Пластилин_Колец• 20 января 2024

Не можу знайти альтернативу їжі як відпочинку

Щовечора, повертаючись з роботи, я сідаю за ноутбук, читаю у ньому щось і їм усе підряд, не маючи змогу обмежити кількість, не відчуваючи і не зважаючи на голод і його відсутність.
Думала, що заїдаю стрес, відключаючи від реальності, яка дратує, як часто говорять, але глибоко покопавшись у собі зрозуміла, що ні, для мене це значно більше. Їсти і читати одночасно - це мій єдиний ефективний шлях повноцінного відпочинку. Їсти без читання при цьому по моїм відчуттям - гроші на вітер. Читати без їжі не цікаво.
А більше я нічого не люблю робити.. Дивитись відео не люблю, проводити час з дітьми - обовʼязок, після якого точно треба відпочити, вигулювати собаку так само, говорити з чоловіком у принципі теж, ввечері мені говорити в принципі не хочеться. Хочеться читати і їсти і все. Здається, що виходу немає.
Можливо, колективним розумом щось знайдеться.
Кросівки оригінал• 20 января 2024
Мандаринки
Кросівки оригінал• 20 января 2024
Хоч відро їх іжте
Фуліганка• 20 января 2024
Що їсте? Купуйте джерки якісь курячі і тд яблучко і морковку наріжте, капусту
автор Пластилин_Колец • 20 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Мандаринки
Я і броколі обожнюю, не те, що мандаринки.. Сам факт стільки їсти не здоровий. І дорого, що теж має значення..
Из Виа-гры• 20 января 2024
О, в мене теж так останній час. Ввечері прийшла з роботи , щось приготувала , і далі саме так розслабляюся.
Мама фіфті цента• 20 января 2024
Замените ноутбук телефоном и локацию смените
ХвилювАллочка• 20 января 2024
Вам пртрібно знайти таке хоббі, щоб руки були зайняті.
Не пробували алмазну мозаїку або картину по номерах. З картиною не пожуєш, а нерви заспокоює добре.
В цей же час можете аудіокнигу включити, щоб задовільнити читацький інтерес.

Я обожнюю читати. Аудіокниги раніше не признавала. А потім знайшла те, що мені цікаво, з гарним читцем і слухаю з задоволенням.
Ще сітку вдома плету - теж руки зайняті.
Не їм після шостої• 20 января 2024
Дивлячись що ви їсте
Мандарини відрами їсти не можна
Наприклад попкорн без посипки практично немає калорій їсти можна багато.
Мстящий за Зайца• 20 января 2024
А что вы читаете в ноутбуке?
Скоро_вчера• 20 января 2024
Може це із теми компульсивного розладу? Дуже схоже на це. Тоді треба розбиратися з окр і краще зі спеціалістом, або на групових.
Леді Душка• 20 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Хоч відро їх іжте
Дорого)
автор Пластилин_Колец • 20 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка

О, оце точно! Я взагалі не вправна у рукоділлі будь-якому, єдине, у чому просувалась, це кулінарія) але справді, треба методом перебору пробувати усе, що є, раптом щось зайде..
ЯсноВидящая• 20 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Хоч відро їх іжте
Від відра може початися алергія.
автор Пластилин_Колец • 20 января 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Це вже 100% рпп, без варіантів. А ви знаєте спеціаліста у Києві?
ХвилювАллочка• 20 января 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Так, спробуйте.
Я взагалі не художник, але по номерах малювати легко.
А алмазна мозаїка - навіть 5-річна дитина зробить. Але цікаво і потім красиво.
Скоро_вчера• 20 января 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Да в Києві повно. Я займалась з психотерапевтом окремо і у групі. Мені допомогало, особливо у групі. Коли обмусоєш це з іншими. Але завтик у мене не на їжі. Може вам треба не психотерапевт а ще й гастроентеролог? Бувають такі що і шлунок і голову лічить. Не знаю..просто розмірковую
Упругая попка• 20 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Дивлячись що ви їсте
Мандарини відрами їсти не можна
Це коли кукурудза стала некалорійна? В ній 375 ккал, ще й гі зашкалює.
Не їм після шостої• 20 января 2024
Ответ дляУпругая попка
О господи 323 ккал на 100г.. капець. Я думаю краще і менше ніж чипси , горішки і тп снеки які зазвичай вживають. В кіно ви берете 75г або максимум 100г максимум.
Сокодавка ще та• 20 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка

Картини по номерах це те, від чого у мене аж чесатись все починає)) Нічого так не дратує і не бісить, як це тупе малювання. Так що не всім підходить. Хоча просто малювати я дуже люблю. Шию, вʼяжу, читаю все нормально, але картини це жесть, навіть не розумію чому так.
ХвилювАллочка• 20 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
То потрібно спробувати. У кожного своє.
Я наприклад, гарно в´яжу. Але в´язання мене швидко бісити починає.
Дикая Роза• 20 января 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Яка у вас вага? Бо окрім грошей на їжу, ще на оновлення гардеробу будуть потрібні гроші
Попадалочка• 20 января 2024
А я у свій вихідний накупую смаколиків, цілий день жую і дивлюсь серіали, інколи читаю. Правда, це десь раз на місяць, коли дитина у бабусі. Особливо мене турбують чіпси і подібна хрінь, як залежність якась.
Упругая попка• 20 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Та Ви вже якось визначтесь, 75 гр, чи їсти можна багато, бо нема калорій. І так, така калорійність вважається великою, ще й інсуліновий скачок іде. До того ряду чіпсів, горішків і т.д, якраз і відноситься попкорн.
Не їм після шостої• 20 января 2024
Ответ дляУпругая попка
Ви його багато не з´їсте. Бо він легкий. І 100г це досить велика порція. Я не рахую калорії. Я їм їжу а не ’калорії’ чи ’бжу’ і отримую задоволення. Краще попкорн ніж чіпси і тд. Менше шкідливі як на мене.
Форс мажор• 20 января 2024
Ви мало покопались в собі. В мене був такий період. Коли почала розуміти себе, виявилось, що у мене стільки бажань, що 5 життів не вистачить це все втілити. Так що не лише щось одне ви можете любити це 100%.
Лгин• 20 января 2024
Вас не влаштовує життя, ось і їжа єдине джерело хоч якогось щастя. Радити нічого не буду.
автор Пластилин_Колец • 20 января 2024
Ответ дляДикая Роза
з вагою немає проблем
Bezturbotna_ya• 20 января 2024
Автор, можу порекомендувати лікаря-психолога, що працює в методі КПТ - Анну Яцушко. Зверталась до неї з приводу панічних атак - впорались. Здається, з РХП вона теж працює
Люблю пиво• 20 января 2024
Така ж біда.
Що зробила я:
- повертаючись додому я більше не винагороджую себе їжею. П´ю воду, чай, каву. Хоча б 15 хвилин без їжі.
- Замість читання вмикаю фільм і під нього граю в тетріс, пятнашки, в будь що що не дуже займає мозок і не відволікає від фільму, але займає мої руки, які тягнуться погризти нігті або смачненьке.
Були часи - заміняла це на плетіння.
- граю в ігри комп´ютерні - під час гри увага зосереджена, їсти не просить.
Люблю пиво• 20 января 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Взагалі мені колись порадили: скласти список того що приносить задоволення. Окрім їжі. Тоді я не змогла більше нічого згадати..