Чи ви знаєте що він точно піде служити і звісно на viynu((
Ruslana1984• 18 января 2024
Это моя больная тема, сыну через месяц 16 и я уже переживаю. Хотела его отправить с Украины с бабушкой, не хочет.
Я не столько боюсь ракет как то что его могут когда-то забрать 🥺
Allein74999• 18 января 2024
Ответ дляOkk -7ebd
В знайомої внука в коледжі агітують тцк, приходять промивають мізки виховними годинами кажуть що грошей багато заробиш на контракті, внук здурів хоче кидати коледж і йти в армію обіцяють на 0 не кидати. Колега в паніці шукає способи як вивезти за кордон.
Пусть свозит его на экскурсию в госпиталь, чтоб не хотелось
Ответ дляRuslana1984
🥹 наш хоче, мама не хоче ((
Вона тут працює і боїться їхати кудись ((
Блін не знаю що придумати.
Moon shine• 18 января 2024
всі знайомі вивозять хлопців або у 3 поти вчать мову,щоб поступити у вуз закордоном.
Moon shine• 18 января 2024
Ответ дляRuslana1984
я б не питала маму.
Автор, нормальный вопрос. Не пойму почему в этой теме некоторые бесятся прям, что молодеж/детей хотят вывозить. Кто может тот увезет, но смогут немногие, дальше не будет помощи в виде выплат и расчитывать надо только на свои финансы заграницей, знание языка и возможность заработать там.
Ответ дляdarkhorse
Я хочу щоб він племінник їхав, сестра боїться.
Думаю може якісь ще варіанти є.
Ответ дляLysiiiiii
Думаю може якісь ще варіанти є.
Надо узнать в каких странах возможно его проживание без взрослых. Узнавайте, где можно учиться и не платить, может такое есть для украинцев. Пойдет подрабатывать в той стране
Ответ дляLysiiiiii
Племіннику скоро 18, пробую розворушити сестру, яка впевненна, шо війна ось ось закінчиться.,
Я прийшла сюди запитати яка ситуація у інших.
Розумієте) людина має право.
Оптимист ваша сестра, что ещё сказать. Среди моего окружения почти все выехали, две семьи осталось в Украине, но детей все же определили в вузы за пределами страны.
Moon shine• 18 января 2024
Ответ дляdarkhorse
виплати будуть. знайома сидить в Германії з 2015 р і отримує виплати до цього часу.. так що...виплати будуть ще довго,бо Європі треба дешева робоча сила,нова кров і т.д. Ось чому спрощують правила пмж в Германії...і т.д.
Татьяна@..• 18 января 2024
У вас декілька вариантів Або вивозити, або на денне відділення в університет можна. Зараз призову немає та на скільки я знаю до 25 років не забирають, тільки по бажанню. Моєму 18, виїжджати не захотів
Moon shine• 18 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Думаю може якісь ще варіанти є.
безкоштовна освіта вища в Чехії і Словакії
Ответ дляRolisa
Я сьогодні доньку забирала зі школи, якраз тривога закінчилася. Дивлюся повно хлопців дорослих ( може 10-11) класи виходили .
Ответ дляLysiiiiii
Ну так им нет ещё 18. Логично, что школьники в школе. Получат аттестат и туту, по крайней мере те, у кого родители не носят розовые очки
Ответ дляLysiiiiii
Хтось боїться вивозити, хтось не може. Самі хлопці теж мають свою думку.
Мій теж не хотів. Але майже в 18 ризикнули.
Єдине - були знайомі за кордоном, які до 18 років (пару тижнів) у себе лишили. Як виповнилось 18 - оформив захист, зняв житло (платимо ми). Навчався в Україні онлайн. Вчив мову. Потім вступив там. Мову ще вчить, щоб здати на сертифікат. Бо вступав без нього по програмі.
Вже звик.
А спочатку мені дуже страшно було відпускати самого, а поїхати не могла з ним.
Вже звик.
Ответ дляOllka
Вже звик.
Це він після школи поїхав?
Janeke_in_UA• 18 января 2024
Отправлять учиться заграницу. Много других вариантов? Не такой уж большой выбор