Оля_с_киркою• 18 января 2024
Двухуровневая смарт квартира, как вам?
Как вам ремонт?
вентиляторная• 18 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Когда вас знакомая спрашивает как вам платье? А оно не в вашем вкусе вы ей говорите как из секс/шопа - бабушка стайл - секонд последний день завоза? Или в лицо не так приятно говорить гадости потому что можно по нему получить?))
Знаете, я НЕ из того круга, где за высказанное личное мнение получают по лицу.
Представляете, есть люди, которые думают иначе или имеют другой вкус. И это нормально. И озвучивать это нормально, если спрашивают.
Кондуктор маршрутки• 19 января 2024
Не нравится вообще. Попытка для маломерной квартиры сделать ощущение пространства, но вышла коробочка типа подвал-гараж-чердак
західний_діалект• 19 января 2024
Жили в такой квартире в Будапеште 4 дня. Ну его)) Устала по лестнице ходить, то зарядку забудешь, надо спускаться, то в туалет…
Манка Я• 19 января 2024
Ответ дляБайрактара
Удалено администрацией...
Вы в бан хотите?
Со стен прекрасно вытирается пыль, у меня тоже кирпич.
Чаклунка-ведунка• 19 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Зачем продавать?
Бо від такої нерухомості потрібно вчасно спекатися.
Заместитель Анонима• 19 января 2024
При максимальній висоті 3,70м варіант з умовним 2поверхом погана ідея. Я би максимум робила кровать на шафі під стіною на висоті 1,90м без спорудження площадки на ширину всієї квартири. А за сходи то відокремлена тема. У нас такі сходи в підвалі гаража. Вони дійсно дуже стрьомні. Я один раз по низ спустилась і піднялась, більше немає бажання. То в нас ще перила є. Я бачу по Ваших уподобаннях, що Ви хочете будувати 2й поверх. На мою думку не варто, дуже мала висота. Як що б було 4-4,30 то інша справа.
Оля_с_киркою
• 19 января 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Багато ж у вас я так відчуваю нерухомості))
Чаклунка-ведунка• 19 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Три квартири - дві однушки, одна трьошка, і дім, в якому зараз живемо. Як діти підростуть, не виключаю, що повернимося всквартиру, ну і як буде ситуація з війною. Мені страшніше чомусь в багатоповерхівці, хоча і в нас за містом буває жахливо, страшно гупає, літає все над головою.
Автор, я просто з нерухомістю, з продажами, іпотекою зв´язана вже більше 20 років, а точніше 23, тому і пишу Вам це, як пораду. Якщо Ви не думаєте про майбутнє своє через 20-40 років, про майбутнє дітей своїх, то і така нерухомість краще, ніж ніякої, буде приносити стабільно 100-150$, мінімум затрат, бо житло бюджетне. Але нерухомість - це і капітал, який повинен бути максимально ліквідним і по найвищій/хоча б середній на ринку ціні. Може Ви захочете в Австралію емігрувати, чи ще кудись.
Оля_с_киркою
• 19 января 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ну так и цена однушки гараздо больше смарта и ремонт дороже и мебели больше. Все имеет свою цену.
Янгол в камуфляжі• 19 января 2024
Автор, візуально непогано (крім дзеркального рішення - воно дуже застаріле і виглядає погано тут).
Якщо розглядати на здачу на короткі терміни - то може бути ок для 1 людини або молодої пари.
Проте на довгостроковий період є ряд питань.
- наявність дитини в такому інтер´єрі (ці сходи, організація пространства) виключається, тому не зрозуміла там на фото стільчик для годування
- другий поверх виключно для сну, там неможливо повноцінно.
- внизу необхідно роб місце (при дистанційній роботі/ навчанні)
- мало місця для зберігання за умови довгострокової оренди
Вкласти треба не мало.
Я колись рахувала такий другий поверх для кімнати доньки в нашій квартирі. Це захмари.
Тому, якщо це ваша ідея переробити квартиру під оренду, прорахуйте уважно всі затрати. Крім того, це реально звужує коло охочих через нестандартне рішення (вік - це перше у списку, і особливості індивідуальні).
Вкласти треба не мало.
Оля_с_киркою
• 19 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вкласти треба не мало.
Нестандартні рішення як раз привертають увагу. Я ніколи не роблю і не купую нічого що не подобається. Це мої гроші, вони тяжко даються щоб витрачати на негарні речі. Бачила багато смартів де кухня мама дешева 1.5 метро, стіл, диван з 90-их. Ось таке здається довго.
Янгол в камуфляжі• 19 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Я не раджу вам купувати диван 90-х.
Я кажу про продуманість і орієнтованість на майбутнього орендаря: хто він, яка функція житла, кожного його метра.
За останні 2 роки стикнулась із орендою і багато чого зрозуміла.
Те, що я назвала - не дешева кухня, матеріал, а організація простору, і це певні рамки.
Чаклунка-ведунка• 19 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ну то, можливо, має сенс назбирати і взяти 1-3 нормальних однушки, ніж 10 таких непорозумінь. Вони і здаються дорожче вдвічі і в подальшому не втратять своєї ліквілності.
Оля_с_киркою
• 19 января 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вам треба ви і збирайте. Мені і так добре.
Оля_с_киркою
• 19 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я не раджу вам купувати диван 90-х.
Під аренду так не заморочуються.
Чаклунка-ведунка• 19 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Під аренду так не заморочуються.
Я під оренду все купувала з нуля, не дороге, але і ненайдешманське, все має бути сучасне, актуальне. Зараз у орендарів зовсім інші вимоги ніж були 15, та навіть 5 років тому. Якщо все буде стрьомне, то відповідно і контингент орендарів буде відповідний стрьомнуватий.
Чаклунка-ведунка• 19 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Так мені потрібно, збираю, але з Україною поки зав´язуємо, хочемо за кордоном взяти.
Оля_с_киркою
• 19 января 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Спасибо за информацию. Она мне не нужна. Я сдаю квартиру. Пока одну.
Оля_с_киркою
• 19 января 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Берите, будете там рассказывать где нужно покупать, за сколько и как обставлять.
Чаклунка-ведунка• 19 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ну Ви і грубіянка. Звідки такі виходять?
Янгол в камуфляжі• 19 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Під аренду так не заморочуються.
Як ’так’ ?
Я про продуманість пишу. Де думають, рахують витрати і прогнозують, хто буде знімати і скільки платити.
У вашому варіанті треба робити, ’що мені самій подобається’, а про призначення не думати.
Оля_с_киркою
• 19 января 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Где вы грубость увидели? Люди не любят советы когда их не просят. Вопрос был не какую квартиру купить под сдачу
Оля_с_киркою
• 19 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Як ’так’ ?
Если квартира с ремонтом окупается за 7-10 лет, значит все правильно. Вот вам и арифметика.
Янгол в камуфляжі• 19 января 2024
Я не розумію, до чого тут сперечання?
Якщо ви закладете вікна цеглою - бо вам, раптом, так більше подобається, то НЕ правильно. Навряд будуть охочі таке знімати!
Ви не зрозуміли, про що я пишу.
Оля_с_киркою
• 19 января 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я не розумію, до чого тут сперечання?
Ви не зрозуміли, про що я пишу.
Я писала что так буду делать?
Янгол в камуфляжі• 19 января 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Я писала что так буду делать?
Я написала про елементарну продуманість житла.
Ви відповіли, що ’так не заморочуються’.
І пояснюю, що ви мене із цією продуманністю не зрозуміли.
І це ваша фраза ’купую лише те, що подобається’.
А комусь може НЕ подобатись.
Зрозуміли?
А комусь може НЕ подобатись.
Зрозуміли?