Сонячний зайчик• 20 января 2024

Eveline Wonder Match. Хто користувався таким?

Норм чи фігня? Кажуть, що аналог люксу. Хочу затестити
Чумацький Шлях• 20 января 2024
не выдумывайте. аналог люкса.
хотите попробовать- купите да и все. по тпкой цене и выкинуть можно.
автор Сонячний зайчик • 20 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
не выдумывайте. аналог люкса.
Та зараз він в мене якраз. Через пару годин важлива зустріч) думаю чи перевіреним ланкомом зробити макіяж, чи евеліне спробувати
Не заздріть тьоті• 20 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Краще потім спробуйте , ось щиро раджу
Для драки• 20 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
конечно ланкомом, а потом уже попробуете евелин. У меня была капельная тоналка евелин, очень нравилась, пока с ней что-то не случилось, и вторая бутылка уже так на коже не лежала.