Чумацький Шлях• 20 января 2024

Крит чи Кіпр, з дітьми. Червень.

Дівчата, хто був в цих країнах.
Цікавить якщо з дітьми до 10 років.
Пляж, море, і якщо брати отель сніданок-вечеря.
Хочу подивитися варіанти.
Можливо знайду по гарній ціні, на період червня.
Телефон Рубика• 20 января 2024
Не зрозуміле саме питання
Вам підбирати готель ?
То ж робота менеджера

автор Чумацький Шлях • 20 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Не зрозуміле саме питання
Вам підбирати готель ?
То ж робота менеджера
Ні, порекомендувати з Вашого досвіду.
Яка краще країна, для відпочинку з дітками.
Без авто
Пушап Мі мі• 20 января 2024
На Кіпрі чудово, море мілке, тепле
Українська зірочка• 20 января 2024
На Кіпрі в червні буде море теплішим.
автор Чумацький Шлях • 20 января 2024
Ответ дляПушап Мі мі
На Кіпрі чудово, море мілке, тепле
Дякую.
А де саме відпочивали?
Як там з інфраструктурою
автор Чумацький Шлях • 20 января 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
На Кіпрі в червні буде море теплішим.
Дякую.
Теж читаю по відгукам що там тепліше.
Але багато пишуть без авто складно
Пушап Мі мі• 20 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Дякую.
А де саме відпочивали?
Як там з інфраструктурою
У Протарасі. Ми вілли зазвичай бронюємо, авто беремо. Якщо треба більше тусовки якоїсь, то Айя-Напа дивіться

Великий сатирик• 20 января 2024
Люблю обидва острови, але у червні Кіпр, море тепле буде, на Кріті буде холодніше, його я люблю на початоку вересня.
Блондинка в Шоколаде• 20 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Ні, порекомендувати з Вашого досвіду.
Без авто
Так они одинаковые в плане климата
Українська зірочка• 20 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Дякую.
А де саме відпочивали?
Як там з інфраструктурою
Ми відпочивали в Айя-Напі, але туди краще вдвох, без дітей. Влітку там багато студентів, тусовки, клуби все таке. А от з дітьми я б порадила Протарас.
Не раджу Лімасол. Там дуже багато росіян 🤢
Інфраструктура скрізь хороша.
Українська зірочка• 20 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Дякую.
Теж читаю по відгукам що там тепліше.
Але багато пишуть без авто складно
Не складно, якщо ви в межах одного міста відпочиваєте. Є «маршрутки», які регулярно і часто курсують, є досить доступні по цінам таксі. Дороги чудові, можна взяти авто напрокат.
Стефанія• 20 января 2024
Кіпр то любов, Протарас дуже зайшов. Або айа напа в районі макронисоса
Я-ваш шанс• 20 января 2024
Кіпр,бо тепліше. На Криті не так тепло в червні. Пісок на Кіпрі дивіться в сторону Протарас. Був раніше автобус і не проблема навіть попередньо забронювати таксі. Якщо таки Кріт, то або західний південь або біля Ретімно піщані пляжі. Теж є автобуси ( від аеропорту до автобусної станції, а там вже міжміський автобус) і таксі.
автор Чумацький Шлях • 20 января 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Я дивлюсь отель.
Бо буду сама з дітьми.
Тому хочу мінімізувати готовку
автор Чумацький Шлях • 20 января 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Дякую, за таку відповідь.
Теж дивлюсь Протарас.
Наче багато отелей сімейних
Пушап Мі мі• 20 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Дякую, за таку відповідь.
Теж дивлюсь Протарас.
Наче багато отелей сімейних
Ще й до того переліт дешевший на Кіпр. На мої дати на літо на Крит якісь захмарні ціни видає (
tourdream• 20 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Дякую.
Теж читаю по відгукам що там тепліше.
Але багато пишуть без авто складно
Якщо Ви не плануєте активний відпочинок с поїздками по острову, то машина зайва.
Вам у першу чергу треба вибирати готель, якій підійде для відпочинку з дітьми. На Кіпрі щось у районах Лимасола, Протараса, Ларнаки.
На Кріті вибір такого плана готелів по всьому острову доволі великий. Як варіант, Ретімно, селище Балі.
Единорог помог• 20 января 2024
Кипр, Протарас, Айя- Напа. Идеальное море для детей. Фото августовские. Были и в июне, с середины июня море теплое. На Крите больше мест для взрослых, глубина и волны.
Грамотний хвіст• 20 января 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Підкажіть, будь ласка, з якого міста переліт дивитись потрібно?

Пушап Мі мі• 20 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Звідки вам зручніше - польські аеропорти всі, з Молдови, Румунії теж. Я чомусь із Кракова собі облюбувала)) Зручно потягом добиратися до Перемишля і потім до Кракова
Язикувата Хвеська• 20 января 2024
Кіпр.
Протарас більш спокійний.
Айя-Напа є свої переваги для дітей (аквапарк та лунапарк)
https://www.booking.com/hotel/cy/melpo-antia-apts....
Номера з кухнею. Харчування пристойне