаймо цю скалу. До людей потихеньку починає доходити. Але не до всіх, звісно
3 3 30
Оленёнок 18 января в 09:10
Ответ дляElenaMari
А вы знаєте хто в Україні відкрив перші консерваторії, хто укр. композиторів спонсував, чому укр. композитори в Україні не могли профес. розвиватись а їздили в Москву в Ленінград, в Европу?
Так все делалось для того, чтобы не могли развиваться.
15 3
ElenaMari 18 января в 09:10
Удалено администрацией...
арина-ветерок 18 января в 09:10
Дякую за тему. Так і є. русня завжди знищувала нашу культуру. Вже навіть в цій війні скільки вбили поетів, письменників, митців, скільки розбомбили музеїв і бібліотек.
автор Love_Love_Love_ 18 января в 09:11
Ответ дляОленёнок
Русня планомерно уничтожала или присваивала себе наше культурное наследие. Они всегда были конченными. Жаль, что многие это поняли только в свете последних событий. Но лучше поздно, чем никогда. Хороший русский - холодный русский.
А де хто не поняв і не пойме, продовжує слухати слово пацанаа- ашотакова
3 2 23
Natali Parfum 18 января в 09:12
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Моя бабуся голова колгоспу 20 років
Все життя мені казала - кормимо Москву
Собі ящик яблук неможливо виписати по осені
Весь урожай на Москву треба віддати (((
Bejza 18 января в 09:12
А скільки вбитих у Биковні, просто так, ні за що. Цілодобово їх там вбивали сотнями. Знищували нас віками, а ми й надалі чуємо про московські церкви, про те, що какаяразніца. Мерзота кацапська, щоб визлихали всі до єдиного, ця помилка днк, воно де б не жило, чи у рашці, чи закордоном- вбивати хоче, жити у срачі, там руки лиш під склянку і під зброю заточені, як і мозок
4 38
автор Love_Love_Love_ 18 января в 09:12
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...

Ну ну…..вчитель від вчителя з ререфії, вклад робили ахаха, серйозно вклались в шнурок для Івасюка в брюховицькому лісі чи в що?
6 29 2
ElenaMari 18 января в 09:12
Ответ дляОленёнок
Так все делалось для того, чтобы не могли развиваться.
Удалено администрацией...
Bejza 18 января в 09:13
Ответ дляnezhinka
Дякую за тему, але... Не мечіть бісер перед свинями. Я вже передбачаю, хто сюди збіжиться і що будуть писати.
Уже перший висер був.
10 3
ElenaMari 18 января в 09:13
Ответ дляLove_Love_Love_

Ну ну…..вчитель від вчителя з ререфії, вклад робили ахаха, серйозно вклались в шнурок для Івасюка в брюховицькому лісі чи в що?
Автор вам проще жить не зная ничего ваше право, люди должны развиваться , а не деградировать
6 21 11
автор Love_Love_Love_ 18 января в 09:13
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Лягайте спати……плеяда
Peres Lal 18 января в 09:13
К сожалению, феноменальные познания истории Украины открываются советчицам только при выезде с этой самой Украины, когда они перестают играть любую роль в ее жизни. Пока жили здесь - пилили ноХти и лепили ресницы, как только свалили по Германиям - тут тебе и мова, и вера, и прочие атрибуты патриота. Пишешь им - возвращайтесь, вкладывайте налоги в страну, реально ж экономика в опе - нихт не можна, даст ист фантастишь!!! Родину лучше любить с безопасного расстояния, особенно если муж и дети рядом.
11 38 3
Barkas 18 января в 09:14
Ответ дляОленёнок
Русня планомерно уничтожала или присваивала себе наше культурное наследие. Они всегда были конченными. Жаль, что многие это поняли только в свете последних событий. Но лучше поздно, чем никогда. Хороший русский - холодный русский.
Їм завжди були потрібні лише раби, будь-яка мисляча людина буде зламана або знищена за російського панування.
2 3 13
олена олена 18 января в 09:14
Все вірно написано
ElenaMari 18 января в 09:14
А кто убил Кузьму который на укр правительство глаза открывал???
22 29
Bejza 18 января в 09:15
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Звісно вони, і Ленін Україну придумав, не меліть дурні. Подивіться на фото наших українських прабабусь і на їх мавпободібних у лаптях і куфайках ємель.
3 1 24
автор Love_Love_Love_ 18 января в 09:15
Ответ дляElenaMari
Автор вам проще жить не зная ничего ваше право, люди должны развиваться , а не деградировать
Тобто- незная ничего?
З чого ви це оприділили? Я вмію читати, аналізувати, співставляти факти і фільтрувати інформацію, не мислити як ви це не значить - не знати нічєго
15 2
healer09648293 18 января в 09:15
На знаю.. історію в школі на вчила
1 8 1
Nat-li 18 января в 09:16
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Ну вы просто классический ’голос Донбасса’ 🤦‍♀️
8 20 3
ElenaMari 18 января в 09:16
Ответ дляNatali Parfum
Моя бабуся голова колгоспу 20 років
Все життя мені казала - кормимо Москву
Собі ящик яблук неможливо виписати по осені
Весь урожай на Москву треба віддати (((
Бред , Москва огого , а Украина её кормила, ну сволочи они , но бабуся которая экономику страны не знала всезнающая, моя бабушка тоже за Тимошенко была так что теперь