Советчица Года• 20 января 2024

Поликлиника. Требуют взнос, чтоб стать на учет и платные узи

Киев
Девочки, подскажите, как у вас?
госполиклиника. гинеколог спросила где прописана и говорит - 1900 нужно залатить благотворительный взнос (прописка киевская, оболонский р-н, но живу в днепровском и в этой же поликлинике заключена декларация с терапевтом), а так же одно узи 600 грн , и какие-то отдельные анализы тоже платные
кто сколько платил в поликлинике, ведя беременность?
Пошаманю• 20 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Так, для гкнеколога не потрібна.
Але сімейний повинен дати направлення до гінеколога, щоб консультація була безкоштовна.
Чому ви про це мовчите?
Во-первых,уверена ,что взять направление у семейного для автора не проблема. И гинеколог должен об этом сказать,но выгоднее же требовать деньги . Почему вы об этом молчите
Во-вторых,я вам написала ,что не пользуюсь услугами гинеколога в консультации.
Королева спама• 20 января 2024
У нас в 4м пологовому в ЖК 500грн платне узд і є безкоштовні за направленням, але черга 2 місяці.
Королева Сарказма• 20 января 2024
Ответ дляПошаманю
Так направлення він може дати просто до гінеколога , а не до конкретного гінеколога, це раз.
Без проблем це зробити, але якщо річ іде про стати на облік по вагітності, то або потрібно стати клієнтом поліклініки і отримати послуги всі безкоштовно або платити за аналізи і узі самостійно.
автор Советчица Года • 20 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
в цій поліклініці у мене заключена декларація з терапевтом, усі аналізи робила безкоштовно, взяла направлення до гінеколога в цій же поліклініці. і ось гінеколог сказала про благодійний внесок. хочу знати, чи законно це?
Королева спама• 20 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Так, для гкнеколога не потрібна.
Чому ви про це мовчите?
До гінеколога і психіатра направлення не треба.
автор Советчица Года • 20 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Невже не має 1000 грн щоб заплатити внесок? Який тоді сенс народжувати дитину, бо дитину за що потім будеш утримувати?
питання не втому , є чи нема
я за першу вагітність я заплатила 20500 грн в приватній клініці, і я знала , за що я плачу ( це не є проблема)
питання в тому, чи маю я сплачувати цю сумму і на якій підставі? бо точно знаю, що в поліклініці цього ж району дівчина стоїть на обліку ( прописка в іншому районі) і вона не платить ні копійки..
Королева Сарказма• 20 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
Автор, на підставі чого ви зібралися безкоштовно отримувати послуги(узі і аналізи)
автор Советчица Года • 20 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
🤦‍♀️
дякую за увагу
Королева Сарказма• 20 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
питання не втому , є чи нема
Якби гроші були не проблема, то не було б цієї теми.
А якщо ви щось по типу знаєте, то к може бути не правда.
автор Советчица Года • 20 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
мені більше немає що з вами обговорювати
Королева Сарказма• 20 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
Ну так, дуже захотілося дитину але грошей ні на дитину, ні на вагітність не має. Всі скрізь винні.
автор Советчица Года • 20 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
от завжди в цих темках знаходиться ’ ні сіло, ні впало’
і що на цей висер відповідати, я не знаю...
raven_i• 20 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Так, для гкнеколога не потрібна.
Чому ви про це мовчите?
Ви неправі. Якраз серед переліку спеціалістів, до яких направлення не треба, точно є гінеколог, пам´ятаю.
Гроші в жк у мене вимагали в Києві і з пропискою, і з направленням. І це порушення закону, а внесок на то і добровільний, щоб вносити якщо маєш бажання і гроші. Район теж не має значення. Я би принципово не платила, автору ще буде повно трат.
Вилами по воде• 20 января 2024
Запитайте чи є в них договір з НСЗУ?Одразу в неї відпаде бажання говорити,а тим паче вимагати якісь внески
автор Советчица Года • 20 января 2024
Ответ дляВилами по воде
є)
автор Советчица Года • 20 января 2024
Ответ дляraven_i
ні, якраз зараз лише за направленням до гінеколога
вже нові правила
без направлення буде платно🤷‍♀️
Вилами по воде• 20 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
є)
То все безкоштовно,якщо є.Ці дохтореси обнагліли в корінь.Не мовчіть і нічого не давайте.Дзвоніть на гарячу лінію,хай трохи попустяться,геть сором втратили.
Я принципово не даю,коли мені ажуть за якісь внески.
Королева Сарказма• 20 января 2024
Ответ дляВилами по воде
Лікар гінеколог має повне право відмовитися вести вагітність. Ви це знаєте?
Королева Сарказма• 20 января 2024
Ответ дляraven_i
Це ви не праві.
Бо якщо хочете безкоштовно отримати послугу у гінеколога, то маєте взяти направлення в сімейного.
Вилами по воде• 20 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
А він що один на планеті?
raven_i• 20 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
вже нові правила
без направлення буде платно🤷‍♀️
https://www.kmu.gov.ua/news/moz-do-iakykh-likariv-... Нема ніяких змін. Гінеколог - без направлення! Автору просто трапилась хапуга, як і мені колись, яка буде далі ще більше тягнути грошей, користуючись станом жінки по повній.
Автору варто записуватись через helsi, нехай в ту ж жк, але до іншої лікарки. Шкодую, що в свій час продовжувала ходити й платити до поганої лікарки, коли поруч приймало й повно нормальних.
Королева Сарказма• 20 января 2024
Ответ дляВилами по воде
А він що один на планеті?
Я наприклад хотіла, щоб мою вагітність вів конкретний гінеколог, а не якийсь там.
Зазвичай жінки до цього підходять більш детально, бо від цього залежить багато чого.
Реанимация• 20 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
питання не втому , є чи нема
Звоните на 1551
Меня эти вымогательства возмущают до чертиков
Кудрі кручу сама• 20 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
вже нові правила
без направлення буде платно🤷‍♀️
А коли встановили такі правила? Недавно йшла, то записалась на Хелсі без направлення від сімейного лікаря.
автор Советчица Года • 20 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
можливо, в кожній поліклініці чвої проавила
в моїй сказали, спочатку направлення у терапевта
і гінеколого на прийомі вводила номер направлення
і подруга в іншій поліклініці ходила, те ж саме казали🤷‍♀️
Вилами по воде• 20 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Я теж домовлялася,але я обирала адекватну.Вона жодного разу не сказала про якісь внески чи оплати.В мене все по максимуму було безкоштовно.
Я думаю,що не один лікар є компетентним і профі.Є з кого обрати
Bor bor• 20 января 2024
Дурдом. Это незаконно. Я в Киеве становилась на учёт год назад в районе, где проживаю, а зарегистрирована я вообще в другом. Никаких взносов. Никто не заикался даже. Те анализы, что бесплатны, сдавала там же. Платные анализы и скрининги делала за свои в частных лабораториях и клиниках.
Щедрик ведрик• 20 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
На підставі того, що це державна установа, яка має надавати послуги громадянам України, бо утримується з їх податків.
Ля-ля-ля• 20 января 2024
Я наоборот, пришла не по месту проживания, а прописки - тоже начали деньги вымогать. Звоните в МОЗ., а еще лучше встаньте на учет в частную клинику.
Королева Сарказма• 20 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
В своїй поліклініці по прописці - так
В іншій ні.