Всех в сад• 19 января 2024
Школа молодого дипломата
Підкажіть будь ласка можливо Ваші діти проходили навчання на навчання в Школі молодих українських дипломатів при КНУ ім. Т. Шевченка? Чи сподобалось навчання ? Чи просто викинуті гроші на вітер?
как тебе такое илон маск• 19 января 2024
А яка мета цих курсів? :) думаєте, з них в дипломати піде?
Дюймовочка• 19 января 2024
Може як бонус при вступі до кімо буде, хз як там зараз. Але для кар´єри треба одне- зв´язки!
Файна цьоця• 19 января 2024
Ответ дляДюймовочка
Так звʼязки так і напрацьовуються, правда ще залежить від комунікативних здібностей самої дитини
Ms. Скромность• 19 января 2024
Ответ дляПосле 18
Родич пішов на дипломата в Києво Могилянську академію подобається дуже
А рабочее место ему уже родители подготовили?
У нас тоже в семье есть дипломат по образованию. На стройке работает, нравится.
После 18• 19 января 2024
Ответ дляMs. Скромность
Батьки на держ службі так, але прості, депутат і податкова