Это та , что говорит , что 20 тыс это шикарно слишком и всё что ввыше обложить налогом .
При этом коХту носит за 1700 баксов , во сюрр
Ответ дляBLUE_SKY
Ну давайте податком на розкіш всю їжу крім найдешевшого хліба обкладемо
З беззахисного жебракуючого народу простіше струсити ніж з олігархів, правда? Та нехай ці слуги з вр свій одяг сумки машини годинники прикраси пожертвують і ніякі податки не будуть потрібні
Але ми не розумієтмо, це інше
Простіше якусь маьи одиначку з зарплатою20000 яка в секондах одягає родину додатковим податком обкласти
А дітям свинарчуків на женеву треба гроші
Але ми не розумієтмо, це інше
Свинарчукам і не снилась така Женева у виконанні зелених))))))))