18 января в 09:04

Ви знаєте хто і навіщо це все зробив?

Знаєте, хто вбив автора всесвітньо відомого "Щедрика" Миколу Леонтовича?
Знаєте, хто на допитах відірвав Максиму Рильському вуса зі шматом шкіри і м´яса?
Знаєте, хто розстріляв автора відомої книги "Камінна душа", бандуриста Гната Хоткевича?
Знаєте, хто довів до самогубства Миколу Хвильового чи Миколу Скрипника?
Знаєте, хто вбив Леся Курбаса та Миколу Куліша однією кулею, аби...зекономити?
Знаєте, хто і чому розстріляв Миколу Зерова? А Валер’яна Підмогильного, Мирослава Ірчана, Марка Вороного, Євгена Плужника, Григорія Косинку, Майка Йогансона...?
Знаєте, хто і по яких саме статтях ув´язнили Сергія Параджанова після гучної прем´єри "Тіні забутих предків"?
Знаєте, хто спалив всі ноти Василя Барвінського на подвір´ї львівської консерваторії, а потім "дарував" 10 років концтаборів разом з його дружиною, - донькою відомого науковця Івана Пулюя?!
Знаєте, чому виїхали за кордон Анна Стен, Сергій Лифар Михайло Ломацький? А сини відомого гуцульського письменника Петра - Шекерика Доникового, який сам пропав безвісти?!
Знаєте, хто забороняв творити першому теоретику українського народного танцю Василю Верховинцю?
Знаєте, чому відбувала каторгу Людмила Старицька - Черняхівська? А Параска Плитка - Горицвіт? Ольга Нестеренко?
Знаєте, хто і чому назавжди заборонив Олександру Довженку повертатися додому, в Україну?
Знаєте, хто повісив автора відомої "Червоної рути" та інших українських шляґерів Володимира Івасюка?
Знаєте, хто звів з життя в тюремній камері Василя Стуса?
А чи може знаєте...?
Відповідь на всі "знаєте" відома і одна: радянська влада, тоталітарна система, моzKалі, російське бидло, яке вже кілька століть нищить наш цвіт, наших митців, нашу мову, наші традиції, нашу культуру.
І цих "а знаєте, хто і чому..." - хмара, бо росія не може змиритись, що Україна та її народ - вільний, мудрий, нескорений і надзвичайно сміливий. Бо навіть під дулом ворожого російського автомата наші українці жартують і співають пісні.
Будь ласка, знайте. А найголовніше, пам´ятайте коли захочеться запитати: який улюблений сааавєтскій фільм чи какоє вкуснає марожено було в ссср чи як весело с дєлушкой марозам
показать весь текст
МаргариткаW 18 января в 10:50
Ответ дляnezhinka
Назвіть російських за цей же час. Часи великих особистостей в минулому, навіть у світовому політикумі серйозна криза.
понятно, ответить нечего...
отмазка так себе - уровень детского сада.
7 3
Heksa 18 января в 10:53
Ответ дляМаргариткаW
Автор, назовите современных, с мировой известностью украинских учёных, художников, писателей, композиторов и тд, которые появились за 30 лет независимости Украины.

спасибо.
Це типова риторика про жінок, до речі)))
Ми постколоніальна країна, до вашого відома.

А якщо по темі - моя колишня завкаф входила до переліку 5 топ-вчених світу за проблематикою в сфері генетичних досліджень.
1 8
Barkas 18 января в 10:54
Ответ дляМаргариткаW
понятно, ответить нечего...
отмазка так себе - уровень детского сада.
Так і вам же нічого.
2 6
МаргариткаW 18 января в 10:54
Ответ дляПавела
В росії їх також не багато за цей час. Ситі комфортні часи не сприяють цьому. Хоч я переконана, що назбирається парочка і там і тут.
о, ещё одна с теми же аргументами.
при чём тут вообще россия? разговор об украинцах.
7 1
ореста1981 18 января в 10:57
Ответ дляLeeloo_aloha
А ще Україна була житницею Європи...
Чим тут гордитися? Сировинний придаток?
Та ця родюча земля нас і занапастила. Виробництва свого майже нема, науки теж нема, лише земля і підприємці купи-продай.
Це не родюча земля нас занапастила,а наша ненажерлива влада,яка все розікрала (в нас були і заводи ,і фабрики,і вугілля,і газ і ще багато чого,але це все продане та розкрадене
3 4
Barkas 18 января в 10:58
Ответ дляМаргариткаW
о, ещё одна с теми же аргументами.
при чём тут вообще россия? разговор об украинцах.
Взагалі то розмова про росіян і їхні злочини. Що ви хотіли довести тим,що серед українців за часи незалежності, нібито, немає світових знаменитостей? Що українці меншовартості? Що без окупації рашкою не народжуються таланти? Що народження тих загублених геніїв - заслуга старшого брата? Що? До якого висновку ви намагалися підвести своєю сентенцією?
10 1
Barkas 18 января в 11:00
Ответ дляореста1981
Це не родюча земля нас занапастила,а наша ненажерлива влада,яка все розікрала (в нас були і заводи ,і фабрики,і вугілля,і газ і ще багато чого,але це все продане та розкрадене
Ми так страшно боялися націоналістів, української мови і так запекло обирали господарників старої радянської закладки та радянських директорів. Що ж, тепер немає на кого ображатися, крім себе.
Павела 18 января в 11:03
Ответ дляМаргариткаW
о, ещё одна с теми же аргументами.
при чём тут вообще россия? разговор об украинцах.
Жадан, Забужко, Андрухович, Курков...Це з письменників, які є лауреатами міжнародних премій, а також твори яких перекладаються багатьма мовами. В інших категоріях думаю також є представники.
2 8 1
child3child 18 января в 11:04
Ответ дляnezhinka
Ми так страшно боялися націоналістів, української мови і так запекло обирали господарників старої радянської закладки та радянських директорів. Що ж, тепер немає на кого ображатися, крім себе.
а кого треба було обирати? запропонуйте, а ми поміркуємо
Barkas 18 января в 11:16
Ответ дляchild3child
а кого треба було обирати? запропонуйте, а ми поміркуємо
Чорновола того ж свого часу, когось із політв´язнів, людей принципових і немеркантильних. А зараз не знаю навіть. Дай бог дожити хоч до тих виборів.
6 1
fishcka 18 января в 11:22
Ответ дляnezhinka
Чорновола того ж свого часу, когось із політв´язнів, людей принципових і немеркантильних. А зараз не знаю навіть. Дай бог дожити хоч до тих виборів.
якби Ярова пішла на вибори я б за неї голосувала.
її б і армія підтримала
ореста1981 18 января в 11:34
Ответ дляnezhinka
Ми так страшно боялися націоналістів, української мови і так запекло обирали господарників старої радянської закладки та радянських директорів. Що ж, тепер немає на кого ображатися, крім себе.
Хто їх обирав? Результати завжди буди відомі,в кого більше грошей в того і реклама,телебачення,мат доромога,крупа з цукром. Якщо хтось і хотів щось краще зробити,ті вже в могилах,з ними не церемонилися
МаргариткаW 18 января в 12:11
Ответ дляПавела
Жадан, Забужко, Андрухович, Курков...Це з письменників, які є лауреатами міжнародних премій, а також твори яких перекладаються багатьма мовами. В інших категоріях думаю також є представники.
молодец, гуглом умеете пользоваться, как раз таким списком и выдаёт поиск по запросу
сами-то хоть что-то читали из этих шедевров?
1 8
Павела 18 января в 12:13
Ответ дляМаргариткаW
молодец, гуглом умеете пользоваться, как раз таким списком и выдаёт поиск по запросу
сами-то хоть что-то читали из этих шедевров?
Я і наукові праці не читаю і що? Це заперечує існування науки? Ви дивна, чесно. Ви написали, що немає сучасних українських письменників, яких знають у світі, я вам навела список, що такі є. В чому не правда?
3 5
vihola 18 января в 12:28
Ответ дляМаргариткаW
о, ещё одна с теми же аргументами.
при чём тут вообще россия? разговор об украинцах.
До того, що парашка винищувала століттями український цвіт нації, який не зміг дати плодів. Мільйони людей, в першу чергу інтелігенцію.
1 1
vihola 18 января в 12:34
Ответ дляореста1981
Хто їх обирав? Результати завжди буди відомі,в кого більше грошей в того і реклама,телебачення,мат доромога,крупа з цукром. Якщо хтось і хотів щось краще зробити,ті вже в могилах,з ними не церемонилися
Гроші у тих хто дерибанив майно, тобто, в першу чергу колишня радянська номенклатура та її діти.
виктория7аас 18 января в 16:11
Ответ для vihola
До того, що парашка винищувала століттями український цвіт нації, який не зміг дати плодів. Мільйони людей, в першу чергу інтелігенцію.
Удалено администрацией...
vihola 18 января в 16:13
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
о, тільки про вас згадала
vihola 18 января в 16:14
в іншій темі
виктория7аас 18 января в 16:14
Ответ для vihola
о, тільки про вас згадала
что именно?
vihola 18 января в 16:51
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Ні стоіт трясті, бо кацапам правда очі коле.
виктория7аас 18 января в 18:32
Ответ для vihola
Ні стоіт трясті, бо кацапам правда очі коле.
Удалено администрацией...
vihola 18 января в 18:55
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Ще скажи, що нині окуповані території України дорівнює парашка, бо там призначили адміністрації з місцевих, яких фсбшники -нквдисти одною рукою стимулюють матеріально, і іншою смикають за сраки і за горлянки тримають.
vihola 18 января в 18:56
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
виктория7аас 18 января в 19:10
Ответ для vihola
Ще скажи, що нині окуповані території України дорівнює парашка, бо там призначили адміністрації з місцевих, яких фсбшники -нквдисти одною рукою стимулюють матеріально, і іншою смикають за сраки і за горлянки тримають.
Удалено администрацией...
виктория7аас 18 января в 19:12
Ответ для vihola
Ще скажи, що нині окуповані території України дорівнює парашка, бо там призначили адміністрації з місцевих, яких фсбшники -нквдисти одною рукою стимулюють матеріально, і іншою смикають за сраки і за горлянки тримають.
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot 18 января в 21:34
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff