Сундучок с каникулами• 18 января 2024
Якби повернути час назад, чи народжували б?
Якби повернути час назад, чи народжували б ви? Знаючи, що дитина це далеко не позитивні емоції.
Цибулька зла• 18 января 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
На думку більшості українців - так. На мою думку дурість
Так самое главное, что мамки-бабки так живут, страдают и еще дочерей и невесток так жить учат. Как будто сами не натерпелись в свое время.
Мошей ницца• 18 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Нормальная жизнь в своем доме, с нормальной работой, доходом. Дома у нас всё. Уехать, это равно бомжевать. Хорошо уезжать молодым и если есть желание. А уезжать вынужденно, бросать работу, бизнес, дом, это другое. (
Дети подростки, у них тут друзья, спорт.
Я Вас понимаю.Мы сами сейчас на Западной ,бросили шикарную квартиру и многое другое в прифронтовой зоне.Ну,что же делать,если война и дома небезопасно..И в этой ситуации я поняла,что дом,это там,где моя семья,неидеально,но лучше,чем дома в коридоре жить и на улице каждый день как последний ходить
вАлнуюся сильнА• 18 января 2024
Ответ дляПургену мне
Ви до мене не рівняйтесь, до мого досвіду вам далеко
Що правда то правда , 😀,
ИграйМойГормон• 18 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Постійні плачі, безгрошів´я, відсутність можливості поїсти, помитися, взагалі жити
А чому постійні плачі, що з дитиною, що вона постійно плаче? Якщо у Вас безгрошів´я, то діти точно не на часі, тим паче, якщо у Вас немає можливості, навіть, поїсти самій та прмитися!
Радуга-дуга• 18 января 2024
Ответ дляМошей ницца
Мы в Броварах живём, относительно спокойно тут. Три месяца только бомжевали с детьми в Каменце.
Но хоть где не живи, страшно, больно, жаль людей, которые гибнут каждый день, теряют здоровье.
Каркуша Клара• 18 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Про що й мова. Я жодного разу не була в салоні, не маю часу і грошей на хоббі. В житті нічого не бачила крім роботи
Ну от, до 30 ви не змогли стати щасливою або хоч наблизитись до цього , не маючи дітей. То може проблема не в дітях ?
Відірву та викину• 18 января 2024
Ответ дляМошей ницца
Через 12 лет?наоборот,я такое понимание приобрела,когда ребенку было лет 5.До этого заботы,хлопоты,а потом жизнь идёт,анализирует свою жизнь,своих подруг,и именно по прошествии этих лет я такое пишу
Ви своє аналізуйте, а не інших. Інші розберуться без Вам з вашим «на голову вище».
Ёшки_Матрёшки• 18 января 2024
Народжувала б , але від іншого чоловіка.
Спочатку хотіла і другу дитину, зараз категорично не хочу. Хоча чоловік просить , а йому кажу що від нього мені не потрібна , ще дитина.
Байрактарна• 18 января 2024
В кожного своє життя і свій вибір. Я не шкодую про народження дітей, хоча це правда дуже важко,особливо морально. Але це і радість і сенс життя. Більше того зараз вагітна втретє. Серед моїх знайомих немає людей,які шкодують, є лише ті,які шкодують про аборти та що не народили ще.
Тролю як можу• 18 января 2024
Я напевно ні, не всім щастить мати спокійну, сплячу дитину, я виявилась не готовою до безсонних ночей протягом 3х років, істерик, розрухи в квартирі.
Тому якби відмотати час назад, і дати мені знання того, як воно буде, то навіть заміж би не виходила. Мені і самій було не скучно.
Мошей ницца• 18 января 2024
Ответ дляВідірву та викину
Так я разве вас анализировала?ничего не перепутали?
Не стесняюсь• 18 января 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Після 15-18 років самопожертви, то, мабуть, так. Але потім у них свої родини і їм є з ким їздити.
Нема ніякої самопожертви , ми разом цікаво проводимо час
Не стесняюсь• 18 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Не зовсім. Мама мала можливість поїсти, помитися, бо я була тихою дитиною. А зараз куди не глянь діти закатують постійно істерики, що мама повинна постійно біля них сидіти 24/7
Дітей виховувати потрібно, а не сидіти 24/7, я і в декретах майже не була
Не стесняюсь• 18 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Почему?
Психологічна незрілість, проблеми з фінансами
Вимагаю спілкування• 18 января 2024
5 дітей - всіх люблю і всіх би народжувала! Правда 5го близько до 40 років народила, і інше бачення материнства!
Треба підробіток• 18 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Бо світ починає крутитися навколо дитини
И что?
Тема - вброс и развод на эмоции
Кайдашева дочка• 18 января 2024
Ответ дляТреба підробіток
Что мешало кому-то когда-то сменить страну?
Зачем ее надо было менять?Мы жили до войны отлично.Нафига мне нужна была Европа ?
Треба підробіток• 18 января 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Так вы выше написали, что страна для детей не подходит. И вы бы не рожали а этой стране.
Вы причину и следствие путаете?
Кайдашева дочка• 18 января 2024
Ответ дляТреба підробіток
Вы причину и следствие путаете?
Ничего я не путаю.Я написала с оглядкой на войну.Если б лучше учила историю и интересовалась политикой то не рожала бы ,зная что такое будет.
Викачую яйцями• 18 января 2024
Ні. В мене дитина з інвалідністю. ЇЇ жалко, себе жалко і чоловіка. Короче не життя, а суцільний провал
Юпитерная• 18 января 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вы видите будущее и знаете, что их жизнь будет таким же говном, как у вас?
Повірте, моє життя багато порадниць вважали б зразковим, навіть заздрили б. Та хіба не можна суб´єктивно оцінювати реальність? Відколи це заборонено? Вам, мабуть, подобаються пташечки та сніжок на вулиці, а я бачу реальне життя, де ти весь час щось мусиш робити, заробляти, розважати, відповідати чиїмось очікуванням, доглядати і ще багато чого. І все це, щоб кожного дня одне й те саме, кожного дня десятиріччями щось робити, діяти між сном та неспанням.
В шоколаде• 18 января 2024
А ви своїм батькам тільки позитивні емоції дарували? Були білою і пухнастою? Це ж діти і вони бувають різні: тяжкі, веселі, неслухняні, розбишаки. Автор, у мене 4 дітей і всі вони настільки різні, що капец. Але я не уявляю, що когось з них немає. Вони вчать мене , а я вчу їх. Бо багато чого переймаю від них. І в час війни, щоб не діти, я б кукушкою поїхала. Вони тримають на плаву, а не є баластом
Залатавая• 18 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Жизненные приоритеты. То, что есть, то и распределяйте.
И дитя растите и себя не обделяйте
Что испекли, то и кушайте.
И дитя растите и себя не обделяйте
Что испекли, то и кушайте.
Если ’то, что есть’ я распределю толкьо на себя, то буду красную рыбу, работать на дорогих и удобных компьютере+планшете+телефоне, если распределю даже на себя+ребенка, то буду есть картошку и работать на одном ноуте, что усложнит мне работу раза в 2-3.
В шоколаде• 18 января 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Ні. Але в мене і немає дітей. Я їх не дуже люблю. Зараз в іншій країні і вчора задумалася, що з дитиною було б в рази складніше. Без дітей життя простіше. У мене є родичка старша за мене. 45 років. Без дітей. Все життя коханці, подорожі, одяг дорогий і стильний, гулянки-ресторани. Дуже любить з подругами в ресторан піти, смачно поїсти, випити вина. Чесно кажучи, доволі просте життя у її власне задоволення. Зараз так само. То вона в Єгипті, то на Шрі-Ланці, то в Парижі. Проблем 0
А що буде з нею в 60+? Коханці? Сумніваюсь.. А старість , вона підступна. У товариша у мами інсульт в 55. Прикута до ліжка, мити її треба , з ложки годувати. Діти її повність доглядають, все оплачують. А коханці - навряд чи
СирОжино пирОжино• 18 января 2024
Ответ дляЮпитерная
Конечно же нужно быть субъективным, вот и у ваших детей будет своё субъективное мнение о их жизни, а не ваше
Залатавая• 18 января 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
А що оце як лічності? Якщо людина всю себе присвячує скажімо своім пацієнтам? Це талановитий хірург і сидить до ночі читає історіі хвороб , то він лічность? Чи теж як придаток до тих болящих? А якщо з задоволенням бавиться з внуками то хто він? Придаток? До чого до дітей ? До внуків? А якщо собаку завіів і має кожного разу вставати о 6:00 йти гуляти , то все пропаща лічность? Так для себе і не пожив? Уже подуріли з цими лічностями , може людині задоволення не пиво пити на майорці а з внуком на рибалку сходити ви не думали?
Ну а может как раз удовольствие для человека пиво выпить на маевке, а не с ребенком (даже не своим)) время проводить?
Salsa-24da• 18 января 2024
Ответ дляЗалатавая
Так разве я против автор?))
Вы спросили и я ответила)
Жалею ли , что родила.
Нет не жалею, очень довольна.
Вы не хотите, не рожайте- кто ж вам запретит Или заставит вас жить так, как живут другие.
Вы спросили и я ответила)
Жалею ли , что родила.
Нет не жалею, очень довольна.
Юпитерная• 18 января 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так. Але якби їх не було, їм би і непотрібно було напрацьовувати життєвий досвід і формувати з нього свою суб´єктивну думку. Так було б краще.
Сундучок с каникулами
• 18 января 2024
Ответ дляИграйМойГормон
В кого не глянь - постійно діти хникають, плачуть, істерять незнати чого. А можливість поїсти і помитися, я не кажу поспати зникає з появою дитини, бо треба танцювати біля неї цілодобово
Сундучок с каникулами
• 18 января 2024
Ответ длякнопкодав
Звісно народжувала би ! Моє життя стало кращим 🙏
Чим?