Язвочка• 19 января 2024

Ви б носили таку сумку?

Це для пляжа, чи шопер за продуктами ходити? Яке її призначення? Кольори гарні, природні.
Kusalochka• 19 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Ну більш ніде не бачу її, ну ще влітку до солом´яного капелюшка десь на велосипеді на пікнік до річки, на луг, лісок поїхати.
Ну значит не покупайте у всех нас свое виденье стилизации вещей. Я планировала в свое время её просто носить под кежуал. Лично у меня ассоциации пикника и пляжа она не вызывает.
автор Язвочка • 19 января 2024
Ответ дляЛепешечка
Они обалденные и ну не знаю какой закрытый ’битч клаб’ должен быть чтоб соответствовать этой красоте)
Ну про обалдєнниє Ви перебільшуєте, я б сказала вдалий фасон.
ЧукИГеки• 19 января 2024
Носила би, у місті, не на пляж і не як шоппер для продуктів)
автор Язвочка • 19 января 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
А де Ви побачили, щт вона тряп´яна?
В описі.
автор Язвочка • 19 января 2024
Ответ дляЧукИГеки
Всі ми різні, я такі тряп´яні років в 15-17 носила. І зараз бачу молодь - підлітки тряпочки таскають, для них ок. Піду шкіряні гляну такої форми, якщо є.
Паратруперсупер• 19 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Так міні, але яка тоді максі, ця доволі велика. 6700 грн.
Я на мікро заглядалась
Але я великі не люблю
Та м же ж розміри повинні бути вказані в інчах переведіть в см і прикиньте по габаритах так би мовити
Жена миллионера• 19 января 2024
Ответ дляЯзвочка
От формою подобається, що можна добряче її напхати. Але матеріал ((((. А як її творці презентували, хто модний, слідкує за всіма дизайнерами?
Вчора приблизно таку бачила в стоке гривень за 600-800. Позиціонується як сумка для подорожей, та шопер. За задумом цю сумку зберігають в ішій, маленькій, а коли вона потрібна, то достають.
автор Язвочка • 19 января 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Я на мікро заглядалась
Але я великі не люблю
Там на моделі є фото, то ця міні доволі велика, в мене такого розміру немає жодної сумки )))
Спасу мир• 19 января 2024
Ответ дляУпругая попка
красивая на каждый день сумка
но на пляж не брала бы)
Паратруперсупер• 19 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Наскільки пам‘ятаю ця міні, скоріш середня і 26 на 21 см вона
автор Язвочка • 19 января 2024
Ответ дляЖена миллионера
Цю навряд чи вдасться скласти, в неї і ручки грубі, і сама вона груба.
Спасу мир• 19 января 2024
Ответ дляЯзвочка
В зал ходити?
Вы фото видели как их носят? Это обычная городская сумка.
Не для пляжа, не для зала.

Как вы туда все что для зала вместите?
Спасу мир• 19 января 2024
Ответ дляa.ostroverh
Сумка как сумка
Мне нравится, дочери подошла бы однозначно
Я бы может и носила) с джинсами и футболкой, или прогулочными костюмами)
И почему бы и не за картошкой (читать как для походов в магазин)?
Жена миллионера• 19 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Так, в неї верх грубий, а низ як неткана підкладка. Але до ціеї сумки йде ще одна, в яку встроюється ця. Вони повинні бути в комплекті. За задумом. Але жіночки не зацінили такий комплект, наружні сумки розібрали, а ці шопери вкладки попали в сток. Це сумка для картоплі, але задорого.
автор Язвочка • 19 января 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Так, фото, вона величенька
Спасу мир• 19 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Сравните вот.
С мини вы ни за какими покупками ходить не будете. Туда и хлеба не купить..
Lisano• 19 января 2024
Я не люблю такие сумки так как это вещь брендовая и сразу логично , что я не могу купить сумку за 5-8 тысяч $ , то есть это подделка .
Подделки не ношу .
автор Язвочка • 19 января 2024
Ответ дляСпасу мир
Не для пляжа, не для зала.

Как вы туда все что для зала вместите?
Бомж стайл трішки по фото.
Спасу мир• 19 января 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Я на мікро заглядалась
Але я великі не люблю
Микро классная. Тоже ее хочу.
автор Язвочка • 19 января 2024
Ответ дляЖена миллионера
Я теж таке запідозрила, що це, як органайзер, бо з одного боку блискавка, ніби вона повинна кудись пристібатися, до більшої сумки.
Спасу мир• 19 января 2024
Ответ дляLisano
Подделки не ношу .
Так это сумка оригинал 500 баксов, а не 5 тыс.
Спасу мир• 19 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Бомж стайл трішки по фото.
Самый обычный кажуал
автор Язвочка • 19 января 2024
Ответ дляСпасу мир
Сравните вот.
Йогурт, сметана, півбатона ))))
автор Язвочка • 19 января 2024
Ответ дляLisano
Подделки не ношу .
Вони так не коштують, це ж не шанель, діор, тощо.
Lisano• 19 января 2024
Ответ дляСпасу мир
Поняла) тогда купите , если можете потратить на сумку 500$ , сумка не плохая , но на пару сезонов .
автор Язвочка • 19 января 2024
Ответ дляСпасу мир
Микро классная. Тоже ее хочу.
Там зараз знижки, може і на мікро теж. Я таку симпотну щойно побачила шкіряну. В подорожі класна.
автор Язвочка • 19 января 2024
Ответ дляСпасу мир
Зараз 175$
Спасу мир• 19 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Зараз 175$
Ну вообще фигня.
ДинамоКит• 19 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Ну ви даєте, про таку мріяти, вона ж простенька, купили б і закрили хотєлку.
На оригинал денег тогда не было, они только пояаились и стоили в 4 раза больше, чем вы тут написали (сейчас мне кажется тоже), а подделки я не рассматриваю…
автор Язвочка • 19 января 2024
Ответ дляДинамоКит
Я дивлюся на оф.сайті, там є багато цікавого. Подивіться, в налаштуваннях країна США.
P.S. підробки - це неповажати, насміхатися над собою. Краще якийсь ноунейм, чим палений бренд.