Язвочка• 19 января 2024
Ви б носили таку сумку?
Це для пляжа, чи шопер за продуктами ходити? Яке її призначення? Кольори гарні, природні.
ДинамоКит• 19 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Я дивлюся на оф.сайті, там є багато цікавого. Подивіться, в налаштуваннях країна США.
P.S. підробки - це неповажати, насміхатися над собою. Краще якийсь ноунейм, чим палений бренд.
Если это цена оригинала, то огонь, я давно не интересовалась, тк перехотелось. Раньше они в разы больше стоили. Если возьмете, то носить сможете под многие вещи уверена
Язвочка
• 19 января 2024
Ответ дляДинамоКит
На оригинал денег тогда не было, они только пояаились и стоили в 4 раза больше, чем вы тут написали (сейчас мне кажется тоже), а подделки я не рассматриваю…
Ще такі манюньки сподобалися
Язвочка
• 19 января 2024
Ответ дляДинамоКит
Це зараз скрізь сейли, на ці кьольори 175$, на інші 195, але це міні розмір, а є ще медіум, ладж. Ну а шкірчні тоут так і коштують 500$ + , шкіряні - шикарні, як на мій смак, ці - сумніваюсь, думаю.
Патріотка з дивану• 19 января 2024
Каждый раз смотрю на эти сумки и хочу купить, но сразу останавливаюсь, боюсь, что быстро надоест. Муж категооически против, говорит - дишманский вид. Хотя у меня есть парочку от МJ
Язвочка
• 19 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
От ці тканеві дійсно дешманський вигляд мають.
Язвочка
• 19 января 2024
Ответ дляСпасу мир
Первая классная
Мені теж вона до душі припала. Борюся з собою замовити/ не замовити
Жена миллионера• 19 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Я б лучше купила ручной работы за эти деньги. У девочки очень оригинальные