Уходя дверю не хлопать• 18 января 2024

Недопсихологи...ненавижу. Есть такие как я?

Хочу спросить, есть ли на сайте еще такие как я , которые не просто разочаровались в психологах,а считает их именно вредителями и пожирателями денег у людей, которые в сложных обстоятельствах и не могут толком разобраться и за себя заступиться.
Диверсификация• 18 января 2024
Есть, у меня тоже негативный опыт. У меня тогда на самом деле были невроз с депрессией, но я этого не осознавала и не понимала. Понимала только, что со мной что-то не то. Ходила к психологу, она с меня брала по 400 грн в час еще когда доллар был по 8, разговаривала со мной разговоры, после нее вроде немного легче становилось, но через час уже накатывало все опять. Я к ней ходила до тех пор, пока не смогла уже выйти из дома и была в очень тяжелом и запущенном состоянии. Мои родственники отвезли меня к психиатру и он целый год меня лечил и выводил из этих состояний. А психолог по-честному должна была сразу сказать, что она не справится и посоветовать мне обратиться к психиатру. А она выкачивала деньги в то время как мое состояние только ухудшалось. Сейчас я здорова и у меня все ок с психическим здоровьем, после того случая прошло уже 13 лет.
Я верю, что бывают и нормальные психологи, но блин... как их отличить от шарлатанов?
Королева ганделику• 18 января 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Проблема не в тому, що я не хочу гуглити. Я хочу ’по класиці’, зайти до сімейного лікаря і отримати направлення до спеціаліста.
Яким чином так сталось, що без медичного диплома не можна працювати лікарем, і якщо я об´явлю себе хірургом, то сяду за грати. А умовна снєжана з чотирма класами церковно-приходської школи може об´явити себе психологом і відкрито рекламувати свою діяльність, вести практику, не відповідати ні за що і їй за це нічого не буде?
зараз готують новий законопроєкт, за яким снєжане загрожуватиме кримінальна відповідальність за таке (якщо буде доведена шкода), або адміністартивна, якщо вона називатиме себе психологом без належної кваліфікації.
Також в цьому законопроекті передбачені зміни і стандарти каліфікації, за якими спеціалісти зможуть надавати психотерпевтичні послуги і це покриватиметься державою.
Тому що на даний момент якщо людина потребує психологічної допомоги, то вона може її отримати тільки за власні кошти. І якщо бюджет обмежений, то такого спеціаліста вона і знайде.

А взагалі хто заважає перевірити психолога в реєєстрі Національної психологічної асоціації? Там хоч наявність диплому психолога перевіряють.
Але це ж зайві рухи?)
Королева ганделику• 18 января 2024
Ответ дляДиверсификация
поинтересоваться наличием психотерапевтического образования, как минимум.
Диверсификация• 18 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
У нее было образование, университет Шевченко, психология. И она была по рекомендации от коллеги.
Сейчас бы я пошла только к психотерапевту с медицинским образованием. Но тогда я была молодая, я не понимала, мне было плохо и иногда хотелось сдохнуть
Просто Фіфа• 18 января 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
я тоже была у одного,которы й реално ждал когда закончится сеакнс, постоянно стырчал в телефоне, то розетку оплачивал, то баланспо зарплате проверял,то пацинету отписывался.
я даже и не пшиу протакое
То на вашу думку, всі психологи так роблять?
Королева ганделику• 18 января 2024
Ответ дляДиверсификация
это высшее психологическое образование. Академическое.
А чтобы осуществлять практическую деятельность, важно еще иметь последипломное образование. Это как интернатура для врача.
ЖующаЯКонфету• 18 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику

Але це ж зайві рухи?)
’поки сонце зійде, роса очі виїсть’.
’Спартак Субота ніколи не подавав заяву на членство до НПА. Однак в оприлюдненому розслідуванні є і інші фігуранти, які є членами НПА. І ми направили запит до нашої етичної комісії, де будуть робити аналіз – чи порушує їхня поведінка стандарти професійної спільноти та етичний кодекс психолога НПА. Ми також попросили етичну комісію цю ситуацію публічно прокоментувати’, – говорить Валерія Палій.

За словами президентки НПА перевіряти будуть поведінку психологів Віталія Луньова та Олександри Білявської, які згадуються у розслідуванні Іллі Полудьонного.

У розслідуванні йдеться про те, що Віталій Луньов є науковим керівником дисертації Спартака Субботи, а наукові роботи Субботи і Білявської містять схожі фрагменти’ іт.д. звідси https://life.pravda.com.ua/society/2023/04/12/2537...
От все про наукову і професійну доброчесність. Тому і псевдонаука.
Нема професійної спільноти - нема науки. Окремі троянди на цій купі гною погоду не роблять.
Королева ганделику• 18 января 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
’поки сонце зійде, роса очі виїсть’.

так і в медицині не все так бездоганно, і є навіть шарлатани, але при цьому ви не заперечуєте, що медицина потрібна?

Але мене більше цікавить, чому особисто вам не байдуже до цієї теми?)
Я не розумію карти таро, але мені байдуже хто там чим займається. Це вибір інших людей.
Проте ви не можете пройти повз і намагаєтесь спростувати те, що вже доведено наукою)) Навіщо вам це?))
ЖующаЯКонфету• 18 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику

Тому що я живу в соціумі, населеному живими людьми, а не в світі рожевих поні, де будь яку проблему можна вирішити простим ігнором. І так, мені не байдуже на людей поряд і в мене є добра звичка називати речі своїми іменами. Так що, станом на зараз психологи-сніжани впевнено ділять місце разом з таро і астрологами. Якщо хочете вразити мене науковими досягненнями, будь ласка, посилайтесь на щось типу ’ланцет’ (так, я читаю англійською).
Королева ганделику• 18 января 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
https://www.nice.org.uk/guidance/qs53/chapter/Qual...
розвивайтесь
це рекомендації NICE, там є посилання на наукові дослідження, які також можна знайти на пабмед. Сподіваюсь, ви знаєте, що це за сайт)
ЖующаЯКонфету• 18 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
розвивайтесь
Дякую, цікаво. Штош, буду розвиватись, бо ’хіба хочеш - мусиш’.