БезникаяЯ• Изменено 20 января 2024
Знайшла песика
Можливо мені і йому тут пощастить) Знайшли у Боярці 29/12, видно, що домашній, орієнтований на людину, таке враження, що був постійно з людиною. Може хтось впізнає його. Давала оголошення у фейсбук і місцевих і по Києву та Україні, за нього тиша((. А мій ритм життя не дозволяє з ним бути багато часу, він сумує і плаче. Буду вдячна за поради
_Alekssandra_• 20 января 2024
Хорошенький. Я два раза щенков пристраивала, которые у бабушки в селе прибились.
Первый был похож на Вашего, очень быстро забрали через олх. Второй маленький, забрали соседи.
_Alekssandra_• 20 января 2024
Еще можно объявления развесить с фотками этого чудесного щеночка. Я так с котятами планировала, но котята сложно пристраиваются, 2х из 4х пристроили. С собачками легче.
БезникаяЯ
• 20 января 2024
Ответ для_Alekssandra_
Думала, що цього теж швидко господарі знайдуться, перевірили на чіп, відсутній. Потім до двору ще вівчарка прибилась, то її господарі швидко знайшлись, виявилось що бойова подруга
БезникаяЯ
• 20 января 2024
Ответ для_Alekssandra_
Дякую
_Alekssandra_• 20 января 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Может, кто-то просто выбросил щенка. Очень много таких безсовестных. Пока молодой есть шанс найти ему хозяев.
Ну или себе оставите. Ну и что, что не можете уделить достаточно внимания?! Все же, при человеке, не голодный.
БезникаяЯ
• 20 января 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Кумедний, такі вуха класні, зайчик)))
А ще добрий і чемний)
_Alekssandra_• 20 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Он уже смотрит на вас взглядом- ты ж меня не бросишь...
Та она то его не бросит, это очевидно. Просто, бывает очень не в тему животное заводить. Кто-то выбросил, а тебе проблемы.
БезникаяЯ
• 20 января 2024
Ответ для_Alekssandra_
Так, він молодий, в мене ще є кролик, я її не можу випустити тепер, щоб вона погуляла
БезникаяЯ
• 20 января 2024
Ответ для_Alekssandra_
Дякую, ви праві . Тварини потребують уваги і догляду, маю своїх кролика, кота і собаку
Смайлик• 20 января 2024
Автор, до війни, коли велика собака з вулиці народжувала маленьких, то ми їх підгодовували, оброблювали від паразитів, вони виростали і потім везли на звичайний ринок і з коробкою тих цуценят стояли та влаштовували їх у родини.
БезникаяЯ
• 20 января 2024
Ответ дляПомогалочка
В группе дома разместите, в группах района
Дякую, знайшли його біля дач, думала, що хтось на свята туди приїхав, а від вибухів він втік.
Пенек Возмездия• 20 января 2024
это щенок? ого, будет очень большая собака. Наверное, это в частный дом только, расклейте объявы в частном секторе, может кто-то заберет.
Туфли в чешуе• 20 января 2024
Жалко собачку. Я животных люблю больше людей. Но с чего вы взяли что он домашний. И конечно быстрее бы забрали Йорика, болонку и тп(
БезникаяЯ
• 20 января 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Ні, йому десь рік, може трішки більше. Тільце довге, а лпюапки короткі
БезникаяЯ
• 20 января 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Коли його знайшли, був в ошийнику-ланцюжку, повели на грумінг, а там сказали, що кігті підстрижені, дупця вичухана, блошок теж не було + його поведінка в хаті
Молода і нерозважлива• 20 января 2024
Ответ дляПодвійна веселка
какая замечательная манипуляция
Бува і таке• 20 января 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Чип может мигрировать. Бывало, что и в задних лапах находили
БезникаяЯ
• 20 января 2024
Ответ дляБува і таке
Дивились наче всюди(((