Доброго вечора , скажіть хто знає будь ласка , взяли білет з Канади в Німеччину але пересадка в Лондоні , але прилітаємо в Лондон на 2 платформу і з другої платформи через годину летимо на Німеччину , питання чи потрібно для цього віза Англійська
Полковой раввин Изя• 18 января 2024
Позвоните в авиакомпанию и уточните. Вы же не выходите из Хитроу и не меняете аэропорт.
Belle Cherie• 18 января 2024
якщо потрібно наново проходити реєстрацію та здавати багаж, то потрібна. Якщо це один білет спарений, без переєстрації, то не потрібно.
Ответ дляBelle Cherie
Дякую
Ответ дляГликерия-b010
Краще в таких випадках звертатись до офіційних джерел інформації
Дякую