OlenaMriya• 19 января 2024

Можно ли завести маленькую козу в квартире?

Мы в Германии. Сегодня мне приснилось как я купила маленькую козочку. Беленькую. Я с ней бегала по всей квартире. Длился сон пару часов и я уже успела прирасти к ней душой. Вопрос: можно ли поселить мини-козу в квартире Германии , чтоб никто из соседей не узнал ? Ну и муж желательно тоже уже задним числом? Они такие же милые как во снах?
Love_Love_Love_• 19 января 2024
Звичайно можна, можна і не одну, просто підготуйтеся до цього, декілька тижнів ходіть біля дому мекайте, какайте і пукайте

Donnafugata• 19 января 2024
Я думаю, що руководителям айті компаній в Німеччині можна все
Ello• 19 января 2024
можно, будете доить мини-вымя и пить мини-молочко
автор OlenaMriya • 19 января 2024
Я глянула
Они называются гномьи козочки
Цена вопроса 150 евро
vikinguryonok• 19 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
Я глянула
Они называются гномьи козочки
Цена вопроса 150 евро
можно, заводите.
Только гадят они не в лоток, а везде
fishcka• 19 января 2024
Ответ дляEllo
молочко буде тільки якщо будуть козенятка. раз на рік приблизно :)
і коли кізочка вагітна молочка теж нема :)
Карамелінка• 19 января 2024
Задайте этот вопрос на немецком форуме.
автор OlenaMriya • 19 января 2024
Ответ дляvikinguryonok
можно, заводите.
Только гадят они не в лоток, а везде
Ничего страшного у нас пол в комнате и прихожей похож на землю
NastYulya• 19 января 2024
Конечно ))

Floricia• 19 января 2024
Ответ дляfishcka
облом с молочком
Стефка• 19 января 2024
Издеваетесь. В Германии на хомячка нужно разрешения у хозяина просить
lekon-lekon• 19 января 2024
По англійські козеня=дитина (kid), то може у вас новина інакшому плану, зробіть тест спочатку
автор OlenaMriya • 19 января 2024
Ответ дляСтефка
На хомяка? Чушь.
Даже на собаку не спрашивали
Задним числом спустя год сказали орендодателю
Незламна• 19 января 2024
Ответ дляlekon-lekon
Страшно подумати, які теми генеруватиме її вагітний мозок
ginora• 19 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
На хомяка? Чушь.
Даже на собаку не спрашивали
То для чого вам дозвіл порадниць?)
Ви жінка самостійна, можете й самі рішення прийняти
@nna• 19 января 2024
Реальна історія. У 80-90 роках в Києві у 9 поверховому будинку на 2 поверсі люди в двокімнатний квартирі тримали двох дорослих кіз. Ці люди були подружжям віком в межах 40 років, мали двох доньок підлітків-школярок. Дівчатка тих кіз пасли, вигулювали їх як собак. Правда під час вигулу кози намагалися взяти на роги усіх собак чи котів, з якими зустрічалися)) В під´їзді, де жили ці кози, смерділо до 9 поверху, але сусіди мирилися із цим і навіть дехто купував у цих людей козине молоко.
Тримали ці люди кіз через якусь хворобу жінки, начебто її мало спасати козине молоко.
Знаю, що у відповідь на скарги сусідів з нижнього поверху на ратиці цих кіз господарі одягали капці, щоб не стукали, коли бігають по квартирі)).
Na_t_li• 19 января 2024
Ответ дляNastYulya
Конечно ))
Хороша.
Подружка вместо собаки 😂
lekon-lekon• 19 января 2024
Ответ для@nna
Піпец, чому не продати квартиру і не переїхати в приватний будинок. Добре, що корову не треба було держати, або слона. У нас колись тоимали гусей, було чутно, але недовго.
@nna• 19 января 2024
Ответ дляlekon-lekon
А хто їх знає, чому вони не переїхали в село, може робота тримала у Києві. До речі, ці люди ще потім і курей на балконі тримали.
Там одна коза жила на кухні, друга - в кладовці, курі - на балконі. Мій чоловік жартував, що та коза, яка в кладовці жила, найкраще із усіх них влаштувалася))

Vita_Nikita• 19 января 2024
Вам всё можно))