Доброго дня!
Порекомендуйте, будь ласка, може хто купував цікаві воркбуки для самостійного вивчення англійської. Може якісь зошити цікаві чи книжки .
Рівень begginer -a1.
Донька навчається у третьому класі і бачу, що англійська не дуже подобається, чи то вчитель чи саме викладання. Зараз ходимо на 2 кружки, перенавантажувати окремим репетитором з англійської на цей рік вже не хочу. Але хочу спробувати самостійно приділяти увагу англійській пару разів на тиждень, коли є час і настрій у цікавій формі, щоб дитина не втрачала бажання до мови зовсім. Сама англійську знаю достатньо. В пошуках цікавих матеріалів)
Чи займаються ваші діти додатково англійською у молодшій школі?
Рівень begginer -a1.
Результат:
вже голосів:
4 (40%)
Так, самостійно
3 (30%)
Ні, шкільної англ.достатньо
2 (20%)
Так, в групових заняттях
1 (10%)
Так, з репетитором
0 (0%)
Ні,але планую у майбутньому
0 (0%)
Ні, не бачу сенсу
Цигарний шланг• 18 января 2024
Обе на Дуолинго. Старшая уже имеет В1 в 12 лет, до В2 не дотягивает пока что немного. Младшей 8, ее уровень английского тоже выше, чем у ровесников, которые просто в школе учат.
bespe4na_mavpa• 18 января 2024
Мне нравится go getter на ваш возраст и уровень можно брать 1. Я поккпала 2 тетради на олх и у девочки на олх отдельно аудио материалы. Очень понятно и интересно, и польза большая