Сундучок с каникулами• 18 января 2024
Якби повернути час назад, чи народжували б?
Якби повернути час назад, чи народжували б ви? Знаючи, що дитина це далеко не позитивні емоції.
Попихтю та й годі• 18 января 2024
Ответ дляДоктор Варвар
А що життя повне тільки, коли ти себе пожертвувала? Дітям, чоловіку, старим батькам? Ось тоді життя повне?
На думку більшості українців - так. На мою думку дурість
Мошей ницца• 18 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Якби я знала, що буде війна , то не народжувала.( Шкода дітей. Не такого дитинства я їм бажала.
Дивлюсь зараз на вагітних і не розумію, що у людей в голові. Бігати по підвалам з новонародженою дитиною, нервувати.
Выехать не пробовали?сейчас есть шанс детей вывезти из страны,в Германии ещё и жилье с пособием дадут
Мошей ницца• 18 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Дітей жаль що будуть жити в цьому дебільному світі, і сенс існування перестала бачити в житті, старієш, все важче, хвороби, а далі все ще погіршиться.Так би домучилася сама чи з чоловіком і все, а так ще й діти будуть тягти цю волинку.І переживаєш вічно за них, нема душевного спокою і того стану коли ти сам свій, як до народження.Ще бажала б щоб і мене не існувало
К вас нет депрессии?может,к врачу сходили б?
Не виправдовуюсь• 18 января 2024
Ответ дляДоктор Варвар
А з грошима і без дітей - взагалі їй шикарно) Не любить дітей. Вона ніколи їх не любила і не хотіла. Їй чудово і без них
Ну і на здоровʼя) здається крім цього форуму всім абсолютно байдуже))
Мошей ницца• 18 января 2024
Ответ дляСмурфик
Господи, скільки патетики!
А по факту, жодних відчуттів до щойно народженої дитини, коли її прикладають до тебе. Тільки дика втома.
Усвідомлення, що ти любиш дитину прийшло десь після року. Мінімум, у мене.
Тому не ідеалізуйте, а якщо так робите, то хоча би без пафосу.
Забыла вас спросить,как мне излагать свои мысли.У меня были хорошие роды,и такие мысли.У вас был другой грустный опыт,так чего я должна ваши мысли писать,а не свои?
Пургену мне• 18 января 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ви з власного досвіду? Я вже застара не переживайте
Ви до мене не рівняйтесь, до мого досвіду вам далеко
Крем для арбуза• 18 января 2024
Ответ дляЮпитерная
Ні. Жодного з моїх дітей. І не тому, що мені важко, а тому, що їх шкода. Життя - гівно і найкраще, що я могла для них зробити - не народжувати їх. Але якось молодість, гормони, кохання... Сумно.
Теж іноді такої думки, я бачу як моїй дитині важко , типу вона просила це все🤪 але ж ні,
Шкварочка• 18 января 2024
Звичайно
Я мріяла бути мамою
Але ось зараз в 35 вже якось лінь другу дитину народжувати
Та й здоров’я вже не дозволяє
Я мріяла бути мамою
Та й здоров’я вже не дозволяє
Треба підробіток• 18 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Вы правы. Но как-то скучно жить без проблем что ли... Для меня и муж проблема, и дом свой вечно проблемы создаёт и работа, а сколько от двух собак проблем и кота... Мне кажется что больше чем от детей иногда) И тем не менее без этого жизнь была бы пустовата для меня. Конечно каждому свое... наверное сегодня бы я не рожала из-за войны (мне сейчас очень страшно за моих детей). А в мирное время рожала т.к. финансовые возможности позволяют содержать детей без проблем.
Это точно. Если сконцентрироваться на проблемах, то только их видеть и будешь.
От вашего хозяйства и радости сколько ))
Не їм після шостої• 18 января 2024
Ответ дляТворю чудеса
В мене є знайома жінка, якій вже за 70
В неї немає дітей. Вона мала дуже яскраву зовнішність, була харизматичним лідером. Тепер дивлюсь її ФБ, там кожен пост ’кричить’ про самотність, хоча вона стверджує зворотнє. Вона не може змиритися , що йде у забуття. Коханці, подруги відійшли із роками.
Сколько одиноких стариков, у которых есть дети. Можно побывать и замужем и родить детей и все равно остаться одинокой. Можно жить в семье и тоже чувствовать одиночество. Это так все индивидуально
Треба підробіток• 18 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Де не почитай, то дитина витягує всі гроші, скільки б їх не було. Батьки працюють до посиніння, при цьому нічого собі купити не можуть, рахують копійки, бо все в дитину
Тролик вы наш юный ))
Не кую, не мелю• 18 января 2024
Ответ дляалергирина
Життя насичене, але пусте
Чого це пусте? Тільки дитиною можна його заповнити?
Ищу-брожу• 18 января 2024
в мене завжди було питання до тих хто каже яке щасття мати життя і народитися в цей світ. з дитинства думала як би ненародилась було б класно, хоч реально в мене дуже легке життя. але ось так. з нетерпінням чекаю виходу з цього ’щасття’
Не кую, не мелю• 18 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
В мене є чоловік і дитина. І я при цьому дуже самотня. Є свекруха, яка зіпсувала відносини зі своїми дітьми - сидить в своїй норі сама як сич. Ніхто до неї не їздить.
Сундучок с каникулами
• 18 января 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
А что ж такого ужасного в их жизни, видимо спят сколько хотят, ходят и ездят куда захотят не по расписанию как в дне сурка, а так же хорошо выглядят? Ох бедные..
Це точно
Треба підробіток• 18 января 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Нет.Не рожала была ..в этой стране
Что мешало кому-то когда-то сменить страну?
Цибулька зла• 18 января 2024
Однозначно нет. У сына два диагноза которые нельзя было установить внутриутробно заранее, и проблемы с развитием из-за одного из них. Ребенка люблю, но если бы машину времени рожать бы не стала. Ни он нормальной жизни не видит, ни я. Хоть сейчас с ним намного легче чем первые пять лет. Знать бы заранее, не стала бы точно. И долго он все равно не проживет, так как один из диагнозов онкология в ремиссии. Есть вероятность что вернется, причем немалая в нашем случае. А насчет здорового ребенка - думаю жалеть бы не стала в таком случае, там большинство сложностей временные и решаемые. О втором боюсь даже думать.
Радуга-дуга• 18 января 2024
Ответ дляМошей ницца
При чём тут выехать? Я хочу жить в своем доме, дети хотят с папой. Нафига мне убогая жизнь в Германии вместе с их пособием?
Мошей ницца• 18 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Ну можно и с папой,где-нибудь в Закарпатье,там нормальная жизнь
ХвилювАллочка• 18 января 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Народила в 23, а в ідеалі - після 30
Почему?
Доктор Варвар• 18 января 2024
Ответ дляМолчалка
Вже сесія на сході а вона все дівочкою бігає🥲
Я думаю, що вона і в 70 буде популярна імати купу прихильникіа. Це такий тип жінок)
Радуга-дуга• 18 января 2024
Ответ дляМошей ницца
Нормальная жизнь в своем доме, с нормальной работой, доходом. Дома у нас всё. Уехать, это равно бомжевать. Хорошо уезжать молодым и если есть желание. А уезжать вынужденно, бросать работу, бизнес, дом, это другое. (
Дети подростки, у них тут друзья, спорт.
ФФФФристайла• 18 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Ага, 6000 дол тільки за те, що народила дітей)мда)
А ви токсик
ФФФФристайла• 18 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ну то суто ваші проблеми
Спішу - перекидаюсь• 18 января 2024
Звісно так ,тільки старшого сина в трохи пізніше . Щоб зараз було років 16 а не 22 🤭