Поліцейський патруль• 19 января 2024
Алкоголь и уколы ботокса
Добрый день! Девочки, вы пьете алкоголь в день процедуры? Что вам рекомендуют ваши врачи? Прочитала, что за 3 дня до инъекций и 3 дня после не рекомендуется употребление алкоголя, чтобы препарат лучше усвоился.
Скляна миша• 19 января 2024
Пила и не раз,просто говорят что препарат хуже возьмутся,в меня было все ок
Анти-анонім• 19 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
та й каву бажано не вживати
ого, а вот это уже хуже.
Усміхайлик• 19 января 2024
Колю ботокс, в этот же день пила спиртное, спросила у косметолога, сказала можно, стал норм.
З вишневого садка• 19 января 2024
Колю диспорт, каву точно п´ю, і в спортзол ходила в тоже день і колись винця аипила в день уколів. Звісно можна, але не так... легенько
Поліцейський патруль
• 19 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
смело бухайте на здоровье
Спасибо)
Ms. Любмая жена• 19 января 2024
реакції індивідуальні. Комусь норм і 0,5 джина, а хтось витримав не повні 4 години у вертикальному положенні і все поплило.
Алкоголь впливає на судини, сприяє набрякам (як і кава, і гостра їжа). Нашо суміщати ін’єкції і ці ’побочки’ ?
Якщо не знаєте своїх реакцій, чи вартий той келих шампанського спаганеної процедури?
Фима Собак• 19 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
А как кофе влияет на отеки? Из-за его абсорбирующего свойства? Мне для себя нужна инфа. Без стеба
НаливайКа• 19 января 2024
Автор, лучше дня 2 не пить алкоголь и кофе, я пила и у меня кровь выступала после каждого укола, были синяки и видны точки от инъекций. После нужно цинк пропить.
БезникаяЯ• 19 января 2024
Алкоголь не влияет на действие ботокса. Колю уже 7 лет. Бывало, что и на корпоративы в день иньекций ходила. Про три дня до и после вообще первый раз слышу. Синячки бывают, нечасто. От этого никто не застрахован. Даже самый умелый косметолог может попасть в сосудик.
Ms. Любмая жена• 19 января 2024
Ответ дляФима Собак
Щоб пішла з організму зайва рідина, лікарі радять насамперед переглянути свій раціон харчування, звернути увагу на їжу і інші причини, сприяючі набрякам.
Дефіцит води - одна з найпоширеніших причин. Наприклад, деякі випробовуючи спрагу, вирішують це питання тим, що випивають впродовж дня все що завгодно(газовану воду, сік, каву, чай), але тільки не звичайну воду. Але усі ці напої ніяк не можуть задовольнити добову потребу організму у воді. Вони, навпаки, гальмують засвоюваність і не здатні очистити організм від шлаків, що накопичилися. Людині потрібна саме чиста вода, без «газиков» і різних смакових добавок, підсолоджувачів і іншого. Більше того, та ж кава або чай, а також усі алкогольні напої є сильними сечогінними засобами, із-за яких організм втрачає саме корисну рідину. І, щоб якось врятувати себе від такої втрати, наше тіло інтенсивно запасається вологою, а в результаті ми спостерігаємо у себе набряки.
Ось так.... наче сечогінне ,але вимиваючи корисні речовини провокує набряки
Фима Собак• 19 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Спасибо. Мне достаточно было последнего абзаца)
Ворожу на каві• 22 января 2024
вроде говорят - если употреблять часто то ботекс быстрее уходит
но до и после не алкоголь не кофе