Язикувата Хвеська• 18 января 2024
Вы бы покупали сейчас недвижимость в Одессе?
Я знаю, здесь есть девочки, которые не собираются бежать из Украины. Которые видят себя только дома.
Мне нужен ваш совет.
Мы сейчас живём в Одессе. Снимаем. Есть вариант купить свое жилье. Хороший вариант заходи и живи. Но потратим все свои сбережения.
Вы бы покупали сейчас в Одессе или нет?
Мне нужен ваш совет.
Вы бы покупали сейчас в Одессе или нет?
Просто болталка• 18 января 2024
Ответ дляКолупалочка
Дачное
Прекрасно все без света сидело сейчас в отличии от Одессы
Кашка-маняшка• 18 января 2024
В мене був вибір ,де купувати:Київ чи Одеса.Купила в Києві. Наступний план-Одеса або передмістя Одеси.Хочу там на пенсії жити.
Пенек Возмездия• 18 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Плюсы Канады не в высоких заработках. А в определенной безопасности, защищённости со стороны государства и спокойствия.
Я якщо чесно то всерйоз ніколи не розглядала детально ’так далеко’ - Канада, Америка, Китай, Корея, Австралія. Хоча знайомі тої чи іншої близькості є в усіх тих країнах.
Ну ще й не раз вже писали в подібних темах - треба дивитись що і де ти маєш в Україні. Який вік і тд. Я дуже б хотіла дітей кудись ’випхати’, маючи тут бізнес і змогу допомагати їм стати на ноги. Але лише одна випхалась в Іспанію, вона давно хотіла кудись в Європу, вивчали різні варіанти. Ну повномасштабна зняла бюрократичні перепони. Інші і чути нічого не хочуть. Тільки тут. Ну ми з чоловіком вже ’не по 16’ , свій бізнес і все таке інше. Вже і фізично і психологічно важко все починати з нуля. Розглядаємо лише варіант продавати все тут і купити ’десь там’ будиночок і невеличку крамничку/кав´ярню пенсію собі доживати.
Але в тому то й прикол що я не можу зараз зрозуміти де буде спокійно у найближчі років 20. Бракує мені ще знань геополітичних.
Напевне це мають бути не спірні території- читала версію що після 2 світової світ поділили так, що 3 світова - питання часу.
Не ’центри прийняття рішень’ - бази нато і все таке
Не країни де багато мігрантів і часті провокації з цього приводу там (ті ж Франція, Німеччина).
Подалі від рашки.
Не сейсмоактивні зони.
Короче там де я є зараз поки що оптимально, далі побачимо як карта ляже.
Ще оці всі вірусні заморочки. Ну тут я собі легко організую будь який сертифікат. А в умовній Канаді? Ширятись чим ширнуть?
Подалі від рашки.
Не сейсмоактивні зони.
Люблю порядок• 18 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Норс Йорк, Торонто.
На Bathurst str і досі наче в Ізраїлі? Чи вже змішалися мешканці? Там же наче російські євреї селилися раніше, а по факту на вулиці наче коло синагоги було, і ти у звичайному вбранні дуже вирізнявся серед них)
Карма хамелеона• 18 января 2024
Ответ дляМороженная курица
У мене свекри там вже більше 20 років. Їм по 72 роки Працює лише свекор близько 1100 євро заробляє на будівництві , свекруха раніше працювала на кухні зараз не може через біль в спині та ногах. Так от знімали соц житло в дуже старому будинку за 150 євро, залиш на життя 900 євро, а тепер те житло зносять власник квартири отримав компенсацію від держави вже і попередив що вони мусять виїхати через 1 міс а житло оренда коштує в їхньомі місті від 600 євро.
Я про інше казала. Про здатність до праці. А обставини у всіх різні. Чи Вм думаєте, що в Україні у всіх є житло і є за що знімати?
В історії що я описала, жінка теж планує жити в Україні, але зараз в свої 75 працює! І має ще чешську пенсію, але все одно Україна. Якби ми не любили нашу країну, багато хто живет тут у страшних злиднях. Тому повернення в 40 років додому не означає безбідне життя. У кожного воно дуже різне
Люблю порядок• 18 января 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
И в Торонто тоже есть)
Який? Мені правда цікаво.
Просто болталка• 18 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Я всю недвижимость в Украине продала, и вам советую. Но вы все равно не услышите.
Зачем? Просто параллельно можно, что- то в Европе, у. Меня много выехавших с Одессы, продают у кого вторая квартира, многие уже за границей купили, но в Одессе пока не продают
Пенек Возмездия• 18 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Мене більше лякає військовий вишкіл для дівчаток.
Не сподобається Франція - переїде до іншої країни. Із Франції це зробити явно легше, ніж з України.
Ну от дивіться що вже прийняла Польща. Я взагалі думаю як піде якийсь ’замєс’ у Європі то чи біженців насамперед не зроблять вони ’гарматним м´ясом’?
Я не те, щоб Вас лякаю. Просто свої думки озвучую.
Світ настільки стрімко і незворотньо змінюється, що я не можу собі дозволити мислити категоріями минулого.
Ковід яскраво показав що з людьми будь де можна в моменті зробити будь що.
Просто болталка• 18 января 2024
Ответ дляВідповів всім
В Канаде полно хороших бесплатных школ. И нет понятия плохой или хороший район.
Везде есть такое понятие в каждом городе, есть где живут более обеспеченные, там всегда безопаснее
Відповів всім• 18 января 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Подалі від рашки.
Не сейсмоактивні зони.
Подалі від рашки.
Не сейсмоактивні зони.
В Канаде выше доверие к медицине, поэтому многие делали прививки без принуждения. Но, с другой стороны, особого принуждения и не было - есть много знакомых, кто не прививался. Сертификаты просили только в кафе и ресторанах, и один раз я на поезде ехала, так показывала. Но модно было просто тест показать или справку, что в течение 180 дней переболела. Племянник работал в пекарне, прививку не делал. Полруга работает медсестрой, тоже не делала.
Язикувата Хвеська
• 18 января 2024
Ответ дляВідповів всім
В Ванкувере есть только один исторический район, куда даже полиция не едет. Там сто лет так, а то и больше.
И что, что сто лет? Он от этого перестал быть неблагополучным?
Люблю порядок• 18 января 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Польща приймає закони відносно своїх громадян, а не іноземців) І у них ці закони стосуються чоловіків, а не дівчаток 18-25.
Тому мене більше лякає перспектива потрапити дівчинці до української армії, а не польської.
І щоб пішов ’замєс’ у Європі, то потрібно пройти через всю Україну. Я думаю ви розумієте, що це означає. І хто виживе після такого проходу, якщо він звичайно буде.
Відповів всім• 18 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Батерс огромный. Вы о какой части? Да, там проживает много выходцев из Израиля, но и в других районах тоже. Это достаточно безопасный, чистый и живенький район.
Мороженная курица• 18 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Але ж чомусь вони не повертаються в Україну , правда? Спробуйте в Україні на одну некваліфіковану роботу орендувати житло і прожити двом особам, та ще й в 72 роки!
На 500 євро залишку у Чехії можна прожити. Важко, але це явно легше, ніж на дві звичайні пенсії в Україні.
Чому ви вирішили що не повертаються? В цьому році вже повертаються і 40 тис грн свекор зможе і на стройках Києва заробляти..
Але раніше поки молодші були і обоє працювали і житло орендоване було дешеве, то було там нормально але там не квартири то курятні, в Україні такі гаражі є, а в Португалії ще 10-15 років тому в таких квартирах жило багато людей
А ваша тітка де працює?
Відповів всім• 18 января 2024
Ответ дляПросто болталка
Зачем держать недвижимость в Украине? Ждать, пока что-то прилетит?
Відповів всім• 18 января 2024
Ответ дляПросто болталка
В Торонто миллиардеров в собственном доме в богатому районе убили. Так что никакой связи с безопасностью.
Пенек Возмездия• 18 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Навіщо йти через Україну?
Ну ж відкрийте карту Європи.
Відповів всім• 18 января 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Его никто не собирается делать благополучным. Но он такой реально один, наверное, на всю страну. Местная ’фишка’.
Відповів всім• 18 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Сейчас всю украинскую молодёжь подвяжут на армию. Девочек тоже.
Язикувата Хвеська
• 18 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Не было принуждения? Откуда тогда появился Конвой свободы?
Люблю порядок• 18 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Там де селилися всі вихідці з колишнього СРСР, переважно єврейського походження.
Мені більше подобалися Etobicoke i Oakville)
Мороженная курица• 18 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Була тут одна на форумі яка з Києва поїхала в Канаду і в кожній темі каркає як буде погано в Україні, забула її нік..але схоже це ви)
Відповів всім• 18 января 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Вы вообще почитайте что-то о конвое свободы, не на русском языке. Обратите внимание, когда он появился (подсказываю - когда практически все ковидные ограничения постепенно снимались) и что они на первом этапе протестов заявляли (никак не связано с массовыми ковидными ограничениями).
Язикувата Хвеська
• 18 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Какая фишка? Ну скажите тогда, что м наркоманы это местная фишка, бомжи..
Просто болталка• 18 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Основной их бизнес связан с Украиной и все таки Одесса Одессой остается, мама живет в элитной малоэтажке в Аркадии, давно мечтаю о квартире там, никто не продает, есть уехали сдают, но никто продавать не хочет.
Я бы тоже хоть и начала сейчас вкладывать в недвижимость заграницей квартиру бы в Одессе не продавала в жизни, единственное продать, чтоб купить лучше- то да, многие одесситы, одесситы навсегда.
А особенно богатые люди владельцы бизнесов , даже не шевелились, все на месте, их доход тут, отдыхать ездят спокойно, а живут тут
Відповів всім• 18 января 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Выходцы из Израиля и бывшего СНГ живут по всему Торонто. В Воне и Торнхиле ещё больше, целые хасидские районы и Хабад стрит!
Язикувата Хвеська
• 18 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Я о нем не на русском языке читаю. Все мои друзья на него донатили, а потом ждали, что и за донаты к ним полиция придёт.
Не нужно мне рассказывать про свободу, демократию и бла-бла-бла в канаде. Отсутствие плохих районов, социальные гарантии и все остальное.
Вы узнаваемы вместе со своей книжкой
Відповів всім• 18 января 2024
Ответ дляМороженная курица
Вам хорошо в Украине? Я вас в Канаду не зову. Вот одна моя подруга из Ирландии вернулась в Киев, сразу нашла работу и у неё все хорошо. Но я ей сразу говорила, что ей не понравится ни в Европе, ни в Канаде. А вторая подруга поехала из Канады в Киев на три месяца к маме, каждый день плачет, как хочет обратно.
Відповів всім• 18 января 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Большинство бомжей в Канаде - это люди с психическими отклонениями, которых насильно лечить не принято - насилие исключено. Так что тоже местная фишка. Как и наркоманы, которые никого не интересуют.
Відповів всім• 18 января 2024
Ответ дляПросто болталка
Только по Вадатурскому ракетой попали...