Варена цибуля• 19 января 2024

А нічні трусики Котекс зняли з продажу?

Ніде немає((
Був запас невеликий, зараз обшукала всі магазини, ніде нема в наявності.
Вони мене дуже виручали вночі та й вдень, коли вдома, і не хочеться користуватися тампонами ( звичайні прокладки постійно натирають).
Може хтось бачив в якихось магазинах?
автор Варена цибуля • 19 января 2024
А такі ніхто не пробував?

Указка• 19 января 2024
Я взяла sana, сейчас попробую ссылку найти
Мастер Пис• 19 января 2024
Для мене теж комфортні вони
На нотіно побачила в закладку поклала, поки не купувала і не прикидала як по вартості, аналог олвейз зробив
Указка• 19 января 2024
Верне tena
Мастер Пис• 19 января 2024
Спочатку написала пост потім тему почитала
Бачу про них теж написали вже
После шести ни-ни• 19 января 2024
Ответ дляА я кумедна
Почему все хорошее снимают с производства ? Я помню когда то давным давно были тоже Котекс прокладки , назывались для подростков , ну просто суперские , вообще никогда не протекали ни при каких обстоятельствах ,так тоже сняли .
На ринку прокладок я вже років 10 тільки котекс користуюся, хороша продукція, алетак подорожчала.
После шести ни-ни• 19 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
Може на Нотіно є.
дамаАмстердама• 19 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
Я намагалася , коли натискаю додати в корзину, пише що такої кількості нема в наявності ( навіть якщо кладу 1 упаковку)
Понятно. Значит по магазинам простора оффлайн посмотреть..остатки где-то..
JulJul07• 19 января 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
фото
Я купила на 5 капель -они огромные (

JulJul07• 19 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
А такі ніхто не пробував?
Я купила. Огромные. Я как гусь в них. В люди даже в юбке не выйти. И в пижаме как гусь
Анютины ласки• 19 января 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я в Атб минулого тижня їх по 25 грн набрала
Звожу з розуму• 19 января 2024
3 місяці тому бачила в Прем´єрі
Бентливуман• 19 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
Так, дивилася, це багаторазові, не те.
Автор, завтра буду в Еве и просторе, смогу посмотреть, если будут, смогу купить и отправить почтой.
автор Dasik_ • 19 января 2024
Ответ дляБентливуман
Буду дуже вдячна!
Відкриюсь, можете написати в особисті.
Бентливуман• 19 января 2024
Ответ дляDasik_
Буду дуже вдячна!
Відкриюсь, можете написати в особисті.
Ок