Чи ви знаєте що він точно піде служити і звісно на viynu((
Ответ дляOkk -7ebd
В знайомої внука в коледжі агітують тцк, приходять промивають мізки виховними годинами кажуть що грошей багато заробиш на контракті, внук здурів хоче кидати коледж і йти в армію обіцяють на 0 не кидати. Колега в паніці шукає способи як вивезти за кордон.
У мене племінник так само майже 18. Дитина. Просто дитина.
Ответ дляLysiiiiii
Тобто запитати я спокійно тут не можу? Спеціально відкрито, в Надії без срачу?
Япростоспрасіть. Ну звісно.
Будь ласка, усі шляхи ’захісту’ відомі, там якби він один фактично законний. А ’піде служити і звісно на viynu((’ -- це пц яка маніпуляція.
Ответ дляOkk -7ebd
а сколько ж лет парню? коледж это старшие классы
Карамелінка• 18 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Забанили
Что за бред? У нас именно война в Украине.
Ответ дляГорськ
Для чого вам хтось,це ваша дитина,а не чиясь і ви тільки приймаєте рішення чи тут чи іде.18 років стає і вже не поіде.
Племіннику скоро 18, пробую розворушити сестру, яка впевненна, шо війна ось ось закінчиться.,
Я прийшла сюди запитати яка ситуація у інших.
Розумієте) людина має право.